Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Επειδη το θεμα rpg VS ελικοπτερο το ειχα κανει διατριβη στο BC2 :hehe: και εδω μεχρι προτινος δεν μπορουσα να πετυχω τιποτα σχεδον (μου εκατσε 5-6 φορες), ο τυπος απλα ειναι ΑΠAΙΧΤΟΣ. Δυσκολα ειναι τσιτερι, εχει βρει το κολπακι με την ταχυτητα που ταξιδευει η ρουκετα και οτι θελει περισσοτερο χρονο απο το BC2 να φτασει στοχο.

Ξεπατικωσα 2-3 πραγματακια και εντος προσεχως ημερων θα τα θεσω σε εφαρμογη να δω αν οντως ειναι ετσι.

Οταν νιωσεις ετοιμος πες μου,να κανω εγω τον κινουμενο στοχο(heli)..:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το βρηκα!!:dance3:

Διεγραψα το αρχειο και εκανα καινουργιο user.cfg

[MENTION=15866]asbatey[/MENTION] ετσι βαλε την εντολη στο cfg, WorldRender.DxDeferredCsPathEnable 0

Σωστός. Έφτιαξα καινούριο user.cfg και τώρα δούλεψε μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

μακρυάαα από αυτό το site, www.cjs-cdkeys.com , φίλος αγόρασε στις 14/12 BF3 KEY, παρά το Αutokey system (my @ss...) του έφτασε στις 18... και σήμερα τόσο αυτού όσο και μερικών άλλων (από όσο διαβάζω και από τα παράπονά τους-μέχρι να τα σβήσουν- από το facebook) έγιναν disabled από την ΕΑ "...fraudulent purchase...", μας είπαν στο live chat

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιο ωραιο παιχνιδι ηταν το BC2.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eWoKgbF040U&feature=g-u&context=G2f7956aFUAAAAAAAXAA]BFBC2 | REMEMBER | B4pt - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Αυτό τώρα γιατί το είπες; Δεν το περίμενα από σένα :p
Πραγματικα το λατρεψα το BC2....
Μαπα το βιντεο.Ενα πραγμα ειναι υπεροχο το BC2 -τα χρωματα του- και το βιντεο απλα τα ρημαξε.

Δεν διαφωνω αλλά μου θυμησε μερικα απο τα τρελα μας ξενυχτια εκεινη την εποχη....πολυ γελιο :)

Δεν ξερω γιατι αλλά το BF3 μου φαινεται "λιγο"....γιαυτο και δεν παιζω με την ιδια συχνοτητα πια.....βαρεθηκα(αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν θα σας πετσωνω με το AS VAL οπου σας βρισκω :p )

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα το λατρεψα το BC2....

Δεν διαφωνω αλλά μου θυμησε μερικα απο τα τρελα μας ξενυχτια εκεινη την εποχη....πολυ γελιο :)

Δεν ξερω γιατι αλλά το BF3 μου φαινεται "λιγο"....γιαυτο και δεν παιζω με την ιδια συχνοτητα πια.....βαρεθηκα(αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν θα σας πετσωνω με το AS VAL οπου σας βρισκω :p )

Οτνως, αν και το BF3 ειναι "καθαρο" Battlefield δεν εχει την τρελλα του Bad Company 2. Βεβαια ισως φταει οτι στο τελος ειχα ξεσκιστει στο SQDM ISLA INOCENTES με το SAIGA και δεν βρισκω κατι αντιστοιχο εδω...

Link to comment
Share on other sites

SQDM με 20.000 tickets?

Ναι κανε ορεξη, προτιμω να δω την Μαριεττα Γιαννακου σε υπερπαραγωγη του brazzers και την Lisa Ann να ψελνει υμνους σε μοναστηρι παρα να ξανα βιωσω το χθεσινο χαλι, deathmatch σε wake island και caspian border ..... ΜΠΛΙΑΧ :sick::sick: θελω τις σημαιουλες μου, μονο αυτο εχει μεινει ατοφιο απτην σειρα πλεον :(

Link to comment
Share on other sites

γιατι κολλατε ρε,καλο ειναι να κανεις ενα rotation στα modes,για να μην κατανταει βαρετο.

εγω ας πουμε και το conquest το βαριεμαι μετα απο καποια φαση,θελω μονο infantry και κυνηγητο..και το rush εχει πλακα..πιστευω mixed modes ειναι το καλυτερο

επισης και Hcore κανω κεφι καποιες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανε ορεξη, προτιμω να δω την Μαριεττα Γιαννακου σε υπερπαραγωγη του brazzers και την Lisa Ann να ψελνει υμνους σε μοναστηρι παρα να ξανα βιωσω το χθεσινο χαλι, deathmatch σε wake island και caspian border ..... ΜΠΛΙΑΧ θελω τις σημαιουλες μου, μονο αυτο εχει μεινει ατοφιο απτην σειρα πλεον

Καλά, δεν είπα ότι μου αρέσει :p Το αντίθετο μάλιστα. Το εξέφρασα ως πιθανή σκέψη του κυρίου [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] για το Special Event

Link to comment
Share on other sites

Kαταφεραν να διατηρησουν τη διαφορετικοτητα ομως και αυτο ειναι καλο διοτι δεν προκειται να σβηστει το BC2 απο το πισι μου προσωπικα για χρονια...

Το θεωρω πιο fun to play και το bf3 με χαλασε με τα ΤΟΣΑ οχηματα κτλπ.

Θελει και λιγο 1vs all η δουλεια:magic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.