Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

μάπα το QBZ, δύναμη το G53, μάπα και το MG35 (σε σχέση με το BC2), δύναμη το PP19, καλό το FAMAS με σωστή διόπτρα, καλό και το L96, μένει το Jackhammer, λεπτά μετράω :dance3:

ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ και το Jackhammer, automatic σαν την saiga άλλα γομάρι (έρχεται με δώρο τη σιγαστήρα :D)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] εγώ περιμένω ακόμα κομβίο "Donate" που είπαμε...

Το Donate σε εναν 64αρη server με κοστος 60 ευρω το μηνα νομιζω δεν εχει νοημα.

Ο BazoServer ειναι πληρωμενος απο μενα μεχρι τις 25/1/2012 στην gameservers.com

Αν υπαρχει ενδιαφερον απο εξι ατομα να δινουμε ενα 10αρικακι το μηνα για να συνεχισει να υπαρχει εχει καλως αλλιως ή θα τον κλεισω ή θα παω στο minimum σεναριο με 16 slots με 15ευρω το μηνα και οσο παει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Athanasios2104

μάπα το QBZ, δύναμη το G53, μάπα και το MG35 (σε σχέση με το BC2), δύναμη το PP19, καλό το FAMAS με σωστή διόπτρα, καλό και το L96, μένει το Jackhammer, λεπτά μετράω

Μάλλον MG36 ήθελες να γράψεις. Θα συμφωνήσω ότι είναι τελείως διαφορετικό από του BC2 αλλά πραγματικά το έχω ερωτευτεί. Μπορεί να μην είναι δυνατό λόγω διαμετρήματος αλλά έχει λίγο recoil και καλή ακρίβεια.

Link to comment
Share on other sites

Το Donate σε εναν 64αρη server με κοστος 60 ευρω το μηνα νομιζω δεν εχει νοημα.

Ο BazoServer ειναι πληρωμενος απο μενα μεχρι τις 25/1/2012 στην gameservers.com

Αν υπαρχει ενδιαφερον απο εξι ατομα να δινουμε ενα 10αρικακι το μηνα για να συνεχισει να υπαρχει εχει καλως αλλιως ή θα τον κλεισω ή θα παω στο minimum σεναριο με 16 slots με 15ευρω το μηνα και οσο παει.

Νομίζω πως θα βρεθούμε τα 6 άτομα. Αλλά τι μας πειράζει αν δεν είναι 6*10 και είναι 10*5 πχ...;

Link to comment
Share on other sites

ίσως θα ήταν χρήσιμο να ξέραμε και τιμή στον χρόνο αν αλλάζει κάτι....μήπως συμφέρει.Πιθανολογώ ότι ίσως να βρίσκονταν περίσσοτερα άτομα που θα θέλανε να βοηθήσουν σ ένα πιο μακρόπρόθεσμο στόχο.

Link to comment
Share on other sites

zpaf Στην gameservers εχει την επιλογη μεσα στο control panel να δωσεις σε "clanmembers" link ωστε να βαλουν λεφτα μεσα στο λογαριασμο.

Δεν παιζω και πολυ συχνα στον server αλλα ο αι βασιλης ολο και κανα ευρω θα δωσει αν του πειτε τα καλαντα με πολυβολα :)

Link to comment
Share on other sites

There is one other crash which we see a lot of. Ít is an internal resource leak in the game server. The leak is reset at the end of each round; so, high ticket count servers are more susceptible to this than normal ticket count servers. I suggest not running your servers with a ticket count higher than 500 until we have sorted this out.

Special.:hehe:

Που ησουνα?Πουετα.(πουθενα)

Ηντα κανες?Τιοτα.(Τιποτα)

Που λενε και στον τοπο μου....

Link to comment
Share on other sites

ίσως θα ήταν χρήσιμο να ξέραμε και τιμή στον χρόνο αν αλλάζει κάτι....μήπως συμφέρει.Πιθανολογώ ότι ίσως να βρίσκονταν περίσσοτερα άτομα που θα θέλανε να βοηθήσουν σ ένα πιο μακρόπρόθεσμο στόχο.

Ετησια συνδρομη για 64αρι ερχετε περιπου στα 650 ευρω.

https://www.gameservers.com/order/step2.php?game=150&type=public&players=16

zpaf Στην gameservers εχει την επιλογη μεσα στο control panel να δωσεις σε "clanmembers" link ωστε να βαλουν λεφτα μεσα στο λογαριασμο.

Δεν παιζω και πολυ συχνα στον server αλλα ο αι βασιλης ολο και κανα ευρω θα δωσει αν του πειτε τα καλαντα με πολυβολα :)

Το ξερω απλα το θεωρω χυμα σε σχεση με το σεναριο 10 συγκεκριμενων ατομων με μια μηνιαια συνδρομη.

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] Στησε ενα θεμα σχετικα με BF3 server να δουμε αν υπαρχει ενδιαφερον και σε τι βαθμο.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον MG36 ήθελες να γράψεις. Θα συμφωνήσω ότι είναι τελείως διαφορετικό από του BC2 αλλά πραγματικά το έχω ερωτευτεί. Μπορεί να μην είναι δυνατό λόγω διαμετρήματος αλλά έχει λίγο recoil και καλή ακρίβεια.

σίγουρα είναι αρκετά ευθύβολο, αυτό που με χαλάει είναι σαν να ρίχνει φυστίκια... εγώ θέλω ρε παιδί ένα LMG να το "νιώθεις" (ακόμη και με σιγαστήρα) :)

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει και μπορει ας κανει μια δοκιμη ενοσω τρεχει FRAPS ή render.drawfps 1

και ας δοκιμασει αυτη την εντολη στο command

WorldRender.DxDeferredCsPathEnable

Καλό, κερδίζεις καμιά 5-10 fps αν το βάλεις στο off(0).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.