Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Καλησπερα ξερει κανεις αν μπορω να το παιξω online το παιχνιδι πως ειναι και μετα αν μου αρεσει το online να το αγορασω ;

Ευχαριστω πολυ .

Δεν υπαρχει τροπος.

Να το παρεις απο key store, πολυ φθηνοτερο.

Θα σου αρεσει :yes2:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανεις αν μπορω να το παιξω online το παιχνιδι πως ειναι και μετα αν μου αρεσει το online να το αγορασω ;

Ευχαριστω πολυ .

Εδω εισαι.

http://www.dlcompare.com/games/battlefield3-digital-download-156

NOTE.

Παρακαλω τα post με μουζικες να γινονται στο off topic.

Ευχαριστω.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν τον έχει δει κανένας αλλά υπάρχει server που παίζει caspian μόνο με 60000 tickets:-O

bf3stats.com | 60.000Tickets | Caspian | Fast Vehicle Spawn - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

δν βλεπω το λογο..οσες φορες μπηκα σε server με 5.000-10.000 δν αφηνανε το γυρο να τελειωσει..αλλο map αν δουν οι admins οτι η μια ομαδα τρωει ξυλο.

Link to comment
Share on other sites

δν βλεπω το λογο..οσες φορες μπηκα σε server με 5.000-10.000 δν αφηνανε το γυρο να τελειωσει..αλλο map αν δουν οι admins οτι η μια ομαδα τρωει ξυλο.

Καλά ναι δεν είναι να μπαίνεις σε τετοιούς server γιατί απ'την μία δεν πρόκειται να κάτσουν όλοι μέχρι το τέλος και από την άλλη άμα κάτσουν θα παίζεις πόσες ώρες,απλά μου έκανε εντύπωση γι'αυτο τον πόσταρα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι άσχετος, μέχρι πόσα Tickets μπορείς να βάλεις;

Κάθε χάρτης σε κάθε mode (cq, cqs, tdm, rush, sqdm) έχει μια προεπιλεγμένη τιμή. Από εκεί και πέρα ρυθμίζει ο κάθε admin τον server πόσο % θέλει. Μπορεί να βάλει και 1%, μπορεί να βάλει και 1000%. Το μέγιστο δε γνωρίζω ποιό είναι, αλλά αν υπολογίσεις ότι η Caspian έχει προεπιλεγμένα 250tks, τότε αυτοί με τα 60.000 έχουν βάλει 24.000% :fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.