Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

το torch τελειωνει?

υπαρχει wiki/chart με stats γενικα των οπλων?

Στο ξαναδωσαν αλλα μαλλον δεν εδωσες σημασια αληταμπουρα!:p

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-3-tips-tweaks-and-tricks-thread-102058.html

Το Torch "τελειωνει" ??????

LOL.

Ναι πας ασπροπυργο και το ξαναγεμιζεις!:p

Εχει μια αλφα διαρκεια και μετα εχει καποια seconds cooldown.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να διευκρινήσει κάποιος το τι εννοεί HEAL και REPAIR στα assignments γιατί θα φάω τα μαλλιά μου. Πετάω κάτω το First Aid, healάρει +20 +20 +20 +20 (παίρνω Medical efficiency, Ribons κτλπ) κόσμο και κοσμάκι κάνω τα revives που χρειάζεται και ΠΑΡ'ΟΛ'ΑΥΤΑ ΔΕΝ μου ολοκληρώνει το assignment! :getlost: Ήμαρτον help!

Link to comment
Share on other sites

Υπόψην ότι τα assignment αφορουν playtime στα καινουργια maps και μόνο. Απλά ότι ξεκλειδώνεις έχεις τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσεις και στα υπόλοιπα. ;)

το παλικαρι πιο πανω δεν πρεπει να εχει αγορασει το Karkand.

Δεν νομιζω να αφορουν playtime μονο σε karkand maps.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση πως όταν έπαιζα στα κλασσικα maps δεν γινόταν update στα assignments όπως και στην περίπτωση αυτή. Η αλήθεια είναι ότι δεν βρήκα και γω κάτι το τρανταχτό. Απλά αυτό συμπέρανα. Εξάλλου μην ξεχνάς ότι στην αρχή μονό Karkand παίζαμε όλοι οπότε παίζει να μην παρατηρήσαμε διαφορά.

εδιτ: [MENTION=17903]denz[/MENTION] Πριν μπεις σε έξοδα, αν και τα αξίζει τα λεφτουδάκια του, θέσε το ερώτημα σε κανά UK Forum που έχει και αρκετό λαό. Και σιγουρέψου ότι δεν είναι unranked οι servers που μπαινεις όπως είπε ο Neph πιο πάνω.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.