Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Κρίμα.

Δηλαδη κανένα απο αυτά που ανέφερα;

Το REX ποιο είναι; δεν τα εχω ξεκλειδώσει όλα. Είμαι ψάρακας ακομα :hehe:

Απο αυτα που ανεφερες προσωπικα μου αρεσει το ΜΡ443.

Το Μ1911 ειχε απο το patch buff στο damage του αλλα και παλι,

καμια επαφη με το ΤΕΡΑΣ που ηταν στο BC2.

To REX ειναι αυτο : Progression - fiestanik - Battlelog / Battlefield 3

Link to comment
Share on other sites

Οσοι γκρινιαζετε για το χθεσινο SQDM φορατε παρωπιδες ωρε ψωφαλογα :hehe:

Ας γραψουν τα παιδια που παιζαμε μαζι χθες και ας πουν αν ηταν καλο ή οχι και το τι γελιο επεσε. Οι χαρτες ειναι μεγαλυτεροι ακομη και απο αυτους του Conquest Large και με 32 παιχτες γινεται υπεροχο παιχνιδι(αν εξαιρεσεις το αρχικο spawn και μονο αυτο).

Χθες δοκιμασα τους χαρτες μιας και δεν ειχα ξαναπαιξει στους περισσοτερους(πλην Karkand & Oman). Ετσι λοιπον ειδα/ειδαμε οτι Firestorm και Metro δεν ειναι καλοι σαν χαρτες για SQDM.

Θεωρω οτι ειναι σαφως ανωτερο του TDM. Σταματηστε λοιπον να εισαστε εγκαθετοι και δοκιμαστε λιγο πριν κρινετε. Πραγματικα ηθελα την αγαπη και τον wizard χθες μεσα γιατι εγινε του μαχαιριου το καγκελο. Ο Grisos ηταν ατυχος γιατι μπηκε στην χειροτερη πιστα(Firestorm)....τον πετσωσαν και εφυγε(κακως).

O animatronic, wolf, papatsonis και σια εκαναν οργια πάλι.

Οσον αφορα το σημερινο προγραμμα εχει Conquest small με 48 παιχτες. Αν θετε κατι άλλο το λετε :)

Link to comment
Share on other sites

93R/G18 αν δεν ξερεις που βαρας.

:haha::haha::haha::haha:

Οσοι γκρινιαζετε για το χθεσινο SQDM φορατε παρωπιδες ωρε ψωφαλογα :hehe:

Ας γραψουν τα παιδια που παιζαμε μαζι χθες και ας πουν αν ηταν καλο ή οχι και το τι γελιο επεσε. Οι χαρτες ειναι μεγαλυτεροι ακομη και απο αυτους του Conquest Large και με 32 παιχτες γινεται υπεροχο παιχνιδι(αν εξαιρεσεις το αρχικο spawn και μονο αυτο).

Χθες δοκιμασα τους χαρτες μιας και δεν ειχα ξαναπαιξει στους περισσοτερους(πλην Karkand & Oman). Ετσι λοιπον ειδα/ειδαμε οτι Firestorm και Metro δεν ειναι καλοι σαν χαρτες για SQDM.

Θεωρω οτι ειναι σαφως ανωτερο του TDM. Σταματηστε λοιπον να εισαστε εγκαθετοι και δοκιμαστε λιγο πριν κρινετε. Πραγματικα ηθελα την αγαπη και τον wizard χθες μεσα γιατι εγινε του μαχαιριου το καγκελο. Ο Grisos ηταν ατυχος γιατι μπηκε στην χειροτερη πιστα(Firestorm)....τον πετσωσαν και εφυγε(κακως).

Ο,τι λέει το αγαπητό τεμπελόσκυλο. Πολύ καλύτερα κομμάτια σε κάθε map απ' οτι στο TDM. Απίστευτο γέλιο με Τεμπελόσκυλο ([MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]), Λύκο ([MENTION=11666]wolves[/MENTION]), Παπα/ΑΝ-94/τσώνη ([MENTION=172]papatsonis[/MENTION]), [MENTION=5836]gio102004[/MENTION] και [MENTION=17242]apostolis159[/MENTION] (sorry αν ξεχνάω κάποιο παιδί). O Head ([MENTION=7739]MasterCommander[/MENTION]) μας άφησε νωρίς. Ειδικά στη Bazaar ήταν derby. Μας πήρε σε κάποια φάση προς το τέλος k0L0FeratZa ο Ελικοπτεράκης ([MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]) και παραλίγο να χάσουμε το match.

Εμφανέστατη η απουσία του Μαχαιράκια ([MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]), του Μάγου ([MENTION=173]Wizard![/MENTION]) και του "Mr. όταν πατάς Tab θα με βλέπεις πάντα πρώτο στο score" ([MENTION=3942]Grisos[/MENTION]).

Leo, αν ήσουνα μέσα, ακόμα μαχαίρια θα έπαιρνες.....

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Done αγαπη και ναι ειδα αλλά αποφασισα τελικα να παω σε 2011 :dance3:

Ρε χεστηκαμε που θα σκορπισεις τα € σου.

Το Conquest Small INFANTRY ONLY 64 σου αρεσει?

PURE SHOOTING SKILLZ (papatsonis ΕΣΕΝΑ ΚΟΙΤΑΩ)

ουτε κανονια ουτε χελιχοφτερα (Ο ουλτρεξ ακης μπορει να πιασει το σκονιζμενο Μ40 του παλι)

Link to comment
Share on other sites

...Πραγματικα ηθελα την αγαπη και τον wizard χθες μεσα γιατι εγινε του μαχαιριου το καγκελο....

Κύριο, κύριο, να πω;;;

Εγκώ εκτές παρέλαβα γκαινούργο τρωκτιγκό γκαι ντεν μπρόλαβα να το ρυθμίσω! Απλά το SQDM ντεν είναι ότι γκαλύτερο γκια ντοκιμές :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε χεστηκαμε που θα σκορπισεις τα € σου.

Το Conquest Small INFANTRY ONLY 64 σου αρεσει?

PURE SHOOTING SKILLZ (papatsonis ΕΣΕΝΑ ΚΟΙΤΑΩ)

ουτε κανονια ουτε χελιχοφτερα (Ο ουλτρεξ ακης μπορει να πιασει το σκονιζμενο Μ40 του παλι)

Ναι μωρη νευριασμενη κορασιδα μου αρεσει το infantry only. Αν και για μενα τον noob δεν ειναι οτι καλυτερο :baby:
Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρη νευριασμενη κορασιδα μου αρεσει το infantry only. Αν και για μενα τον noob δεν ειναι οτι καλυτερο :baby:

Ναι καλα σαπχιε κωλογερε.Θα παρεις το MP7 σου και θα σκορπας σφαιρες σε ολο τo map.:hehe:

Πιστευω να μαζευτουμε απο νωρις σημερα ε

Link to comment
Share on other sites

Too much οι 64 σε small maps imo.

Αν παίξεις μια μέρα εδώ Old Guys Gaming #3 Infantry Only - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3 που είναι με 32 θα το καταλάβεις.

Ειδικά damavand peak small που σου δίνει και jeep παρόλο που είναι infantry only,αλλά δεν έχεις little bird να βγεις από την άλλη είναι gtp εντελώς.

Καλά είχε βάλει 48 o noobadmin.:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα σαπχιε κωλογερε.Θα παρεις το MP7 σου και θα σκορπας σφαιρες σε ολο τo map.:hehe:

Πιστευω να μαζευτουμε απο νωρις σημερα ε

Η ασθενεια που λεγεται MP7+Ext mag+Laser ειναι μεταδοτικη :hehe:

Ρωτα [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] και [MENTION=11666]wolves[/MENTION].....

Εγω αποφασισα να "συνηθισω" το ΑΚ-74M....ιδωμεν :fie:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη θα αντιληφθουν ποσο οπλαρα για CQC ειναι και το PP-2000.

Τεσπα.

Οπως ειπα.SQDM= μπλιαχ

Ναι τα maps ειναι διαφορετικα απο TDM, αλλα δεντημπαλευω να εχω 11 φιλιους και 36 αντιπαλους τριγυρω.

Τα μαχαιρια δεν ειναι κινητρο.

Ισως ειναι για αυτους που παιζουν σε Pistol/Knife only μπας και...

:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα maps ειναι διαφορετικα απο TDM, αλλα δεντημπαλευω να εχω 11 φιλιους και 36 αντιπαλους τριγυρω.

Νομίζω είσαι λάθος εδώ... Μπορεί το score να μετράει ανά squad, αλλά αντίπαλοι/εχθροί/κακοί©, είναι μόνο οι δύο squads της άλλης ομάδας.

©2012 [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Bαλτο και σημερα.

Fine by me.

Nope! Conquest small infantry only today :beer:

Α και να μην το ξεχασω, μην διανοηθει κανεις να παιξει με claymores γιατι θα ανοιξει την κουρτινα με τον Mr Zong :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.