Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Nope! Conquest small infantry only today :beer:

Α και να μην το ξεχασω, μην διανοηθει κανεις να παιξει με claymores γιατι θα ανοιξει την κουρτινα με τον Mr Zong :smoke:

Ur loss.

Αλλα μην με λες "εγκαθετο" ε.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστο τοις πασι οτι με εχει χαλασει....χρονια τωρα :hehe:

BTW μιας και το TrueBalancer απο δω και περα θα δινεται μονο σε donators θεωρησα σωστο να δωσω κατι λιγα ωστε να το εχουμε updated συνεχως :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

thanks,το βρηκα ο τσολιας αλλα δεν εχει κατι για themes,εκτος και αν ειμαι παλι τοσο γκαβος:nothing::)

τελικα ειμαι,μπροστα στα ματια μου ηταν :).οτι να 'ναι...

τεσπα,βρηκα αυτες τις ρυθμισεις για τον ηχο(δεν ξερω αν εχει γραφτει σε προηγουμενο post).

οποιος θελει τις δοκιμαζει και λεει εντυπωσεις,δυστυχως δεν εχω προλαβει ακομα

Xonar -> 8 Speakers/Channels, DHP 2 (middle) - Windows set to 7.1

X-Fi -> Headphones --> CMSS-3D enabled -> Windows set to 7.1

BF3 --> user.cfg in root folder. Add the following lines:

GstAudio.SoundSystemSize 71

GstAudio.StereoMode 0

BF3 ingame -> HOME CINEMA

enjoy

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειμαι,μπροστα στα ματια μου ηταν :).οτι να 'ναι...

τεσπα,βρηκα αυτες τις ρυθμισεις για τον ηχο(δεν ξερω αν εχει γραφτει σε προηγουμενο post).

οποιος θελει τις δοκιμαζει και λεει εντυπωσεις,δυστυχως δεν εχω προλαβει ακομα

Xonar -> 8 Speakers/Channels, DHP 2 (middle) - Windows set to 7.1

X-Fi -> Headphones --> CMSS-3D enabled -> Windows set to 7.1

BF3 --> user.cfg in root folder. Add the following lines:

GstAudio.SoundSystemSize 71

GstAudio.StereoMode 0

BF3 ingame -> HOME CINEMA

enjoy

thanks θα μπω να τα δοκιμασω ............

οταν φτιαξουν το suppresion :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω τη γνωμη μου για το χθεσινο SQDM...

Δεν ειχα ξαναπαιξει, νομιζω...

Αναμικτα συναισθηματα....

Τα παιδια που το ευχαριστηθηκαν περισσοτερο ([MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] και τα υπολοιπα παιδια που ειμασταν χτες voice) ειναι γιατι ηταν και στο ιδιο squad-team, οπως ημουν και εγω στην αρχη της μερας και μπορω να πω οτι και εγω το ευχαριστηθηκα αρκετα.

Οταν ξαναμπηκα πιο αργα που ειχε κλεισει το squad και επαιζα απεναντι τους δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα κιολας. Μπορω να πω οτι περισσοτερο διασκεδαζα με αυτα που ακουγα στο voice παρα με το παιχνιδι.

Ειδικα μαλιστα σε καποιοα φαση ειχαν κλεισει ολα τα squads και ημουν σε squad μονο 3 ατομα. Φυσικα δεν ειχαμε την παραμικρη τυχη...

Ενα αλλο που μου αρεσε, αλλα και αυτο δεν ειναι για πολυ, ειναι οτι γινεται οντως της κακομοιρας. Και στην αναμπουμπουλα η πουτ@ν@ χαιρεται. Μπορει να μην προλαβαινα να πυροβολησω πολυ, αλλα το σφαξιμο πηγε συννεφο...

Μου αρεσει που νομιζα χτες οτι θα ξεκλειδωνα και το L85A2 που θελει 5 νικες, νομιζω, σε SQDM.

Π@Π@ΡΙ@...!!!

Γενικο συμπερασμα;

Οπωσδηποτε voice με την squad σου για να το χαρεις οπως πρεπει και οχι για πολυ...

Το ιδανικο για μενα θα ηταν, αλλα ξερω οτι δεν μπορει να γινει, σε ενα rotation map με conquest να εχει ενδιαμεσα 1-2 ματσακια SQDM...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα περασαμε χθες παντως, ok δεν ητανε η φαση PTFO αλλα ως γνωστον τα objectives σε ενα fps ειναι οτι και τα προκαταρτικα στο sex, προαιρετικα :p

τι; το φτιαξανε κιολας;;; μωρε μπραβο η DICE... :twisted::twisted:

:lol:

Boxxy-trolling.jpg

( ρε λακαμα [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] δωσε τα meme που εχεις φτιαξει με την σεξοβομβα να τα εχω καβατζα, ραουρ :p )

edit : τα settings για την x-fi που αναφερθηκαν πιο πανω τα εβαλα ακριβως οπως στο post του asbatey με την διαφορα οτι εγω προτιμαω να "ταιζω" το headphone cmss3d με 5.1 αντι για 7.1, δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν οντως σωζουν ζωες ( ή μαλλον dogtags :p ) αυτες οι ρυθμισεις, αλλα και παλι σε συγκριση με στεγνο στερεο ( ποσο μαλλον ηχειαρες ) πιστευω οτι βοηθανε στο να εχεις μια αισθητα καλυτερη αντιληψη του πεδιου της μαχης (ατςςςς), μηπως πρεπει να μπει το sitrep perk απτο cod να ξεμπερδευουμε μια και καλη ? :p

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

edit : τα settings για την x-fi που αναφερθηκαν πιο πανω τα εβαλα ακριβως οπως στο post του asbatey με την διαφορα οτι εγω προτιμαω να "ταιζω" το headphone cmss3d με 5.1 αντι για 7.1, δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν οντως σωζουν ζωες ( ή μαλλον dogtags :p ) αυτες οι ρυθμισεις, αλλα και παλι σε συγκριση με στεγνο στερεο ( ποσο μαλλον ηχειαρες ) πιστευω οτι βοηθανε στο να εχεις μια αισθητα καλυτερη αντιληψη του πεδιου της μαχης (ατςςςς), μηπως πρεπει να μπει το sitrep perk απτο cod να ξεμπερδευουμε μια και καλη ? :p

αφου δεν ειναι μαπα, η να δημιουργουν προβληματα οι ρυθμισεις,παλι καλα.εστω και λιγο καλυτερα,οπως λες,δεν ειναι ασχημο νομιζω.:T:

ας δουμε τι θα πουν και αλλα παιδια ,αν τις δοκιμασαν,που ισως να εχουν και διαφορετικες soundcards,να δουμε πως συμπεριφερονται σε dolby headphone or trustudio για παραδειγμα, η ακομα και στην onboard.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.