Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σοβαρα τωρα..ακουω για Μetro 64 και μου ερχεται :sick:..Rpg-m320-usas spam:hang3:

Λιγες φορες εχω παιξει καλα παιχνιδια:με λιγοτερα ατομα η σε server χωρις m320 k rpg.

Απ οτι εχω καταλαβει αρεσει πολυ στους spammers..Ναι ξερω οτι αν την βαλουμε 24/7 μπορει να ειναι γεματος ο server.ΚΑΙ?τα ατομα που θα ειναι μεσα μην πω τι ειναι καλυτερα..Το μονο ευκολο να παρουμε ολοι το rpg-m320 στο χερι και point and clik..Ειναι αυτο fun?

edit.

@Wizard! χτες καταφερα να περασω 3 φορες επειδη βρηκα <τρυπα> με ΛΙΓΟΤΕΡΟ nade-rpg-m320 spamming και ειχα κ smoke..

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] ρε γαβ, και το σπαμαρισμα μεσα στο παιχνιδι ειναι αρκει να μην γινεται συνεχεια....

Μη βλεπεις που λεω συνεχεια για metro...και μενα δεν θα μου αρεσε να παιξω σε αυτη την πιστα πανω απο 3-4 φορες τη μερα....αλλά μην ειμαστε των ακρων...μια μεση λυση ειναι νομιζω οτι καλυτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι ηδη εχετε αλευρωθει και περιμενετε το τηγανι να ζεσταθει για να ψηθειτε, σημερα μετα τις 1.00-1.30(αναλογως ποτε θα αρχισει να αδειαζει ο σερβερ), θα οργανωσω εγω το ολο νταραβερι(με τη βοηθεια του μεσιε [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]) και θα πετσοκοπουμε μεταξυ μας.....:dance3:

Σημερα στοχο πρεπει να βαλουμε να μην αδειασει....ολο το ΣΚ , οχι να περιμενουμε να αδειασει για παιξουμε bolt only.

If you know that I mean....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στοχο πρεπει να βαλουμε να μην αδειασει....ολο το ΣΚ , οχι να περιμενουμε να αδειασει για παιξουμε bolt only.

If you know that I mean....

κακιά εφταματη γκομενα...αν ειναι για το καλο του μαγαζου παω πασο.δηλαδη θα τραβηχτω πως το λενε.

α και για να μην ξεχνιομαστε http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/10/11/128682066059829845.jpg

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στοχο πρεπει να βαλουμε να μην αδειασει....ολο το ΣΚ , οχι να περιμενουμε να αδειασει για παιξουμε bolt only.

If you know that I mean....

Ναι μανα μου, γιαυτο εβαλα σε παρενθεση το (αναλογως ποτε θα αρχισει να αδειαζει ο σερβερ).....μακαρι να μην αδειασει :)
Link to comment
Share on other sites

Γιωργη μπας και εχεις κακα ping ?

αν αναφερεσε σε μενα οχι δεν εχω απ'οτι μου λενε δλδ οταν ρωταω αλλα φαινεται σαν να κολλαει αρκετα...!

αν δεν αναφερεσε σε μενα.......:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα 90 ping παντως, σχετικα καλα επαιζε το μηχανημα.

δεν ξερω αν καποιος 1stRoyal..... (η καπως ετσι) ειναι ελληνας και μπαινει εδω μεσα. ΑΝ ναι, τοτε μπραβο ρε γατε, εισαι πολυ ωραιος οδηγος, απο τους καλυτερους που με εχουν παρει βολτα με αρμα εδω και 100 ωρες στο BF3 και θερισες στο bazaar (παροτι επισκευαζες μονος σου και ειχες εμενα τον ασχετο στο πολυβολειο) :T::T::T:

διαλλειμα τωρα, γιατι εχει caspian... :p

αυτό πάρε :hehe::T:

personal-defense-tools-ka-bar-becker-tac-tool-knife-and-tool.jpg

γιατι

ωωωωχ, καημενη καρωτιδουλα μου...

(μην του δινετε ιδεες ρε μαγκες...)

wizard σε φανταζομαι να κυκλοφορας στο δρομο με το ενα μανικι απο το σακακι φορεμενο, σαν τους παλιους ρεμπετες που ηθελαν το αλλο χερι ελευθερο για να τραβανε το κερατο γρηγοροτερα... :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.