Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

@Wizard! άσχετο..χθες με μαχαίρωσες πάνω στο βουνό την ώρα που έριχνα με το rpg. Γιατί κύριε, ποιον ενόχλησα; Έριχνα ωραία ωραία τα αντιαρματικά μου...

υ.γ. και έλεγα "ωραία, εδώ πάνω δε με έχει πάρει χαμπάρι κανένας"

Να θεωρείς ότι πάντα σε έχει πάρει χαμπάρι κάποιος και να φυλάς την πλάτη σου.

Q button is your worst enemy......

Ακριβώς. Αν σε δει κάποιος από την άλλη άκρη της πίστας και σε spotάρει, σε βλέπουν όλοι στο minimap. Εγώ μπορεί να μη σε είχα πάρει χαμπάρι, αλλά να εμφανίστηκες ξαφνικά στο minimap κοντά μου. Επίσης, όταν ρίχνεις με όπλο που δεν έχει σιγαστήρα, ή με το αντιαρματικό, εκτός του ότι ακούγεσαι, σε δείχνει και στο minimap. Για αυτό φωνάζουμε όλοι, ειδικά στους gunners των αρμάτων να μη βαράνε άσκοπα, γιατί σας εμφανίζει στο χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές με έχουν "φάει" λόγω του Spot που πάω να κάνω:weep:

Εγώ πάλι χωρίς spot ΔΕ ΜΠΟΡΩ! Το ίδιο να κάνεις κι εσύ.... :p

Σοβαρά τώρα το spotting (άθλημα για τους Ολυμπιακούς του Λονδίνου) προσφέρει τεράστιο αβαντάζ και σε σένα και στην υπόλοιπη ομάδα/squad...

Link to comment
Share on other sites

@Wizard! άσχετο..χθες με μαχαίρωσες πάνω στο βουνό την ώρα που έριχνα με το rpg. Γιατί κύριε, ποιον ενόχλησα;:innocent::hehe: Έριχνα ωραία ωραία τα αντιαρματικά μου...:laughing:

υ.γ. και έλεγα "ωραία, εδώ πάνω δε με έχει πάρει χαμπάρι κανένας":dance3:

ειναι γνωστος μαχαιροβγαλτης ο εν λογω κυριος...

τι θα τα κανεις ρε wizard τοσα dogtags;;; θα μαζεψεις πανω απο 10 κιλα και θα τα δωσεις για ανακυκλωση;;;; :p

(παλι καλα που δεν εχει τροπο να μας σκοτωνεις με κλωτσιες... LOL)

ασχετο: γιατι ο assault soldier εχει στον εξοπλισμο του ψαλιδι;;; τι εννοει δηλαδη η dice, οτι ειμαστε "μοδιστρες";;; lol

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

To spotting έχει γίνει "συνώνυμο" του revive..........ελάχιστοι κάνουν....

Η metro εξαιρείται!

Εγώ πάλι το σπαμάρω τόσο πολύ το Q που βγαίνει το καταραμένο "commo rose" και μου την χαλάει κάθε φορά.

Πότε θα κανονίσουμε μια νύχτα knife/pistol only?

Να χαβαλεδιάσουμε και λίγο... :)

Ιδέα: TDM με pistols only και όλοι knives για last kill.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυσκολο με 64 ατομα να κρατηθει μονο pistols & knives......

Οι περισσοτεροι δεν διαβαζουν τους κανονες και κανουν τα δικα τους

Δε μπορούμε πχ ένα βράδυ να ρίξουμε λίγο τα slots? Δε ξέρω αν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

πολλες φορες, καλυτερα που δεν κανουν revive καποιοι. εγω προσπαθω να κανω revive οχι για να παρω ποντους αλλα για την ομαδα. το να σε κανει ο αλλος revive οταν εισαι στην γραμμη πυρος, ουτε εσενα βοηθαει ουτε τον εαυτο του, πιθανοτατα το μονο που θα καταφερει ειναι να δωσει ακομα δυο kills στον αντιπαλο.

οταν ειμαι στη σκαλα του metro με 12 χειροβομβιδες ετοιμες να σκασουν και με τα m320 να πεφτουν σαν το χαλαζι, το να κανω revive ειναι καμικαζιά... :p

βλεπω ατομα με 2-3 kills σε ολο το παιχνιδι που παιρνουν 3000 ποντους μονο με revive...

καλο ειναι να το κανεις οταν πρεπει και οχι να μπαινεις σε πιστες οπως το μετρο ή το παζαρι με μονο σκοπο να περιμενεις ποτε θα σκοτωθουνε οι αλλοι για να παρεις ποντους...

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικά το εχω γυρισει σε TDM σημερα. Να δουμε πως θα παει.....

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] φιλαρακι για δες αν ολα ειναι ΟΚ :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το σπαμάρω τόσο πολύ το Q που βγαίνει το καταραμένο "commo rose" και μου την χαλάει κάθε φορά.

Μια απο τα ίδια...συν όταν είμαι squad leader.........αλλάζoυν τα attack-defend orders εν ριπή οφθαλμού.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.