Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Μήπως στο folder είχε και αρχεία που χρειαζόσουν; Activations κλπ...; :...:

Δε νομιζω μιας και το εκανα install παλι εκ νεου και δουλευει κανονικα και αυτο και το battlefield. Εκτος αν εννοεις τιποτε αλλο.. Παντως και το battlefield μου το εβγαλε αμεσως στο origin οτι το εχω αγορασμενο που σημαινει λογικα δε κραταει αυτα τα logs στο pc μου αλλα γενικα στη database του (?)

Link to comment
Share on other sites

Oλιγον τι τραγικα ψες τα πραματα...

Προσπαθησα να παιξω sniper, πανω απο τα ~500m ολοι οι κινουμενοι στοχοι τηλεμετεφεροταν απο σημειο σε σημειο, αντε να πετυχεις ανθρωπο...

Τον Ακη παντως το κοτωσα(απο κοντα σχετικα ομως) με 2 hit ενω πιλοταριζε as usual :p

Link to comment
Share on other sites

Γενικά κινούμενο στόχο στα 500+ μέτρα είναι δύσκολο να πετύχεις και πολύ λογικό, αφού η σφαίρα κάνει και 1" να φτάσει κι έχει ήδη μετακινηθεί. Σε τέτοιες αποστάσεις πετυχαίνεις κάμπιες, αυτούς που κάθονται να γεμίσει το health και αυτούς που σκοπεύουν να ρίξουν Javelins/Stingers.

Link to comment
Share on other sites

Nαι μεν αλλα δεν ειχα αυτο το προβλημα της τηλεμεταφορας μεχρι τωρα.

Για να καταλαβεις ηταν σα να ειχαν 500ms ping, μια ηταν σε ενα σημειο κ πυροβολουσαν κ το επομενο δευτερολεπτο ηταν 10 μετρα μακρια. Μπορεις να πετυχεις σε αυτη την αποσταση αν δε τρεχουν.

Link to comment
Share on other sites

Nαι μεν αλλα δεν ειχα αυτο το προβλημα της τηλεμεταφορας μεχρι τωρα.

Για να καταλαβεις ηταν σα να ειχαν 500ms ping, μια ηταν σε ενα σημειο κ πυροβολουσαν κ το επομενο δευτερολεπτο ηταν 10 μετρα μακρια. Μπορεις να πετυχεις σε αυτη την αποσταση αν δε τρεχουν.

Packet Loss το λενε.

Και φταιει συνηθως ο ISP σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, εχθές πρέπει να νόμισε ο ΒΑΖΟ ότι είμαι ο [MENTION=596]greekfragma[/MENTION], δεν εξηγείται αλλιώς... :shout:

Μπαίνω τη στιγμή που έχει Damavant Peak. Με βάζει σαν αμυνόμενο. Δε βλέπω σκορ/tickets και κάνω switch team επειδή ήθελα να την παίξω επιτιθέμενος για να κάνω το base jump.

Με το που αλλάζω ομάδα, πριν καν προλάβω να κάνω spawn, "Your Team Lost" :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Nαι μεν αλλα δεν ειχα αυτο το προβλημα της τηλεμεταφορας μεχρι τωρα.

Για να καταλαβεις ηταν σα να ειχαν 500ms ping, μια ηταν σε ενα σημειο κ πυροβολουσαν κ το επομενο δευτερολεπτο ηταν 10 μετρα μακρια. Μπορεις να πετυχεις σε αυτη την αποσταση αν δε τρεχουν.

ενας σναιπερ πρεπει να προβλεπει ακομα και το ντισκονεκτ (ντισκοτεκ) του ρουτερ,και να μπορει να υπολογιζει που θα βρισκεται ο κακος μετα το ρικονεκτ.χιντ!(ρουτερ διπλα απο την οθονη να κοιτας το λαμπακι).

Link to comment
Share on other sites

ενας σναιπερ πρεπει να προβλεπει ακομα και το ντισκονεκτ (ντισκοτεκ) του ρουτερ,και να μπορει να υπολογιζει που θα βρισκεται ο κακος μετα το ρικονεκτ.χιντ!(ρουτερ διπλα απο την οθονη να κοιτας το λαμπακι).

Ηξερα οτι δε μας γουσταρουν στο BF3 (γυαλιζουμε σα κωλος γυμνιστη,TM Nephilim), αλλα τετοιο σαμποταζ δε το περιμενα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ηξερα οτι δε μας γουσταρουν στο BF3 (γυαλιζουμε σα κωλος γυμνιστη,TM Nephilim), αλλα τετοιο σαμποταζ δε το περιμενα

Πως περιμένεις να μας γουστάρουν όταν είμαστε σπιούνοι (MAV/TGS), βρισκόμαστε εύκολα στα μετόπισθεν (spawn beacon) και μπορούμε να τους πετύχουμε με μια βολή από 1000μ., ενώ αυτοί ούτε που μας έχουν δει συνήθως; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ηξερα οτι δε μας γουσταρουν στο BF3 (γυαλιζουμε σα κωλος γυμνιστη,TM Nephilim), αλλα τετοιο σαμποταζ δε το περιμενα :hehe:

Μπα και εγω γυαλιζω που και που οταν βαζω 6Χ στην 870MCS/AN-94 :p

Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα θεμα με τους (Agressive) Recon.

Δεν αντεχω αυτους που πανε και ξαπλαρουν και λιαζονται απο τον μπλε ηλιο του παιχνιδιου και "πιου πιου" .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.