Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Γράψαμε κάτι videos με το FRAPS και το Adobe Premiere CS5 δεν τα αναγνωρίζει... Βγάζει μόνο μια μαύρη εικόνα... Ξέρει κανείς πως τα μετατρέπω ή τα κάνω import ώστε να τα δει;;; :nothing:

Δες μήπως σε βοηθήσει κάτι από αυτό το topic που βρήκα:

CreativeCOW

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα οι περισσότεροι είστε subscribed στο rivalXfactor στο youtube και μάθατε τα νέα :p

Για όσους δεν είναι, στο παρακάτω vid ο τυπάς λέει ότι θα εξεταστεί το θέμα με το suppression και θα το ρυθμισουν για να είναι όπως πρέπει (δεν αναφέρει αν θα το κάνουν όπως ήταν , αλλά σίγουρα θα το μειώσουν)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bNptSCNwE_g&feature=g-u-u&context=G2c06375FUAAAAAAAJAA]BF3: Suppression update from Alan Kertz (demize99) Core Gameplay Designer at DICE - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι μερικά πράγματα τα κάνουν επίτηδες. Δεν εξηγείται αλλιώς.

Στέλνουν χιλιάδες requests οι CoDάδες και ζητάνε αλλαγές, οπότε τις κάνουν επειδή είναι μεγάλο το ποσοστό. Καταργούν βασικά κομμάτια της στρατηγικής και της ομαδικότητας και προωθούν εύκολα kills.

Εχθές παιδευόμουν με το L85A2 να σταυρώσω kill και με σκότωναν συνέχεια με FAMAS & AEK-971. Μόλις πήρα το 5o αστέρι, με 16.6% acc, γύρισα κι εγώ στο ΑΕΚ, που δεν είχα χρησιμοποιήσει ιδιαίτερα. Εκτός του ότι γύρισα αμέσως τα στατιστικά μου, πήρα με τη μία Combat Efficiency ribbon, το ξεκίνησα με acc 12% και μέσα σε ένα μόλις παιχνίδι το έφτασα 14.3% με συνολικό στο παιχνίδι 20% (τα kills του L85A2 μέσα σε αυτά)...

Εντάξει, μπορούμε να παίζουμε όλοι με το ίδιο όπλο και να παίζει ρόλο ελάχιστα το skill... Ψάχνω τα βρω τα αντίστοιχα cheats στις άλλες κλάσεις... Νομίζω είναι τα SCAR-H, PKP-Pecheneng για engineer & support αντίστοιχα και δεν έχω βρει του recon...

Link to comment
Share on other sites

μου το'λεγε χθες το βράδυ φίλος και δεν τον πίστευα μέχρι που μπήκα να το δω ιδίοις όμμασι.. RPK74-M -> ext mag... 200σφαίρες... σε κάθετο γεμιστήρα... , τώρα πώς δεν σκουντουφλάει όπως τρέχει στον γεμιστήρα... μόνο το "avatar" του παίκτη το ξέρει....:TD:

Link to comment
Share on other sites

αμα κολησει το παιχνιδι για οποιοδηποτε λογο (δεν εχει σημασια) και αναγκαστεις να κανεις καποια ενεργεια για να κλεισεις την εφαρμογη, οτι εχεις κανει μεσα στο game εκεινη τη στιγμη χανεται ή αποθηκευεται αυτοματα????????

Link to comment
Share on other sites

αν ΔΕΝ ξαναμπείς στο σερβερ και περιμένεις να τελειώσει το round, δεν χάνεις ΤΙΠΟΤΑ, ΑΝ μπεις όμως.. .τότε "κάνεις reset" και ξεκινάς από την αρχή

Ισχύει 100% αυτό; Μου έχει τύχει 3-4 φορές και μπήκα για να συνεχίσω... :wassat:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ισχυει οντως (πιθανοτατα ναι) αλλα οσο και δυσκολο να ειναι να κρατουσε τα stats πριν την αποσυνδεση και να τα προσθετε μετα την επανασυνδεση, ειναι μαλλον κακο, γιατι ισως αποτρεπει καποιους που εχουνε αποσυνδεθει (και ειχανε σχετικα καλα stats) να ξανασυνδεθουνε :nothing:

Link to comment
Share on other sites

μου το'λεγε χθες το βράδυ φίλος και δεν τον πίστευα μέχρι που μπήκα να το δω ιδίοις όμμασι.. RPK74-M -> ext mag... 200σφαίρες... σε κάθετο γεμιστήρα... , τώρα πώς δεν σκουντουφλάει όπως τρέχει στον γεμιστήρα... μόνο το "avatar" του παίκτη το ξέρει....:TD:
Εχουν κάνει μ@λακια με το extended mag...το εβγαλαν απο το MG36 και "λογικα" το εβαλαν στο RPK κατα λάθος....:wall:

Αν το εκαναν εις γνωσειν τοτε θα βγαλω τις ρωγες μου απο το δαγκωμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει 100% αυτό; Μου έχει τύχει 3-4 φορές και μπήκα για να συνεχίσω... :wassat:

Ναι με 99.99% βεβαιότητα, μιας και το έχω δοκιμάσει και από τις 2 όψεις, να ξαναμπώ και να τα χάσω(και όχι 1 φορά.. ;/), αλλά και να περιμένω το round να τελειώσει για να "καπαρώσω" κάποιο μετάλλιο. Το σπαστικό είναι να πέφτει η dsl π.χ. στη μέση του round(και να έχεις κάποιο αξιόλογο score/award κλπ), και να βαριέσαι να περιμένεις να τελειώσει το round. Σε αυτή την περίπτωση βέβαια μπαίνεις σε κάποιο άλλο σερβερ, και μόλις τελειώσει το round εκεί που έφαγες dc, θα δεις στο battle report κανονικά το score σου και το όνομα σου σε γκρι φόντο (ότι δεν τελείωσες το γύρο)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξενερωσει εντελως, δεν εφταναν οι ηλιθιες αλλαγες που καναν στα οπλα, εχω κ performance loss σε φαση που πλεον ειναι σχεδον μη playable(295GTX) με 1 core @700Mhz κ ολα LOW...

Εντελως αχρηστο κ το SLI πλεον, δεν εχω micro stuttering αλλα mega stuttering!! :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.