Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Και που είναι το κακο??? !!!

Εγω τους ρίχνω smoke να μην βλέπουν την τυφλα τους !!

Εχθές δοκίμασα και το smoke του όλμου στη Seine. Εγώ δεν έβλεπα τι γινόταν αλλά ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] μου είπε ότι ρίχνει σύννεφο ολόκληρο, πολύ χειρότερα από τις m320. Κρίμα που δε μπορείς αν τον χρησιμοποιήσεις στη Metro για να βγεις όταν σε έχουν αποκλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Στα ποσα kills με mortar σου ανοιγει το ντουμανι?
The user carries an unlimited supply of ammo. The player can fire 60mm HEDP and Smoke shells, and can switch between the two via the "swap weapon" button or keys. The two shell types have separate fire rates, so by alternating smoke and high-explosive rounds, the player can double the number of shells they put out, even though only half of them are explosive. A possible use of this tactic is to suppress an area by using smoke shells to disorient enemies and explosive shells to finish off the enemies. Also, one can both provide smoke cover for an advancing teammate and bombard the enemy at the same time.

XA!

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση...επειδή βλέπω οτι η αποστολή του cd-key αργεί.....μπορώ να κατεβάσω από κάπου το installer και μετά απλά να βάλω το serial?

edit:

τελικά μόλις μου ρθε. τα λέμε από αύριο :)

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

8800GT/9600GT/GTS250

Μεχρι ~30€

Δεν αξιζει παραπανω.

Εγώ με 8800gt και Core2duo e6750 φίλε μου παίζω σε 1280x1024 όλα στα low και έχω μέσο όρο 30fps. Βέβαια δε σε νοιάζει ο μέσος όρος , το θέμα είναι να μπορέσεις να παίξεις πάνω στη μάχη οπότε και τα fps φτάνουν γύρω στα 20... Εγώ προσωπικά δεν είμαι διατεθιμένος να ρίξω άλλο την ανάλυση , την παλεύω εδώ... Αν εσύ είσαι διατεθιμένος να παίξεις σε 1024x768 (Counter-strike mode) τότε τσίμπα μια 8800gt... Στη θέση σου θα έδινα κάτι παραπάνω για να παίξω σαν άνθρωπος :p

Νομίζω ότι αν δώσεις ένα budget που μπορείς να διαθέσεις τα παιδιά θα σου βρούνε καρτούλα σε χρόνο dt.

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Αυτο δεν ειναι το gaming pc. Eδω και 2 μηνες του εχω πανω μια 5870 να χαραμιζεται, με σκοπο να παρω μεγαλυτερη οθονη, αλλα σημερα αυτα ειναι πολυτελειες αφου με αυτο παιζω 2-3 ωρες τη βδομαδα μονο. Γιαυτο ψαχνω την πιο φτηνη μεταχειρησμενη, αν επρεπε να δωσω 100 για καινουρια θα κρατουσα την 5870 :rubik:

Link to comment
Share on other sites

μαρεσεις γιατι τους ποτιζεις θανατο αργο,τσιγαροβηχας-βροχικο ασθμα .(σε καταλαβα απο το τραγουδι που ανεβασες οτι βλεπεις μπροστα)

Προσκυνώ :hehe:

Αν και καλύτερη μέθοδος και δοκιμασμένη είναι αυτή

kapnogona.jpg

Σε συνδυασμό με

ACD5DB1FA06967F0F03D8B11D71FAFFB.jpg

Εχθές δοκίμασα και το smoke του όλμου στη Seine. Εγώ δεν έβλεπα τι γινόταν αλλά ο @gousias1979 μου είπε ότι ρίχνει σύννεφο ολόκληρο, πολύ χειρότερα από τις m320. Κρίμα που δε μπορείς αν τον χρησιμοποιήσεις στη Metro για να βγεις όταν σε έχουν αποκλείσει.

Υπήρχε τέτοιο πράγμα και δεν το είχα πάρει χαμπάρι :wall:

Καλά στη μετρό θέλει ομαδικό ντου στυλ Rambo (smoke ,usas,grenades,m60 κλπ) αλλά ………………

Link to comment
Share on other sites

θα μου ανοίξετε κανένα slot ή θα μπω και θα πάρω κεφάλια? :p

ΦΤΟΥ! ξέχασα το language pack....brb σε λίγο :hehe:

δε παλεύεται το game....το laptop φταίει....? ...το οτι άλλαξε ΤΟΣΟ πολύ το BF3 από το BF2?.....τα γραφικά....δε ξέρω....δε μπορώ να σκοτώσω ελέφαντα στα 2 μέτρα.... νταφακ....αύριο παλι. :triniti:

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Μολις έληξε ένα από τα ομορφότερα ματσάκια στον Bazo Battle Report. Είμαι απλά εξτασιασμένος :p

Ελπίζω να γίνει θεσμός και επιπλέον να μεγαλώσει και η παρέα ([MENTION=173]Wizard![/MENTION] & [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]) για περισσότερες bolt-action nights. Καλό ξημέρωμα. :T:

Link to comment
Share on other sites

θα μου ανοίξετε κανένα slot ή θα μπω και θα πάρω κεφάλια? :p

ΦΤΟΥ! ξέχασα το language pack....brb σε λίγο :hehe:

δε παλεύεται το game....το laptop φταίει....? ...το οτι άλλαξε ΤΟΣΟ πολύ το BF3 από το BF2?.....τα γραφικά....δε ξέρω....δε μπορώ να σκοτώσω ελέφαντα στα 2 μέτρα.... νταφακ....αύριο παλι. :triniti:

ποιον ελέφαντα......εμένα στην αρχή ακίνητος να καθόταν ο άλλος μπροστά μου οι σφαίρες μου έκαναν περιγραμμα το σώμα του ....ούτε μια στο στόχο.....αργότερα κατάλαβα ότι μεγάλο ρόλο παίζουν οι ρυθμίσεις στο Mouse....σε θέματα απόκρισης και ευαισθησίας.!!!!:fist:

Link to comment
Share on other sites

Μολις έληξε ένα από τα ομορφότερα ματσάκια στον Bazo Battle Report. Είμαι απλά εξτασιασμένος

Ελπίζω να γίνει θεσμός και επιπλέον να μεγαλώσει και η παρέα ([MENTION=173]Wizard![/MENTION] & [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]) για περισσότερες bolt-action nights. Καλό ξημέρωμα.

Μωρέ, μέσα, αλλά τέτοια ώρα που το κάνετε είναι δύσκολο για εμάς που δουλεύουμε το πρωί. Σήμερα που είναι Παρασκευή είναι πιό εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Μολις έληξε ένα από τα ομορφότερα ματσάκια στον Bazo Battle Report. Είμαι απλά εξτασιασμένος :p

Ελπίζω να γίνει θεσμός και επιπλέον να μεγαλώσει και η παρέα (@Wizard! & @Lazy Dog) για περισσότερες bolt-action nights. Καλό ξημέρωμα. :T:

Προτεινω να οριστει μια μερα μεσα στην εβδομαδα που να ειναι αποκλειστικα για αυτο απο νωρις, γιατι οντως 2 μερες τωρα που συμμετειχα ημουν σαν ζομπι το πρωι...αλλα ειναι κολλημα το ρημαδι...(και που να ημουν και καλος!!!)

Ο @Grisos εδωσε και ωραιο τιτλο που θα πρεπει νομιζω να αναγραφεται στην περιγραφη του server στο battlelog: "bolt-action knives night".

Τωρα αν θα ειναι Παρασκευη (καλυτερα οχι κατα τη γνωμη μου) ή αλλη μερα το αποφασιζουμε στην πορεια.

64αρηδες χαρτες και Team Deathmatch επισης προτεινω σαν game mode συν Metro, Grand Bazaar Conquest...(normal στην αρχη και μετα ισως να το γυρναμε hardcore?)

Και οποιος αντεξει............

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

σε λαπτοπ παιζεις bf3? ποιο λαπτοπ εχεις?:hmm:

Dell XPS L502X

i7-2630QM

8gb ram

Nvidia 540M 2G

Ocz Vertex2

@15.6'' 1366x768

παίζει στη native ανάλυση με όλα medium και κάποια στο high....νομίζω όμως οτι θα τα ρίξω κάποια high γιατί από ότι διαβάζω δε προσφέρουν τίποτα. smooth πάντως ακόμα κι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Μολις έληξε ένα από τα ομορφότερα ματσάκια στον Bazo Battle Report. Είμαι απλά εξτασιασμένος :p

Ελπίζω να γίνει θεσμός και επιπλέον να μεγαλώσει και η παρέα ([MENTION=173]Wizard![/MENTION] & [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]) για περισσότερες bolt-action nights. Καλό ξημέρωμα. :T:

καλα ακριβως μολις εφυγα βρηκατε να το κανετε κ εσεις :p

πλακα πλακα χθες γτπ η κατασταστη, πρεπει να ημουν ζαβλακωμενος απο τη δουλεια ακομα... κατι 5-20 εκανα σε 2-3 πιστες σερι :p

Link to comment
Share on other sites

καλημερες απο μενα...Grisos οντως πολυ καλο το bolt-action-pistol-knife αν και εχω τις ενστασεις μου λογο shooterakis προχθες το βραδυ IR 3.5 νομιζω σε optics:P:P:P

και κατι ασχετο:Wizard απο που ξερεις τον θυμιο???:wall:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.