Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

παιδια επαιζα στον bad-bros server και εκανα report εναν cheater (Stats & Progression - IrIsHSoLdIeR87 - Battlelog / Battlefield 3)

πιστευω οτι και καμια δεκαρια αλλοι τον εκανα report...

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει καποιος τροπος να δουμε τα reports (ποιοι εκανα report ποιους και ποιο το αποτελεσμα)

μου την εδωσε τοσο στα νευρα η σισυ, που θελω να δω την ωρα που θα τον μπαναρουν και να χαρω... μπορω?

Link to comment
Share on other sites

παιδια επαιζα στον bad-bros server και εκανα report εναν cheater (Stats & Progression - IrIsHSoLdIeR87 - Battlelog / Battlefield 3)

πιστευω οτι και καμια δεκαρια αλλοι τον εκανα report...

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει καποιος τροπος να δουμε τα reports (ποιοι εκανα report ποιους και ποιο το αποτελεσμα)

μου την εδωσε τοσο στα νευρα η σισυ, που θελω να δω την ωρα που θα τον μπαναρουν και να χαρω... μπορω?

τον εκανα και εγω ενα report, ετσι να'χει μπολικα :p

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα ρεαλιστικό ξερεαλιστικό το bf3 έχει αρκετά James Bond moments(αν και θα μου πεις game είναι)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MjJF-HDrR5k&feature=related]Battlefield 3 - James Bond Moments! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω οπωσδήποτε Hardcore+bolt action sniper+pistols(-randoms) event μες στη βδομάδα. Οχι τίποτα άλλο για να ξεσπάσω με τους %$@)(%@κες πολιτικούς που έχουμε μπλέξει που έπρεπε να μας πη&(()ξουν τους μισθούς για να το καταλάβουμε. Ορίστε νιώθω ήδη πιο όμορφα :p

Link to comment
Share on other sites

Οχι τίποτα άλλο για να ξεσπάσω με τους %$@)(%@κες πολιτικούς που έχουμε μπλέξει που έπρεπε να μας πη&(()ξουν τους μισθούς για να το καταλάβουμε. Ορίστε νιώθω ήδη πιο όμορφα :p

Real Life Mode On!:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι εχθές είχα μπροστά μου τους SofGR & Alexopus και κάνω μαχαίρι στον 1ο, δεν πιάνει, φεύγει, κάνω στον 2ο, πάλι δεν πιάνει, φεύγει κι αυτός και μετά με τρώει εμένα ένας άλλος... Όχι τίποτα άλλο, θα έπαιρνα και Silver Star γιατί θα ήταν το νο900 :wall:

Πάντως πολύ καλό παιχνίδι εχθές. Τις Grand Bazzar, Seine Crossing και Metro τις ευχαριστιέμαι καλύτερα με <32 άτομα. Γίνεται παιχνίδι όχι m320/rpg spam.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω ένα serial για το back to karkand από promo της sapphire. Το πήρα για ένα φίλο αλλά δεν του δούλεψε το workaround (είχε ήδη το bf3). Αν κάποιος σκοπεύει να πάρει καινούριο copy του BF3 ας ποσταρει ενα μηνυμα να του στείλω και το serial για το b2k. Μόνο που η αγορά πρέπει να γίνει από το origin store νομίζω.:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ @apostolis159, τσάμπα το έφαγες... Τον JCDenton_GR κυνηγούσα, έπεσε κάτω και ήσουνα δίπλα... Παρόλο που αυτός ήταν πιό κοντά μου, εσένα έπιασε... :nothing:

Ελα μωρε κλάιν, μια παρέα είμαστε.. Σήμερα μπορεί να το φας εσύ τσάμπα!:p

Πάντως παιζει άνετα να εχεις τα περισσότερα knife kills απ όλους.:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιζει άνετα να εχεις τα περισσότερα knife kills απ όλους.

Oldboy_GR ιζ νάμπερ ουάν. Αν και έχει μείνει λίγο πίσω και αν συνεχίσει να μην παίζει θα τον έχω περάσει μέσα το ΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

αν κάποιος δεν το έχει δεί ......λέμε αν.....

καλό για μένα για tracking knife kills

http://bf3stats.com/stats_pc/"your username"/dogtags

Ναι, το έχω δει, αλλά δεν είναι ενημερωμένο:

Dogtags taken will be updated with your second update on bf3stats.com. This list is usually not complete. It updates as you play and update your stats on bf3stats.com
Dogtags lost get updated by the other players who took your dogtag.

Δηλαδή αν αυτός που θα μου πάρει το δικό μου δεν πάει στο bf3stats να κάνει Update το profile του (ή έστω να του το κάνει ο οποιοσδήποτε), δε φαίνεται στη λίστα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.