Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

σε μερικούς server έχω δει ότι αν φας κάποιον με banarismeno όπλο πχ sniper / usas σε κάνει αυτόματα kick / ban o server ...

τέτοιο για mortar έχουμε ?

Οχι γιατι αντιθετα με το BC2, εδω οταν κανει spawn ο παιχτης το μονο που δινει σαν πληροφορια ειναι το ονομα και το class. Οποτε δεν μπορεις εξ αρχης να αποκλεισεις καποιο οπλο.

Αλλά και "on kill" να θελησεις να σεταρεις τον σερβερ παλι δεν γινεται γιατι πολυ απλα δεν διαχωριζει το kill του μορταρ απο αυτα των tank/lav κοκ. Οποτε μεχρι η dice να δεησει να το φτιαξει, θα πρεπει να κανετε υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε τρώω άκυρο εε? Πάντως το bfbc2 τρέχει νερό στα medium χωρίς aa. Λέω να το δοκιμάσω.Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω στην καλύτερη τιμή?

εγω δεν εχω (αξιοπροσεκτη) διαφορα απο το campaigne στο mp με το συστημα της υπογραφης μου. oυτε εχω προσεξει σε reviews ή τεστς καρτων γραφικων για το ΒF3 να γινεται αναλογη αναφορα...

για αγορα, κοιτα εδω: Compare Digital download prices : Battlefield 3 steam origin cd key Euro currency

για να κανεις το ρωσικο παιχιδι αγγλικο, δες εδω: Knowledgebase - Powered by Kayako Fusion Help Desk Software

το onlinekeystore απο το οποιο εχω αγορασει 3-4 παιχνιδια ειναι πολυ γρηγορο, αξιοπιστο και απο τα πολυ λιγα που δεχεται paysafecard

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ολοι οι amdin τα πινατε χθες μαλλον!!

εγινε της π...ς με τα mortar, πρεπει να μαζεψα καμια 20αρια deaths απο δαυτα.

το αστειο ειναι οτι ολοι γραφανε στο chat ''mortars forbidden'', '' απαγορευονται τα mortar '' κτλ και απανταει ενα τυπος '' my friend stop mortar is a joke hahahah''

ειδικα εναν τυπο που το ειχε παρακανει τον κυνηγουσα σε ολη την πιστα μονο και μονο για να τον μαχαιρωσω:triniti: ασχετα με το ποσα deaths εκανα τον πέτυχα και του πηρα τα dogs!!

ειχαμε παει στα κοριτσα της νυχτας (πεταλουδιτσες)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=06pE58DhIBk]Eva @ Raspoutin Live show - YouTube[/ame] ειχαμε και λειζερ ζζζζτ ζζζζτ (ηχος λειζερ)

Link to comment
Share on other sites

ειδικα εναν τυπο που το ειχε παρακανει τον κυνηγουσα σε ολη την πιστα μονο και μονο για να τον μαχαιρωσω ασχετα με το ποσα deaths εκανα τον πέτυχα και του πηρα τα dogs!!

κακως! επρεπε να τον πιασεις κεφαλοκλειδωμα και να τον κρατησεις ακινητο μεχρι να ερθει ενας engineer να τον καψει με το καμινετο (...!!!) για να παρει το assignment και να ξεκλειδωσει το οπλο.

(καθενας με τον πονο του...) :p

BTW ευχαριστω οσους με συμβουλεψαν για το G36C, πολυ ωραιο οπλο και με βολευει γιατι (αν προσεξα καλα) σε σχεση με τα αλλα οπλα του μηχανικου ειναι το μονο που εχει και burst fire :T:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Χάος στο Bazo...

λέω πριν λίγο: "mortar is not allowed. it's a rule."

και παίρνω την απάντηση: "rules exist only when admins are online."

γου-του-φου δηλαδης? τον όλοι κράζανε 2-3 ατομα με μορταρ και αυτοι το χαβα τους...:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Χάος στο Bazo...

λέω πριν λίγο: "mortar is not allowed. it's a rule."

και παίρνω την απάντηση: "rules exist only when admins are online."

γου-του-φου δηλαδης? τον όλοι κράζανε 2-3 ατομα με μορταρ και αυτοι το χαβα τους...:hang3:

Τους εξηγησα το ονειρο :)
Link to comment
Share on other sites

lazy, παρατηρησα οτι λειπει πλεον η λεξη "event" μετα το "rush" στον τιτλο του bazo... :(
Το εγραψα και στο chat του server επειδη με ρωτησαν. Οταν αδειασει, θα τον γυρισω παλι σε conquest για μερικες μερες. :)
Link to comment
Share on other sites

Το εγραψα και στο chat του server επειδη με ρωτησαν. Οταν αδειασει, θα τον γυρισω παλι σε conquest για μερικες μερες. :)

θελω να μπω να δοκιμασω rush φιλε, αλλα εκει παραειμαι noobας και οπως ξερω, θελει πιο πολυ skill και στρατηγικη... θα παρω το squad και το team στο λαιμο μου... :o

Link to comment
Share on other sites

θελω να μπω να δοκιμασω rush φιλε, αλλα εκει παραειμαι noobας και οπως ξερω, θελει πιο πολυ skill και στρατηγικη... θα παρω το squad και το team στο λαιμο μου... :o
Χαζομαρες....εμπα και κανε το παιχνιδι σου οποιο και αν ειναι αυτο..... :)

Ολοι απο καπου ξεκινησαμε...να εβλεπες τι λεγανε για μενα οταν πρωταρχισα με BC2(οχι οτι δεν λενε ακομη) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειναι και γεματο και ψιλοαδικο να παρω τη θεση ενος καλου παικτη...

(αν και καποτε θυμαμαι που μπηκα οταν επαιζε ο θανούλης σε καποιον σερβερ και ενεργοποιησα ενα com, το εχω στα stats μου...:p)

να δω αν εχει κανενα αλλο σερβερ με αδειες θεσεις να μπω να κανω λιγο practice και αν γυρισει ο bazo σε κανενα bazaar ή seine που ξερω πολυ καλα τα κατατοπια, θα μπω και ο θεος βοηθος!!! :hang3:

για το BC2 ψηνομαι ασχημα να το αγορασω με 12 ευρα η με 19 μαζι με το vietnam... το παιζει κανενας απο εσας;;;

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια παράκληση θέλω να κάνω για τα Mortar.

Αφού είναι No Mortar ο server και οι περισσότεροι φυσικά και δεν διαβάζουν και δεν καταλαβαίνουν NO MORTAR! βάλτε ένα ωραίο Plug in, Που όταν κάποιος σκοτώνει με Mortar να του βγαίνει ένα ωραίο KILL (με BAD LUCK) και πάνω στο chat να λέει Lazy Dog no mortar.

Δηλαδή το να παρακαλάμε να είναι ένας [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να μπορέσει να τους κικάρει γιατί μέχρι τότε έχουν φάει άλλα 15 άτομα.

Και άμα χρειάζεται λεφτά βρε παιδί μου (επειδή δεν γνωρίζω πως λειτουργεί το σύστημα) να τσοντάρουμε όλοι από κάτι να τελειώνει η δουλεία.

Σήμερα δηλαδή από της 4ης που παίζω έχει παραγίνει το κακό.

Και για το BC2 αξίζει να το αγοράσεις τώρα? εγώ το έχω σε PS3 Βασικά εκεί έπαιζα πάντα εδώ και 4 χρόνια ότι παιχνίδι και αν έβγαινε. υπάρχει κίνηση να θυμηθούμε μία τα παλιά?

Έγινε επεξεργασία από sfirculitu
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω (αξιοπροσεκτη) διαφορα απο το campaigne στο mp με το συστημα της υπογραφης μου. oυτε εχω προσεξει σε reviews ή τεστς καρτων γραφικων για το ΒF3 να γινεται αναλογη αναφορα...

για αγορα, κοιτα εδω: Compare Digital download prices : Battlefield 3 steam origin cd key Euro currency

για να κανεις το ρωσικο παιχιδι αγγλικο, δες εδω: Knowledgebase - Powered by Kayako Fusion Help Desk Software

το onlinekeystore απο το οποιο εχω αγορασει 3-4 παιχνιδια ειναι πολυ γρηγορο, αξιοπιστο και απο τα πολυ λιγα που δεχεται paysafecard

Ευχαριστώ πολύ φίλε,αλλά θέλω οπωσδήποτε hard copy,άλλο πράγμα/ευχαρίστηση να έχεις τη θήκη με το cdακι της μέσα.Όσο για bc2 παίζω και εγώ ακόμα.Όποιος θέλει add(gregorypeg1000)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μια παράκληση θέλω να κάνω για τα Mortar.

Αφού είναι No Mortar ο server και οι περισσότεροι φυσικά και δεν διαβάζουν και δεν καταλαβαίνουν NO MORTAR! βάλτε ένα ωραίο Plug in, Που όταν κάποιος σκοτώνει με Mortar να του βγαίνει ένα ωραίο KILL (με BAD LUCK) και πάνω στο chat να λέει Lazy Dog no mortar.

Δηλαδή το να παρακαλάμε να είναι ένας [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] [MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] για να μπορέσει να τους κικάρει γιατί μέχρι τότε έχουν φάει άλλα 15 άτομα.

Και άμα χρειάζεται λεφτά βρε παιδί μου (επειδή δεν γνωρίζω πως λειτουργεί το σύστημα) να τσοντάρουμε όλοι από κάτι να τελειώνει η δουλεία.

Σήμερα δηλαδή από της 4ης που παίζω έχει παραγίνει το κακό.

Και για το BC2 αξίζει να το αγοράσεις τώρα? εγώ το έχω σε PS3 Βασικά εκεί έπαιζα πάντα εδώ και 4 χρόνια ότι παιχνίδι και αν έβγαινε. υπάρχει κίνηση να θυμηθούμε μία τα παλιά?

λοιπον αυτο ειναι για τα 15 παλικαρια που επεσαν αδικα απο μορταρ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wcYIygt_Ldo]ipirotiko miroloi - YouTube[/ame]

τωρα οπως εχουμε πει παραπανω δεν γινεται με πλαγκιν ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.