Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ωρες ωρες αισθανομαι λιγο μ@λακας που δεν εχω ασχοληθει με cheats κλπ...Γιατι δεν γινεται να με πετυχαινει ο αλλος μεσα απο χαραμαδες και πετρες....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες αισθανομαι λιγο μ@λακας που δεν εχω ασχοληθει με cheats κλπ...Γιατι δεν γινεται να με πετυχαινει ο αλλος μεσα απο χαραμαδες και πετρες....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Στον κόσμο του Battlefield γίνεται δυστυχώς.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

η αποθέωση που μου έχει τύχει ήταν στην Caspian όπου ένας τυπάκος με πετυχαίνει headshot από το checkpoint στη βάση των ρώσων!!!

θυμήσου τί παρεμβάλλεται μεταξύ των 2 σημείων και θα καταλάβεις πόσο μ..άκας ένιωσα εγώ:shout:.

Link to comment
Share on other sites

Ωρες ωρες αισθανομαι λιγο μ@λακας που δεν εχω ασχοληθει με cheats κλπ...Γιατι δεν γινεται να με πετυχαινει ο αλλος μεσα απο χαραμαδες και πετρες....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ας πούμε ότι φορτώνεις τσιτς, εγώ πάω στοίχημα ότι μετά θα νιώσεις περισσότερο μ@λ@κ@ς, γιατί θα αναρωτηθείς μα καλά τι κάνω ο μ@λ@κ@ς, ποιό το νόημα του παιχνιδιού, απολαμβάνω κάτι?

Τα πράγματα είναι πολύ απλά, είναι απλά ένα παιχνίδι και τίποτα παραπάνω, όταν βλέπουμε ότι χαλάει ή καλύτερα ότι κάποιος/κάποιοι μας χαλάνε τη διασκέδαση μας αλλάζουμε σέρβερ και αν γίνεται της πουτ. και στους άλλους σερβερς το κλείνουμε και ησυχάζουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι...εχθές είπα να παίξω λίγο (mp) και κατά διαστήματα μετά από κάνα 10λέπτο με πετάει όξω στο desktop και μου λέει κάτι για DirectX και ότι δεν έχω μνήμη και κάτι τέτοια κουλά... δυστυχώς δεν πρόλαβα να τραβήξω screenshot .Έχει αντιμετωπίσει κάποιος κάτι παρόμοιο???

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι...εχθές είπα να παίξω λίγο (mp) και κατά διαστήματα μετά από κάνα 10λέπτο με πετάει όξω στο desktop και μου λέει κάτι για DirectX και ότι δεν έχω μνήμη και κάτι τέτοια κουλά... δυστυχώς δεν πρόλαβα να τραβήξω screenshot .Έχει αντιμετωπίσει κάποιος κάτι παρόμοιο???
Αυξησε το paging file :)
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, σπέρνει ο BaZo λέμε :clap:

attachment.php?attachmentid=47738&stc=1&d=1327138589

g3BrO.png

[MENTION=20633]Orion2001[/MENTION] εβγαλες ακρη με το "porting" των χρωματων του danoc σε FXAA zero loss?

Εγω οχι!

Θελω νεο καρτονι

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

ίσως θα έπρεπε να αυξήσουν λίγο τη δύναμη του Javelin :p

O πύραυλος στο πρώτο vid νομίζω είναι ο LOSAT και όχι Javelin.

Το δεύτερο vid με το Τ72 είναι γνωστό αρκετά χρόνια τώρα. Κάπου είχα διαβάσει ότι το άρμα ήταν γεμάτο εκρηκτικά για αυτό έγινε έτσι όπως έγινε. Δεν είναι αυτό το πραγματικό outcome της προσβολής ενός άρματος με Javelin.

Link to comment
Share on other sites

O πύραυλος στο πρώτο vid νομίζω είναι ο LOSAT και όχι Javelin.

Το δεύτερο vid με το Τ72 είναι γνωστό αρκετά χρόνια τώρα. Κάπου είχα διαβάσει ότι το άρμα ήταν γεμάτο εκρηκτικά για αυτό έγινε έτσι όπως έγινε. Δεν είναι αυτό το πραγματικό outcome της προσβολής ενός άρματος με Javelin.

''Another advantage is the Javelin's power at impact. The missile's tandem shaped charge warhead is made to penetrate reactive armor. The Javelin was created with the intent to be able to penetrate any tank armor and was tested on the M1 Abrams.[citation needed] With the top attack mode it has an even greater ability to destroy the tank because it can attack where most tanks are weakest''

FGM-148 Javelin

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.