Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εγώ γιατί δεν βλέπω κανένα πρόβλημα γενικά με το balancing !!!!

Παιχνίδι είναι ....... σήμερα ειδικά πέτυχα τους χασάπηδες @Nephiλiμ (Knife με Kobra ) @Lazy Dog (σαν την αστραπή είναι ) (Ο Wizard! μπήκε αργά ) οι οποίοι με έσκισαν ........ (δεν είναι παράπονο μην παρεξηγηθώ ) συγκρίνοντας τις ομάδες Battle Report - Battlelog / Battlefield 3 η ομάδα μου ήταν ελαφρώς καλύτερη στα level και όμως χάσαμε ...... Ποιο μετά Battle Report - Battlelog / Battlefield 3 με χειρότερη ομάδα (στα levels μιλάω πάντα ) κερδίσαμε ! Οι labites......... σε ισορροπημένοι στην κατανομή!

Που είναι το πρόβλημα δηλαδή????? Δεν ξερω τι να πω ....... εγώ μπαίνω, παίζω και το ευχαριστιέμαι , ειδικά όταν με σφάζουν γουστάρω πολύ μετά που τους "τσακιζουν" και το βλέπω στην kill cam :baby: ,προς θεού με το balancing !

Νομιζω οτι πρεπει να αρχιζουμε σιγα σιγα να λεμε ποιοι θα ειναι μεσα για το επομενο τριμηνο ή εξαμηνο.....(σε αλλο νημα και οχι εδω φυσικα)....αγαπη για διευθετησε το :)
Θρησκεία ο Server!!! Ενημερώστε όταν είστε έτοιμοι !! Έγινε επεξεργασία από benetton
Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει μπολικο χρονο και ξερει εγγλεζικα

ας ριξει μια ματια

MP1st – [updated] Battlefield 3 Hacker Reveals Startling Numbers

Μιά χαρά... Ακριβώς αυτό που έχω πει κατά καιρούς. Όταν λέμε "αυτός κάτι κάνει", το εννοούμε. Όπως λέει και το κείμενο, το απλούστατο hack να χρησιμοποιήσεις, δηλαδή να βλέπεις όλη την ομάδα των αντιπάλων, δε θέλεις κάτι άλλο. Δε θα έχεις τρελά ποσοστά, θα φαίνεσαι φυσιολογικός σε όποιον έλεγχο, αλλά σίγουρα θα έχεις πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Όμορφα...

Link to comment
Share on other sites

Μιά χαρά... Ακριβώς αυτό που έχω πει κατά καιρούς. Όταν λέμε "αυτός κάτι κάνει", το εννοούμε. Όπως λέει και το κείμενο, το απλούστατο hack να χρησιμοποιήσεις, δηλαδή να βλέπεις όλη την ομάδα των αντιπάλων, δε θέλεις κάτι άλλο. Δε θα έχεις τρελά ποσοστά, θα φαίνεσαι φυσιολογικός σε όποιον έλεγχο, αλλά σίγουρα θα έχεις πολύ καλύτερα αποτελέσματα. Όμορφα...

Χθες πριν μπούμε στο server σας παίζαμε σε έναν 16αρη, μπαίνει ένας Kumuj ή κάπως έτσι, και αρχίζει τα τρελά. Όχι mass-murder hack που κάνει μπαμ από το χιλιόμετρο, άλλα ακριβώς τα περίεργα headshot, τα γυρίσματα ενώ τον έχεις σίγουρο και του έχεις αδειάσει ήδη μια γεμιστήρα κτλ κτλ. Τον κράζαμε όλοι, Έλληνες και ξένοι, αυτός το βιολί του pro "έχω skill". Μετά από κάμποση ώρα -δεν ξέρω πως- γράφει στο in-game chat "yes, i did use hack in the first 10 mins". :turn:

Δυστυχώς αυτοί οι "φυσιολογικοί" hackers υπάρχουν και στους αγώνες. Προσωπικά ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΑ θα πω "αυτός τα φοράει", πρέπει να έχει mass-murder hack για παράδειγμα για να το πω (ενώ άλλοι hpx κράζουν πιο εύκολα :p). Λοιπόν, υπήρχε χαρακτηριστική στιγμή σε clan match που είπα ότι αυτός "κάτι" έχει. Αν λοιπόν αυτά συμβαίνουν σε αγώνες, φανταστείτε τι γίνεται στο public.

Δυστυχώς χωρίς BR, δεν μπορείς να κάνεις ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.

BF3 RIP.-

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναει το Μεγαλο Παζαρι, ο χαρτης την ειδε καπως ετσι...

78b7f.jpg

Τελευταιο επιχειρηση συνταγμα με κανει Λαζαρο ο Αλεξοπου και ναι βρεθηκα "εντος" τοιχου!

pLh6h.jpg

Τουλαχεστο ειχα καλα φρεημζ.:baby:

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει μπολικο χρονο και ξερει εγγλεζικα

ας ριξει μια ματια

MP1st – [updated] Battlefield 3 Hacker Reveals Startling Numbers

Αυτό για τα οχήματα δεν το ήξερα και τώρα καταλαβαίνω πως γίνεται τανκ να επιβιώνει με χτύπημα από σταθερό rpg από πίσω και μετά ρουκέτα από τα πλάγια! Ούτε φωτιά δεν έβγαλε!

Η απομυθοποίηση του bf3 άρχισε πριν καλά-καλά κλείσει 1 χρόνο ζωής. Ουρλιάζαμε από το bfbc2 για cheats-hit registration-netcode, αλλά αυτοί ήθελαν μόνο να μας αρμέξουν (και το κατάφεραν).

Προσωπικά όταν μπαίνω σε server βλέπω καταρχην τα kill/deaths των παικτών, αν είναι μεγάλα (π.χ. 35-4) την κάνω με αλαφρά πηδηματάκια. Αν μέσα στο παιχνίδι γίνονται περίεργα (π.χ. δεν πιάνει το μαχαίρι, αδειάζω γεμιστήρα για να πέσει, hs με την πρώτη ματιά) τους αφήνω να παίζουν μόνοι τους και πάω για Skyrim.

Link to comment
Share on other sites

π.χ. δεν πιάνει το μαχαίρι, αδειάζω γεμιστήρα για να πέσει, hs με την πρώτη ματιά

Όταν όμως αυτά γίνονται με άτομα που παίζεις κάθε μέρα, τι συμβαίνει;

Κλέβουν οι φίλοι σου ή όντως υπάρχει πρόβλημα με το netcode;

Και αν ναι, πως το ξεχωρίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Όταν όμως αυτά γίνονται με άτομα που παίζεις κάθε μέρα, τι συμβαίνει;

Κλέβουν οι φίλοι σου ή όντως υπάρχει πρόβλημα με το netcode;

Και αν ναι, πως το ξεχωρίζεις;

Μπορεί να είναι lag, μπορεί και όχι. Για παράδειγμα στον Banana Republic πιάνει σχεδόν πάντα το μαχαίρι. Στο BAZO χάνω πολλά. Δεν με απασχολεί τί και πώς, προχωρώ παρακάτω για να βρω server που μπορώ να ευχαριστηθώ το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Οντως γινονται πολλα ''περιεργα πραγματα'' στους σερβερ , τωρα τελευταια , ξερω γενικολογω αλλα πως γινεται ολα αυτα να διορθωθουν και να μην υπαρχουν σε ενα σερβερ??

Link to comment
Share on other sites

Hurin στο ΒΑΝΑΝΑ πιανουν γιατι παιζει το avarage ταγαρι που δεν εχει περιφεριακη οραση, ολικη κωφωση και πασχει απο ADHD (κλοπιραητ απο Grunt)

Στο ΒΑΖΟ σιγα μην σε αφηκουνε σε χλωρο κλαρι :p

O lazyς εστησε SQDM (booo) αλλα η φαση ειναι οτι σκανε ακυροι να παιξουν για να ξεκλειδωσουν το ΑΠΟΛΥΤΟ Assault Rifle ....

Well played τεμπελικο σκυλι, well played....

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

O lazyς εστησε SQDM (booo) αλλα η φαση ειναι οτι σκανε ακυροι να παιξουν για να ξεκλειδωσουν το ΑΠΟΛΥΤΟ Assault Rifle ....

Well played τεμπελικο σκυλι, well played....

Βαλτε οτι θελετε...

Αργα το βραδυ ομως θελω bolt action rifle...

Πολυ το χαρηκα το χτεσινο με [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] και [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION]. Ειχαμε καιρο να στησουμε κατι τετοιο.

Αν εξαιρεσεις βεβαια 1-2 μ@λ@κες που μας τα επρηξαν.....

Link to comment
Share on other sites

Ανεβαινω Αλιμου και βλεπω ελικοπτερο σχετικα κοντα. Πρωτη σκεψη να πατησω 3, να ριξω jav και να κρυφτω....

Νομίζω το είχα γράψει στις αρχές, όταν πρωτοβγήκε...

Περπατούσα στο κέντρο να πάω τράπεζα.

Μιλούσα στο κινητό με τη γυναίκα μου και ήμουν αφηρημένος.

Ξαφνικά, γυρίζω απότομα πίσω!

Με ακολουθούσε ένας και φοβήθηκα για μαχαίρι... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το είχα γράψει στις αρχές, όταν πρωτοβγήκε...

Περπατούσα στο κέντρο να πάω τράπεζα.

Μιλούσα στο κινητό με τη γυναίκα μου και ήμουν αφηρημένος.

Ξαφνικά, γυρίζω απότομα πίσω!

Με ακολουθούσε ένας και φοβήθηκα για μαχαίρι... :upside:

Kαλα αυτο δεν απεχει και πολυ απο τη σημερινη πραγματικοτητα του κεντρου της Αθηνας....

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε οτι θελετε...

Αργα το βραδυ ομως θελω bolt action rifle...

Πολυ το χαρηκα το χτεσινο με [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] και [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION]. Ειχαμε καιρο να στησουμε κατι τετοιο.

Αν εξαιρεσεις βεβαια 1-2 μ@λ@κες που μας τα επρηξαν.....

"Σήμερα έκανα την πρώτη αλλαγή στις γάζες, γιατί οι χαρακιές ήταν ακόμη νωπές" :p, λέω να αλλάξω dog tag, γιατί δεν έχει νόημα να έχεις το ίδιο πολλές(∞) φορές :p

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.