Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

πείρα δανεικά 8gb μιας και τα δικά μου δεν φάνηκαν.

Στο λίγο που μπόρεσα να παίξω, δεν έχει κάνει κάνα παγωματάκι ακόμα και loadάρει πιο γρήγορα.

attachment.php?attachmentid=46871&stc=1&d=1321835348

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] sorry για το ύπουλο rpg αλλά πραγματικά όταν μου έχουν ανοίξει καινούρια τρύπα οι δικοί σου με τα rpg θολώνω!

post-1666-1416075637,3486_thumb.jpg

post-1666-1416075637,8571_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμενα προσωπικά, το θέμα με την ram μου λύθηκε με το ReadyBoost.. του φόρτωσα ένα 16GB flashακι το οποιο και έβαλα όλο ως readyboost cache.. και τώρα δεν έχω το παραμικρό κώλυμα =] :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρα καταληγουμε στο οτι 4GB δεν επαρκουν για ομαλη λειτουργια του MP.

Σημερα πραγματικα ΚΑΗΚΑ.

εκλεισα ενα γεματο....8ωρο!:p

Ωραια το παρεακι!

Ελειπε και ο προεδρος και βαλαμε πιο πολλα tickets:hehe:

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το Spec Ops Camo, ενω και το SPECACT που αγορασε ο Papatsonis φαινεται να εχει τα ιδια αποτελεσματα χωρις να ειναι ιδιο ακριβως σε pattern!

O Overclocked_GR παρακαλειται να σταματησει να μας πετσωνει τοσο ασχημα με το USAS:p

Εν αναμονη του Patch πλεον, να χαρουμε το IRNV οσο μπορουμε, χοχο.

Εντωμεταξυ για καποιο λογο δεν το ειχα δοκιμασει ποτε στη Metro.

Ρε εκει ΛΑΜΠΟΥΝ οι αντιπαλοι κανονικα!

Για πειτε αγαπημενα οπλα!

Θα γραψω και γω τα δικα μου αυριο!

Salute.

Above And beyond the Call.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα, να λες...γιατι τα Stinger ειναι ακυρα....

Δυστυχώς με το σταθερό aa στη βάση, με overpowered κινητό aa στο έδαφος και 2 f18 να σε κυνηγούν, δεν μπορείς να πετάξεις!

Και είναι μεγάλο ζήτημα το overpowered US army...

Link to comment
Share on other sites

σημερα ρεπαρω και αναμενεται να ξεκολλησω απο το lvl10...

ευκαιρια να δοκιμασω και το κολπο με το readyboost μιας και απο τις 11 ωρες που εχω συνολικα στο παιχνιδι, πρεπει να εχω και άλλες τοσες βλεποντας το loading screen... :wall:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]:

Το Μ416 που εφτασα 8 αστεράκια, το οποίο είναι σταθερή αξία. Τρια rates οπότε έχεις και μονόσφαιρα για μακρυά. Μετά λατρεύω το Μ1911 από το BC2 ακόμα. Ιδανικό rate και είναι και κουκλί. Τώρα με το επερχόμενο DLC παίζει να επιστρεψω στις δοξες του MG36. :T:

[MENTION=21768]lupus_mortis[/MENTION]

Κοίτα νομίζω καθαρά από άποψη χαρακτηριστικών το Μ98Β. Αλλά έχω ακόμα SV98 οπότε δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά. Αρμόδιος να σου απαντήσει είναι ο [MENTION=5325]Zenor[/MENTION] που έχει κάψει ολόκληρα στρέματα. :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21768]lupus_mortis[/MENTION]

Κοίτα νομίζω καθαρά από άποψη χαρακτηριστικών το Μ98Β. Αλλά έχω ακόμα SV98 οπότε δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά. Αρμόδιος να σου απαντήσει είναι ο [MENTION=5325]Zenor[/MENTION] που έχει κάψει ολόκληρα στρέματα.

Η δική μου απορία είναι, γιατί μας ρωτάει κάτι ανάλογο κάποιος με longest headshot στα 742.5μ.... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί την έκανα με SV98 μιας δεν έχω τα άλλα που ξεκλειδώνουν αργότερα!!! Κάποιοι είναι μεγαλύτερο lvl και τα έχουν δοκιμάσει υποθέτω - άρα μπορούν να εκφέρουν πιο ολοκληρωμένη άποψη.:)

Link to comment
Share on other sites

M98B για μένα έχει πιο ωραίο feeling από το M40 στα bolt on. Το κακό είναι ότι έχει 6 σφαίρες μόνο ενώ το Μ40 - 11.

Επίσης έχει διαφορετικό bullet travel αν δεν κάνω λάθος, δεν βλέπεις την σφαίρα με τον ίδιο τρόπο όπως στο M40 όταν ρίχνεις από μακρυά.

Τέλος έχουν και διαφορετικό σχέδιο στην διόπτρα. Εγώ τα χρησιμοποιώ και τα δύο.

Υ.Σ: Σταματήστε να μου περνάτε το ρεκόρ!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν είναι θέμα lvl. Αν κάποιος ξεκινήσει από το 0 μπορεί να πάρει αστεράκι στον recon πριν φτάσει 10 lvl. Αρκεί να το κάψει λιγάκι. Πάντως απ'ότι έχω καταλάβει στο sniping είναι να μάθεις την κλίση που παίρνει η σφαίρα σε κάθε όπλο. Δηλ και με sv τη κάνεις τη δουλειά σου αρκεί να το μάθεις. Από κει και πέρα παίζει και το damage.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμενα προσωπικά, το θέμα με την ram μου λύθηκε με το ReadyBoost.. του φόρτωσα ένα 16GB flashακι το οποιο και έβαλα όλο ως readyboost cache.. και τώρα δεν έχω το παραμικρό κώλυμα =] :T:

για καντο λιγο πιο λιανα(τι ειναι και πως γινεται)pls:),να το δοκιμασουμε.δλδ με αυτο τρεχει πιο ομαλα το παιχνιδι??περισσοτερα fps?(δε νομιζω)

Link to comment
Share on other sites

πείρα δανεικά 8gb μιας και τα δικά μου δεν φάνηκαν.

Στο λίγο που μπόρεσα να παίξω, δεν έχει κάνει κάνα παγωματάκι ακόμα και loadάρει πιο γρήγορα.

attachment.php?attachmentid=46871&stc=1&d=1321835348

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] sorry για το ύπουλο rpg αλλά πραγματικά όταν μου έχουν ανοίξει καινούρια τρύπα οι δικοί σου με τα rpg θολώνω!

Δεν πειραζει μαν, απλα δεν το περιμενα απο εσενα μιασ και δεν συνιθηζεισ να κανεισ τετοια πραγματα :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι οπλαρα... άλλα αγαπημένο δεν ξέρω! Αν δεν δοκιμάσω g3A3 πρωτα...

Εν τω μεταξύ, το G3A3 είναι από τα πιό άθλια κι αναξιόπιστα όπλα που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ... Γιατί το έχουν ως κορυφαίο στο BF ποτέ δεν κατάλαβα... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.