Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με αλλαγή στο patch, αλλά με την απόσταση. Τα C4 δε σκάνε από μια απόσταση και πέρα. Στη OF, είναι μεγάλες οι αποστάσεις κι εύκολα την περνάει κάποιος.

Μα μετα το patch αφου πεθανεις δν μπορεις να τα κανεις detonate..ετσι δν λεγαν>?

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξαν και το cap area σε κάποια flags.

Το πρώτο που παρατήρησα είναι στο B flag της metro.

eWsfD.jpg

Δεν μπορείς πλέον να κάνεις cap σε αυτή τη γωνία,όπως φαίνεται στο screenshot.

Κρίμα γιατί ήταν κορυφαίο σημείο για την ru side,καθώς είχες οπτικό πεδίο και στα 2 stairs + διάδρομο διαφυγής πίσω σου.:weep:

Link to comment
Share on other sites

Μα μετα το patch αφου πεθανεις δν μπορεις να τα κανεις detonate..ετσι δν λεγαν>?

Οντως ισχυει αυτο,πλεον αμα δεις ραδικια αναποδα δεν μπορεις να κανεις detonate,δοκιμασμενο εχτες στην metro σε μια kamikazi-taliban φαση.Ωραιο θα ηταν αμα μπορουσε να κανει detonate καποιος αλλος support μεσα απο την squad το δικο σου C4.

Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ η λίστα με όλα αυτά που ΔΕΝ έφτιαξαν. (εγκέν θενξ το [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION])

-Burst fire Guns still jam

-F-18 Is still incredibly hard to spot compared to flanker

-Bi-poded guns will still zoom before deploying, forcing you to unzoom, wait for it to auto-deploy, then re-zoom.

-Black "loading" screen between rounds (map change), never actually loads the round. (only affects some, like myself)

-AA missiles don't hit their targets (at least, not reliably) - New bug

-MAV elevator not fixed

-Squadmates are invisible on minimap sometimes

-Still get stuck on small objects

-Fall damage is still random

-Model "pop in" Models will take a few milliseconds to load after you look at them, Sometimes this can take up to half a second to occur, leads to being shot at by "invisible". (only affects some, may be a specific graphic setting, though I cannot find how to fix it)

-Predictive sights for jets and helicopters haven't been fixed, i.e. they still lock up whenever you switch weapons.

-Stuttering bug

-Air radar still doesn't display friendly air vehicles

-Can't revive someone when medic pack is around

-Some character models still stay in an upright position after dying.

-L96 Inaccurate with CQB Scopes

-The M145 x3.4 scope glitches out when you use it with the AS VAL. The weapon sticks to the center of the screen after you stop aiming down the sights.

-The M32 MASS handle animations are bugged when you mount it on the AK-74.

-Your chosen camoflague still seems to reset to default at random.

-MAVs Still survive when ramming people

-TV missile blows up launching helicopter is not fixed.

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταιο round G.Bazaar μειναμε 7 ατομα στο τελος..

κανενας δεν πηρε βαθμους και unlocks..

καπου νομιζω πηρε το ματι μου οτι κατω απο 8 ατομα δν δινει βαθμους..

Ναι το διαβασα και εγω αυτο...

Ισχυει και σε σερβερ σαν τον bazo, που ετσι και αλλιως ξεκιναγε και με 1 ατομο και απο πριν;

Γιατι σε αυτο που αναφερουν για κατω απο 8 ατομα, απο οτι ειδα, ειναι οτι παιζεις κανονικα αλλα σου εχει μυνημα στο πανω μερος της οθονης οτι υπολειπονται για πχ. 5 ατομα για να ξεκινησει ο γυρος...

Βαθμους, awards, service star, kills κλπ... (καποιο unlock δεν εκανα) μου τα εδωσε κανονικα, απλα δεν εβγαλε ποτε battle report και feeds.

Τελος παντων δεν ειναι κατι σημαντικο, απλα κουβεντα να κανουμε...και να τα ψυριζουμε ολα...!!!

Και εγω παρατηρησα μια ελαφρα βελτιωση στα οπλα των recon, σε μεση και κοντινη αποσταση.

Τα χαλασανε στις πολυ μακρινες αποστασεις και τα βελτιωσαν στις κοντινες...

Καλο και πολυ ευπροσδεκτο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Tα sniper weapon ειναι πιο φονικα σε μεγαλυτερα range λογω βαλλιστικης

Ασχετο αλλα για τους απανταχου λατρεις του recon το χαζευα χθες.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pluCcFyE2VY]Sniper - Inside The Crosshairs Part 1/7 - YouTube[/ame]

Μακαρι στο BF4 να ανεβασουν κι αλλο το ρεαλισμο στις μακρυνες βολες(ενταξει οχι ανεμος αλλα spin drift και swirl)

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Και εγω παρατηρησα μια ελαφρα βελτιωση στα οπλα των recon, σε μεση και κοντινη αποσταση.

Τα χαλασανε στις πολυ μακρινες αποστασεις και τα βελτιωσαν στις κοντινες...

Καλο και πολυ ευπροσδεκτο...!!!

κακως imo, αυτα μονο στο cod εδω ειναι Bf

Όπως τα λέει ο Sir. Τα όπλα αυτά είναι σχεδιασμένα για μακρυνές βολές. Αν θέλεις να σκοτώνεις στα 400μ., πάρε L85A2, M16A3/4, AEK-971, F2000, G36C, G3A3, κλπ, γύρισέ τα σε βολή-κατά-βολή και ρίξε. Γιατί μου γ@μάς τα καλά όπλα, στις αποστάσεις που είναι σχεδιασμένα να ρίχνουν; :wall:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.