Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Χτες το βραδυ καταφερνοντας τελικα μετα απο αρκετες προσπαθειες (λογω του προβληματος του origin)να παιξω μια γυρα ολους τους νεους χαρτες στον BAZO.

Eνθουσιαστηκα αρκετα.

Εξαιρετικη κατα τη γνωμη μου η μεταφορα των χαρτων του BF2 στην νεα μηχανη γραφικων.

Το gameplay επιστρεφει πλεον πιο πιστά στο στυλ του BF2 γιατι ειχε λιγο ψιλοCOD-ιασει μεχρι τωρα.

Νομιζω ομως οτι πλεον το BF3 ειναι το πιο πληρες multi αυτη τη στιγμη καθως μπορει να καλυψει ολα τα γουστα.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω το Battlefield 3: Back to Karkand αλλά το Origιn όταν βάζω τα στοιχεία της πιστωτικής μου λέει ότι έχει κάποιο πρόβλημα . Eίναι του orgini η δικό μου λάθος πρώτη φορά ψωνίζω από net :o:o

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω το Battlefield 3: Back to Karkand αλλά το Origιn όταν βάζω τα στοιχεία της πιστωτικής μου λέει ότι έχει κάποιο πρόβλημα . Eίναι του orgini η δικό μου λάθος πρώτη φορά ψωνίζω από net :o:o

Χθες το πηρα απο origin με πιστωτικη οποτε μαλλον κατι κανεις λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το δοκίμαζα και εγώ ενώ έβαζα τα στοιχειά για πιστωτική πάταγο συνέχεια με έβγαζε στον τρόπο πληρωμής δηλαδή ίδια καρτέλα με πριν και από κάτω paypal και κάποια αλλά παταγα συνέχεια και μου έβγαζε ότι κάποιο πρόβλημα εχει το origin..

Θα ξανά δοκιμάσω σήμερα

Έγινε επεξεργασία από msdx
Link to comment
Share on other sites

Βρειτε το post, καντε τις οποιες διορθωσεις για να ειναι ετοιμο το απογευμα/βραδυ.

Εκανα παντως δοκιμες να ξαναδημιουργησω το προβλημα, εκουσια, με το παρτυ και παλι μια χαρα "εφτιαχνε".

Τι να πω.Δοκιμαστε και με αλλους browser αγορια.

Ουσιαστικα το μονο που θελετε ειναι να σας ανοιξει το party που υποτιθεται οτι ειστε μεσα και πατώντας στο Χ πανω δεξια , να πατησετε Leave Party.

Link to comment
Share on other sites

Βρειτε το post, καντε τις οποιες διορθωσεις για να ειναι ετοιμο το απογευμα/βραδυ.

Εκανα παντως δοκιμες να ξαναδημιουργησω το προβλημα, εκουσια, με το παρτυ και παλι μια χαρα "εφτιαχνε".

Τι να πω.Δοκιμαστε και με αλλους browser αγορια.

Ουσιαστικα το μονο που θελετε ειναι να σας ανοιξει το party που υποτιθεται οτι ειστε μεσα και πατώντας στο Χ πανω δεξια , να πατησετε Leave Party.

Δοκιμασα και με ΙΕ αλλά τα ιδια....
Link to comment
Share on other sites

NO F WAY.

Στα Low θα εισαι αρχηγος!:T:

ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:getlost:

εισαι σιγουρος?

αφου με την 8800 ισα που παιζει στο λοου

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

παντως εκατσε κουτι το dlc,ξεβαρεθηκα λιγο..

επισης μου σκανε φλασιες απο αιματηρες συγκρουσεις πριν χρονια στο bf2 σε Strike at Karkand,θα θελα μουσικη ομως αναλογη στο map αυτο,οπως παλια

το wake island νταξ δεν παιζεται,το χουν κανει πολυ ωραιο..ειδικα σε χαμηλη πτηση με heli

ενα μπραβο παντως απο μενα στην dice καθως το παιχνιδι ειναι αρκετα καλο,δλδ αν δεν ειχα αυτο δεν θα ασχολιομουν με κατι αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.