Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σε Voice Party εννοείς; σορρυ που ρωτάω αλλά δεν τα ξέρω αυτά τα διαόλια:p

Νιαααα

Εγώ πάντως εχθές, γιατί μάλλον δε σε είχα πετύχει ξανά, κατάλαβα γιατί ο OldΤέτοιος σε θέλει για το speakaz του video που λέμε να φτιάξουμε :T:

:rofl:

Συνηθισμένος εδώ και χρόνια: "Κάνεις εκπομπή στο ραδιόφωνο?" "Έχεις σκεφτεί ποτέ να κάνεις εκπομπή στο ραδιόφωνο?"

Speakaz σε BF videos ---> Challenge accepted :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω ρε George, δεν παίζω BF3 εδώ και 4 μήνες, όποτε με βλέπετε μέσα είναι για review που παίζω κανά 90λεπτο Caspian Border.

Έχω το B2K κλπ απλά δεν έχω παίξει καθόλου για να ξέρω και τους χάρτες του ( βασικά ούτε τους περισσότερους από το σκέτο BF3 δεν θυμάμαι, παίζει και να μην έχω παίξει κάποιον και από το βασικό game )

Ναι ρε, απλά είναι αστεία η Caspian μπροστά σε αυτές τις δύο. Μπες σε έναν άδειο server που έχει την Oman και είναι και άδειος, ώστε να μη σε σκοτώνουν. Από εκεί και πέρα μπορείς να κάνεις την ίδια διαδρομή 4-5 φορές για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα. Πάρε και τζιπάκια που πάνε γρήγορα και κάνουν ακόμα πιο απαιτητικό το rendering.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION]

Με μια διαφορά όμως. Με την Oman δεν θα βγάλεις και τα πιο ασφαλή συμπεράσματα γτ θεωρείται κακογραμμένη σαν πίστα. Θεωρώ ότι Caspian είναι καλύτερα ειδικά στη σημαία που λέγεται forest. Δοκίμασε αμα θες Oman απλά παίζει να δεις framedrops εκεί που δεν πρέπει. Τουλάχιστον αυτή τη συμπεριφορά έχω δει με το σύστημα της υπογραφής.:T:

εδιτ: και η sharqi είναι αρκετά καλή για τεστάρισμα ειδικά κοιτώντας από το TV Station όλη τη πίστα

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Έχετε φορτώσει Βιασύνη για σήμερα;

To θέλουμε με μόνο 32 παίκτες, ή έχει μείνει κατά λάθος;

Μήπως να το βάζαμε και HC, μπας και κάνω πάλι το 6πλό headshot στη Bazaar για να το γράψω σε video; :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Επιτηδες το αφησα 32ρη για να δω αντιδρασεις

είπε και αναλογίστηκε τι γκάφα έκανε... Έσυρε γρήγορα το ταλαιπωρημένο ποντίκι του στο γεμάτο σκόνη mousepad, άνοιξε το procon και διόρθωσε την επιλογή από 32 σε 64...

Link to comment
Share on other sites

To Rush ειναι για 32.

Με "πλαγιες" μεθοδους παιζει 64.

Ναι κανε μαλακιες εσυ.

Για να μη μου νευριαζει η αγαπη, οτι προτεινα παραπανω αλλά σε normal :hehe:

είπε και αναλογίστηκε τι γκάφα έκανε... Έσυρε γρήγορα το ταλαιπωρημένο ποντίκι του στο γεμάτο σκόνη mousepad, άνοιξε το procon και διόρθωσε την επιλογή από 32 σε 64...
Δεν θα γινει παιχνιδι με 64....
Link to comment
Share on other sites

Nope.

Τα pistol/knife/MAV only ειναι παπαργιες.

Με εξαιρεση τα Bolt Action Only αμα ειμαστε το πολυ 10-12 νοματαιοι (και γνωστοι)

Αυτα παντα κατα την πατεινωτατη αποψαρα μου.

Σε πειραζω μωρη τσουτσου.

Τωρα αν θετε 64ρη rush μου λετε και το κανω. Προσωπικα θεωρω οτι με 32 θα γινει καλυτερο παιχνιδι

Ειδε αλλιως, Conquest small 64ρη(ετσι για αλλαγη) :innocent:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.