Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Βασικα δεν μαρεσουν καθολου τα οπλα,δεν εχουν καλη αισθηση,δεν ξερω που θα βαρεσει η δευτερη,η τριτη κτλ σφαιρα,και οπως κανα το suppression δεν μπορω να παρω δευτερο kill στα καπακια....

Ισως να θελει να το συνηθισω....Θα δειξει....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το M4A1 με silencer φαίνεται εντάξει.

Και εγω αυτο επαιζα,αλλα δεν μου φαινεται ιδιο (δεν λεω οτι ειναι χειροτερο,απλως δεν μου αρεσει η συμπεριφορα του,δεν ειναι τοσο προβλεψιμο)το g53 που επαιξα λιγο σημερα απο την αλλη φαινεται πιο σταθερο και σιγουρο...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το M4A1 με silencer φαίνεται εντάξει.

μαζι με την AEK και τα M16 ειναι (για μενα) το καλυτερο οπλο στο παιχνιδι!!! :T::T::T:

μαλιστα, εχω την εντυπωση οτι μετα το patch ειναι καλυτερο ακομα και απο την ΑΕΚ

παντα με silencer, grip και holo :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κλιπ, αλλά δε δείχνει και τίποτα για το επερχόμενο dlc... :hm:

Τωρα πια αυτο θα γινεται στο μετρο

Δε μου έχει τύχει, αλλά όντως ισχύει και γίνεται, το έκαναν εντελώς call of duty το παιχνίδι και με βλέπω να πηγαίνω να παίζω Sniper Elite V2 σε ένα μήνα που βγαίνει... :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κλιπ, αλλά δε δείχνει και τίποτα για το επερχόμενο dlc... :hm:

Δε μου έχει τύχει, αλλά όντως ισχύει και γίνεται, το έκαναν εντελώς call of duty το παιχνίδι και με βλέπω να πηγαίνω να παίζω Sniper Elite V2 σε ένα μήνα που βγαίνει... :hang3:

180247.jpg

+

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xLb-wxAT18Q]How to uninstall a game or piece of software from your computer. - YouTube[/ame]

:p

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αραγε ποσα maps εχει το BF3? ξερετε οτι το μετρο δεν παιζεται μονο με 64 παικτες?

δεν το εκαναν CoD το παιχνιδι... οι πλειοψηφια των παικτων (οπως φαινεται απο την δημοφιλια των χαρτων) ΕΠΙΛΕΓΕΙ να παιξει το metro στο στυλ του CoD.

η DICE απλα τους εδωσε την δυνατοτητα να το κανουν (σε εναν-δυο χαρτες).

αυτο το video ειναι παραπλανητικο. η μαλλον, ΚΑΙ τα videos που ανεβαζει ο shooterakis απο το ιδιο (υπεροχο) ΒF3 ειναι, και δεν εχουνε καμια σχεση με το βιντεο που ανεβασε ο τυπος ή με το CoD...

ας κανει και για το oman, το caspian, το firestorm, το sharki, το karkand, το canals, το davamant, το kharg, το wake ή ακομα και για το metro αλλα με 32 παικτες ή σε HC server ενα βιντεο ο τυπακος αυτος, για να δουμε κατα ποσο μοιαζει με το CoD.

γιατι και εγω μπορω να κανω ενα video με το τζιπακι μονο και να πω οτι μοιαζει με το dirt 3 ή μονο με τα jets και να πω οτι μοιαζει με το pacific warriors... :p

υποψιαζομαι οτι οσοι μιλανε για ομοιοτητες το ΒF3 με το CoD, μαλλον δεν εχουνε παιξει CoD MW2 ή MW3 και απλα τα λενε επειδη τα διαβαζουνε καπου αλλου...

@ wizard!: σε λιγο καιρο βγαινει το ArmA III. χωρις να εχω παιξει τα παλια battlefields ουτε και το sniper, νομιζω οτι θα ειναι πολυ πιο κοντα στην "old good battlefield εμπειρια" και μακρυτερα απο το παιχνιδι του σατανα (ουουου σιξ σιξ σιξ) το CoD. εχε το λοιπον στα υπ' οψιν :)

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Unofficial λεμε

Εγώ διάβασα Official... Δεν έχω τελειώσει τον καφέ ακόμα...

ξερετε αραγε ποσα maps εχει το BF3? ξερετε οτι το μετρο δεν παιζεται μονο με 64 παικτες?...

Όλα καλά, αλλά το να παίρνει ο άλλος το LMG και να θερίζει χωρίς καμία προσπάθεια, χωρίς κανένα skill απλά επειδή το μ@μησαν στο burf, τότε το παιχνίδι χάνει εντελώς το χαρακτήρα του. Δεν έχει σημασία να το κάνει στη Metro ή όπου αλλού. Δηλαδή αν είναι στην Caspian και είμαστε 3 να πάρουμε μια σημαία και ο άλλος απλά πατάει τη σκανδάλη και μας θερίζει για πλάκα, παίζει ρόλο;

Ήδη υπάρχουν πολλά παράπονα για αρκετά όπλα. Ρώτα τον [MENTION=3942]Grisos[/MENTION], τον [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], και άλλους που παίζαμε εχθές και έβριζαν για τις αλλαγές σε κάποια. Περιμένω να δω τι θα γράψει στο Symthic για να δω και λεπτομέρειες, αν και δε δοκιμάζει όλους τους συνδυασμούς όπλων, όπως πχ με δίποδο που αυξάνει την ευστοχία κατακόρυφα και ας μην είναι deployed.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το θυμηθηκα: τι τερας ειναι αυτο το magnum ρε μαγκες? στα χερια ενος καλου παικτη (ο gousias προχτες με ξαπλωσε καμια 30 φορες στο metro) ειναι το απολυτο one shot οπλο. τι usas και παραμυθια... επιθεωρητης gallaghan κανονικα :p

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέει κάτι αυτό. Μείωσαν το recoil, αύξησαν το βεληνεκές, μείωσαν χρόνο μεταξύ επανάληψης και reload.

Κράτα screenshot τη σελίδα και δες τη μετά από ένα μήνα για να δεις το accuracy στο 70% και τα kills στο διπλό

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέει κάτι αυτό. Μείωσαν το recoil, αύξησαν το βεληνεκές, μείωσαν χρόνο μεταξύ επανάληψης και reload.

Κράτα screenshot τη σελίδα και δες τη μετά από ένα μήνα για να δεις το accuracy στο 70% και τα kills στο διπλό

70% χλωμο, καποιες φορες κανω το λαθος ενω ειμαι με ADS να μην κατσω ακινητος πριν πατησω την σκανδαλη και αυτο μου στοιχιζει, ακομα και στα 20 μετρα ! Το θεμα ειναι οτι ανεκαθεν ηταν οπλαρα και προσωπικα ειναι το μονο secondary στο οποιο μπορω να βασιστω, τα υπολοιπα θα τα δουμε στο symthic - συντομα ελπιζω :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.