Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

αφου δεν τρεχει το MSI οταν παιζεις μαλλον δεν ειναι εκει το προβλημα σου, δοκιμασε παντως να παιξεις και χωρις το open hardware monitor, για να ειμαστε σιγουροι

αν το προβλημα σου συνεχιστει δοκιμασε τις ρυθμισεις στο sound του control panel που δινω στο προηγουμενο post

αν και αυτο δεν δουλεψει ριξε ενα ψαξιμο στο google με "battlefield 3 freeze loop sound" (μαζι με τα quotes)

το κακο ειναι οτι μπορει να παιξεις μια ωρα χωρις προβλημα, και εκει που θα χαιρεσαι οτι ελυσες το προβλημα, να κολλησει το συμπαν παλι...

ΥΓ: και επειδη νομιζω οτι καταλαβα τι εννοουσε ο φιλος με το "κοιτα τα windows" ψαξε πρωτα στο youtube για "Battlefield 3 crash/freeze (sound loop) FIX!"

:p

λοιπον οπως ειπες και εσυ το προβλημα δεν ηταν στο msi ab καθως και με αλλαγμενο το αρχειο παλι τα ιδια μετα απο μιση ωρα περιπου.

επομενη κινηση να κλεισω το HWmonitor μπας και χτυπαει αυτο και μετα απεγκατασταση τους οδηγους της καρτας ηχου.

Αν παλι δεν τοτε παω και στα windows:wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Σωστά... Ρίχνει .50 βλήμα που κατεβάζει αεροπλάνο, αλλά ο πεζικάριος τη βγάζει με ένα 7% damage και πρέπει να φάει 15 σφαίρες για να πεθάνει :suicide:

Xαχα, ρε τρελε αμα ηταν war simulator θα ψοφαγαμε καθε 30sec στο παιχνιδι!

Λεω καλα καναν γιατι ο ρολος του ΑΑ ειναι να καθαριζει τους ουρανους, οχι να να θεριζει τους αμοιρους πεζικαριους :p

Link to comment
Share on other sites

Xαχα, ρε τρελε αμα ηταν war simulator θα ψοφαγαμε καθε 30sec στο παιχνιδι!

Λεω καλα καναν γιατι ο ρολος του ΑΑ ειναι να καθαριζει τους ουρανους, οχι να να θεριζει τους αμοιρους πεζικαριους

Δεν έχεις δει το Saving Private Ryan μου φαίνεται, που μπαίνουν στην πόλη με το 50άρι και τους πετσοκόβουν...

Στον πόλεμο δεν υπάρχει διάκριση στο όπλο. Άμα είναι η ζωή σου ή η ζωή μου, πυρηνικά θα σου ρίξω αν είναι το μόνο που έχω. Για αυτό και δε διαφωνώ με τα rpg/m320 on infantry. Αυτό έχω, αυτό ρίχνω.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι η ζωή σου ή η ζωή μου, πυρηνικά θα σου ρίξω αν είναι το μόνο που έχω

τα παιρνεις στο CoD με 30 killstreak (φυσικα με cheat) :p

εγω αν ημουνα στον πραγματικο πολεμο και ειχα καποιον διπλα μου να με ανασταινει, να φτιαχνει τα τανκς μου σε μισο λεπτο και να μου πεταει οσο ammo θέλω η αν ειχα το σουπερ αλεξιπτωτο που ανοιγει ακομα και οταν πηδας απο τον ημιοροφο, μπορει και να επελεγα οπλα.

οπως ειναι ομως τωρα ο πολεμος, ακομα και με δαγκωματιες θα σκοτωνα αν χρειαζοταν. βεβαια ως οδηγος/διαβιβαστης που ειμαι, θα τα αφησω -ευχαριστως- αυτα στα κομαντα και θα αραξω στις πισω γραμμες να πηγαινω βολτα τους αξιωματικους και να τους φορτιζω τα κινητα... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ε οχι και με cheat :p top ηταν το mw2 πολυ καλο το nuke.

τεσπα στο θεμα μας.

ενα αλλο αστειο μετα το patch ειναι το εξης: εμφανιζεται ενα τανκ ριχνει τον πεζικαριο και αυτος απλα μενει (ισως και) με 40% life και σου κανει κωλοχερο χαχαχχαχα για ποιο 50αρι μου λετε.

Link to comment
Share on other sites

Δε φταιει αυτος, το κακο team play φταιει. Mε IGLA πλεον ειναι 1 hit-->Disabled τα αεροπλανα.

2 ατομα αμα τον λοκαρουν θα ρηξει ενα τσαφ κ στο δευτερο τον πινει.

Οι αλλαγες του πεοθραυστικου ομως το καναν λιγο αχρηστο κ πλεον ειναι πολυ δυσκολο να ριξεις αεροπλανο...

1. Reduced the damage AA missiles do to jets to 45%.

2. Increased the base accuracy for AA guns and added a decrease in accuracy over the course of a burst.

(Λες κ μπορεις να ριξεις τπτ χωρις Burst... :hehe: )

3. Reduced the damage AA guns (both mobile and stationary) do to infantry.

(Καλα καναν imo)

Φιλαρακι οχι 10 igla δεν τον πιανουν ουτε πυρινικη!!! (αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει):clap:

ειδικα μετα το patch μεχρι να τον lockareis θα εχεις φαει και τα 14 pods στα μουτσουνια!:p:P

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

Απεγκαταστησα το msi afterburner,το Open Hardware monitor και τoυς drivers της soundmax.Εκανα και εναν καθαρισμο στην registry με το ccleaner και τελος μια επιδιορθωση στην εγκατασταση του παιχνιδιου που ελεγε το βιντεο που μου ειπατε πιο πανω αλλα παλι τπτ..:hang3::hang3:

Link to comment
Share on other sites

είναι ιδέα μου μόνο..? ή όντως έχουν αφαιρέσει το Hard brake από τα Jets? τι με τα ingame bindings, τί με το BF3 settings editor... τπτ... μόνο το light brake δουλεύει.. :(

edit: όντως έχει αφαιρεθεί... :(, αν και φρενάρει περισσότερο από το παλιό "light" πλέον το jet

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Το map πρέπει να το ονομάσουν Knife Fest :p

Πάντως αυτή Dice γενικά δεν ξέρει να σχεδιάζει maps...

Μου δίνει την εντύπωση ότι ήθελαν να φτιάξουν κάτι σαν την cs office αλλά δεν πλησίασαν καν.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...

Απεγκαταστησα το msi afterburner,το Open Hardware monitor και τoυς drivers της soundmax.Εκανα και εναν καθαρισμο στην registry με το ccleaner και τελος μια επιδιορθωση στην εγκατασταση του παιχνιδιου που ελεγε το βιντεο που μου ειπατε πιο πανω αλλα παλι τπτ..:hang3::hang3:

ποναει θαναση (:p) δεν εκανες κατι με το punkbuster?

δοκιμασε (κατα γραμμα) αυτο...

(απλα εκει που λεει BC2 folder, εσυ διαβασε BF3 folder)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις για να παίζουν 4 εκατομμύρια κόσμος, μπορεί και να μην είναι στραβός ο γιαλός...

ναι αλλα, 250.000 ψηφοι στα 4.000.000 δεν νομιζω οτι ειναι αμελητεο ποσο....

Εμένα μου φαίνεται πως πιο εύκολο σας είναι να γκρινιάζεται όλη την ώρα παρά να ψάχνετε να βρείτε κάποια λύση στο πρόβλημα μέσα από τα πολυάριθμα φορουμ. Αλήθεια αναρωτιέμαι πόσοι εδώ μέσα δεν έχουν κάνει ποτέ manual update το punkbuster γτ θεώρησαν ότι γίνεται αυτόματα. :hmm:

Μια χαρά είναι το bf. Οκ με το patch αλλάξαν πολλά. Get use to it. Και γω εκνευρίστικα τις πρώτες μέρες αλλά πλέον το ευχαριστιέμαι όπως και πριν. :T:

Αυτά! Καλημέρες..... :)

οταν οι παικτες ψαχνουν μερες και εβδομαδες για λυση στα προβληματα τους δεν νομιζω να μην εχουν δοκιμασει αρκετα πραγματα και οτι απλα καθονται και γκρινιαζουν. επισης οταν αλλαζεις μαζικα τη φυσικη του παιχνιδιου μετα απο 4 μηνες κυκλοφοριας αχρηστευεις ικανοτητες που εχουν αποκτησει οι παικτες με τον καιρο και στην περιπτωση αυτη εφτιαξε πολλα κσι χαλασε αλλα τοσα και σε πολλα σημεια απετυχε (πχ AA missiles, F-35 vs Flanker κλπ)

τελος, τα διαφορα προβληματα ειναι πληρως αποδεκτα σε ενα πειρατικο παιχνιδι, στα αυθεντικα παιχνιδια ειναι αποδεκτα μεχρι ενος σημειου, λογικο δεν ειναι οταν δοκιμασεις καμια δεκαρια λυσεις, για να φτιαξεις το καινουριο παιχνιδι που αγορασες, απο ενα σημειο και μετα να αρχισεις να εκνευριζεσαι;;; αυτα βεβαια ειναι προσωπικη αποψη του καθενος, οπως και η υποστηριξη που απαιτει ο καθενας απο τον πωλητη ειναι υποκειμενικη. παντα με την καλυτερη διαθεση....:T:

Έγινε επεξεργασία από Blackdemon
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους .Σε μένα πάντως, που από τις 90 ώρες παιχνιδιού, στις 45 προσπαθούσα να μπω μέσα αφού κράσαρε συνεχώς, μετά το patch παίζω σχεδόν κανονικά και χαίρομαι το παιχνίδι, ειδικά στο ΒΑΖΟ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι οχι 10 igla δεν τον πιανουν ουτε πυρινικη!!! (αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει):clap:

ειδικα μετα το patch μεχρι να τον lockareis θα εχεις φαει και τα 14 pods στα μουτσουνια!:p:P

Με τι username παίζεις?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου αρεσουνε οι μεγαλοι χαρτες αλλα μισω τους snipers (και οι μεγαλοι, ανοιχτοι χαρτες ειναι ΓΕΜΑΤΟΙ απο ξαπλωμενους -ζωντανους- κουκουλοφορους)

βρηκα ομως την λυση: στο BC2 βρηκα σερβερς (32αρηδες) που επιτρεπουνε 2 snipers ανα ομαδα. :T: γινεται ωραιο παιχνιδι :triniti:

επαιζα εψες στην τεχερανη και απο τις πολλες λαμψεις των scopes, ειχε φωτιστει ολη η πιστα λες και ητανε νταλα μεσημερι... ωραιο εφε, θεαματικο! :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.