Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Νατο και το cod εεε σορυ το bf3 close quarters ηθελα να πω:getlost:

Battlefield 3 Close Quarters

Πραγματικά CoD ρε φίλε :p

0:35 με 0:38

κάτι μου λέει ότι ακριβώς αυτό θα γίνεται σε κάθε map. ΧΑΜΟΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι αυτές οι πίστες θα είναι ιδανικές για pistol/knife only

ουτε πιστολς,μερικες κινησεις πρεπει να προσθεσει και ενα κουμπι να παταμε ''την ευχη'' για να διαλυονται ολα με κεραυνο

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EiNDM3NB9yk]Born Invincible - Shapes Shifting - YouTube[/ame]

πι ες το εργο γραμμει υπαρχει και ολοκληρο

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναπει οτι ειναι ηδη το πιο πληρες fps που παιζει αυτη τη στιγμη...

Καλυπτει ολα τα γουστα και ολα τα ειδη που θελει καποιος να παιξει...

Και τωρα με το close quarters...

Ανταγωνισμος. Τελος.

COD...R.I.P.

(θα πρεπει να σταματησουν καποια στιγμη εκει στην Activision τις αρπακωλιες και τα αναμασημενα μπας και επιστρεψουν στον ανταγωνισμο... αλλιως...)

Θα βγαλει μετα και τα αλλα 2 dlc για εμας τους battlefield-ακηδες. Μια χαρα...!!!

Παντως πλακα την πλακα, εγω πιστευω οτι το close quarters θα ειναι καλη φαση τελικα...

Εγω παντως ανυπομονω.

Καλοκαιρακι θα ειναι... που να τρεχεις στις ερημους και τα βουνα.

Ενω τωρα θα παιρνεις το coctail σου αραχτος στην πισινα, θα πεταγεσαι στο διπλα δωματιο θα σφαζεις κανα δυο...

Super...!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τη μάνα:hang3::p

το απόλυτο σφαγείο θα είναι

Το απόλυτο σφάγείο(μεχρι τώρα) είναι knife only στην metro.......Να είναι καμία 20-αρα άτομα στο C(conquest mode) και να τρέχουν γύρω από τη σημαία με το μαχαίρι ανα χειρας!

armes30.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα με 64 απλα θα με τρελανετε στο μπινελικι....προσωπικα βεβαια δεν με χαλαει(ως γνησιος codακιας και ας μην εχω παιξει ποτε cod) :hehe:

Περα απο την πλακα, δεν νομιζω να ειναι εφικτο να παιξεις με παραπανω απο 24 αντε 32 παιχτες....

Για μενα το στοιχημα θα ειναι στο 2ο DLC. Για το 3ο δεν μπορω να μιλησω μιας και δεν εχουμε καποια πληροφορηση

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δεν θα εχει ελικοπτερα, γιατι ο shooterakis ειναι ικανος να παιζει με το little bird στις σκαλες και κατω απο τα τραπεζια... :p

εμενα μου αρεσει! θα κανω ρεκορ στα spawn kills με το m320!!! (αν βρισκω περασματα χωρις claymores...) ^^

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Share pictures and videos from the Battlefield

το εγκαινιασα ηδη :p

ακυρον, μου το κατεβασανε το βιντεακι μαλλον επειδη δεν ειχε (αμεση) σχεση με το BF... ελεος, δεν μας σεβονται καθολου εμας τα τρολς... :p

προσωπικα βεβαια δεν με χαλαει(ως γνησιος codακιας και ας μην εχω παιξει ποτε cod)

να που τελικα η αγορα και οι 100 ωρες στο CoD MW3 θα φανουν χρησιμες καπου... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.