Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αλήθεια, για πείτε optimal settings για multi. Τα έχω όλα στο low+aa.

εγω ειμαι εδω,με την 5970 απο 90-150+ φρειμς,ασε που μες τον πανικο και το κυνηγητο που επικρατει ειδικα στον Bazo,το τελευταιο πραμa που με απασχολει ειναι τα γραφικα..:D

bf32011111918361591.jpg

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχω παίξει σε 3 servers εξωτερικού και μου έχει σπάσει τα νεύρα ο λόξιγκας... Τρέχω να μαχαιρώσω και ξαφνικά κάνει 2-3 χικς και μου φεύγει μακρυά, οπότε τον σκοτώνω με όπλο...

Έχει κανείς άλλος θέμα σήμερα; Στη σύνδεση μου έδινε 60-80ms... Στο παιχνίδι τα κάνει

Link to comment
Share on other sites

Top 5 Battlefield plays:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=F2t1DT3a06c]Battlefield 3 Top 5 Plays 11/19/11 - YouTube[/ame]

Ερώτηση: Είναι δυνατόν ο νο1 να μην κλέβει;;; Εγώ αδειάζω γεμιστήρα με το Α-91 για να σκοτώσω έναν και αυτός τρώει 5-6 ατόμα;

Μετά, δεν τον βλέπει κανείς..;;;;; Δε μπορεί να είναι τόσο ηλίθιοι...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Top 5 Battlefield plays:

Battlefield 3 Top 5 Plays 11/19/11 - YouTube

Ερώτηση: Είναι δυνατόν ο νο1 να μην κλέβει;;; Εγώ αδειάζω γεμιστήρα με το Α-91 για να σκοτώσω έναν και αυτός τρώει 5-6 ατόμα;

Μετά, δεν τον βλέπει κανείς..;;;;; Δε μπορεί να είναι τόσο ηλίθιοι...

O 1ος έχει κάποιο invisibility hack δεν παίζει λέμε.-

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο καλοί μπορεί να είναι αυτοί της GAoW, αλλά είμαι 99% σίγουρος ότι κλέβουν παράλληλα. Ίσως κλέβουν λίγο για να μη φάνε ban...

Περιστατικό 1:

Είμαι σε δωμάτιο, ψηλά σε κάτι κιβώτια και παίρνω σημαία παρακολουθώντας την πόρτα.

Ακούω βήματα κι έχω έτοιμη 40άρα.

Με το που βλέπω την άκρη των ποδιών του, ρίχνω τη 40αρα στα πόδια και γυρνάω σε αυτόματο, όπου μπαίνοντας μέσα τον γαζώνω.

Το hit reg ανάβει αρκετές φορές.

Μου ρίχνει ΜΙΑ, με G36C και πεθαίνω...

Το δικό του health? 100%

Περιστατικό 2:

Είμαι στο δρόμο και τον βλέπω να τρέχει στο κάθετο στενό.

Γονατίζω για να του ρίξω κι εκείνη τη στιγμή κάνει το ίδιο για να ρίξει σε κάποιον στην ευθεία του.

Τον σκοτώνω χωρίς να γυρίσει σε εμένα.

Παρόλα αυτά, σκάει χειροβομβίδα, ΔΙΚΗ ΤΟΥ και τρώει κι εμένα και άλλους δύο κοντά μου!!!

Και σα να μην έφτανε αυτό, μου τον δείχνει, έχει health 100% και ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ!!!

ΈλεοC!!!

[MENTION=172]papatsonis[/MENTION], [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION], [MENTION=1666]FrOsT[/MENTION] που παίζαμε μαζί, σας έγινε κανένα κουλό με αυτούς;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου έκανε εντύπωση που άκουσε βήματα

Κάναμε δοκιμές με τον [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] στην Grand Bazaar το απόγευμα που ήμασταν μέσα μόνοι μας.

ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ όταν έρχεται από πίσω για μαχαίρι.

Το δοκιμάσαμε 3-4 φορές και περπατώντας και τρέχοντας. ΤΙΠΟΤΑ.

Όταν τρέχει δίπλα σου, ή μπροστά σου όμως, ακούγεται.

Μάλλον έχουν χαμηλώσει υπερβολικά τους θορύβους που έρχονται από πίσω.

Εδώ μέσα στις στοές, ακούγαμε τα άρματα που πέρναγαν από το δρόμο, με ηχώ κιόλας

Edit: Πάντως, στον επόμενο γύρo πήρα το αίμα μου πίσω :D

attachment.php?attachmentid=46848&stc=1&d=1321750772

post-173-1416075635,8103_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω τι ανωμαλια εχουν μερικοι να βγαζουν τα ψυχολογικα τους πανω στα games,το να hackareis ενα fps και να νοιωθεις high ποτε μου δε το καταλαβα,ποιος ο σκοπος να παιζεις με αυτο το τροπο,καλυτερα κλειστο και πηγαινε αλλου να φταχτεις...

Βλεποντας τα summary που εχει κανει ban το Pb εχουμε 1631 bans μεχρι τωρα,και χαλαρα πιανει το 10% τον hackers παραπανω δε παει αρρα μιλάμε 16000 gamers χρησιμοποιουν cheats,αν αναλoγιστουμε σε peak time to bf3 πιανει 110k κοσμο το 15% παιζει με hacks,ανεκτο για εταιρειες προφανως αλλα σπαει αρχιδια για μας ,οταν αδειαζεις 200αρι γεμιστηρα πανω σε εναν οσο και γκαβακας να εισαι και γυρναει και σου βαραει μια και τελος ε ναι κατι συμβαινει,hacking full.

Οποιος τη ψαχνει πιο σοβαρα,ας ριξει και μια ματια εδω σε streaming servers αν και εδω παιζει hack full,δε γλιτωνουμε απο πουθενα αλλα ελλατωνονται κατα πολυ τα hacks,Play on streaming servers to avoid cheats. - Electronic Arts UK Community

Παλιοαδερφες πατε αλλου να κλεψετε enough is enough!

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρετε ότι τα hacks τα φτιάχνουν οι ίδιοι οι προγραμματιστές των παιχνιδιών, γι' αυτό βγαίνουν τόσο γρήγορα και μάλιστα από την beta... είναι πολλά τα λεφτά από το εμπόριο των Hacks, υπάρχουν εκατομύρια άνθρωποι που έχουν πληρώσει για hack. Επίσης είναι συνδρομητικά, με αποτέλεσμα να κοστίζουν πολύ ακριβότερα από το ίδιο το παιχνίδι. Αν θυμάμαι καλά για το bf3 που κοίταξα, έχει μηνιαία συνδρομή 15-30€, ανάλογα το hack... Μιλάμε για πολλά λεφτά...

Το τραγικότερο είναι ότι από την μια, τα γράφουν οι ίδιοι οι developers και από την άλλη το pbbans είναι παντελώς άχρηστο και ανίκανο να τα εντοπίσει. Το pbbans νομίζω ότι ακόμα δεν δουλεύει στο bf3 ή το έφτιαξαν; Τόσο καιρό τώρα όλοι οι ranked servers να μην έχουν ούτε καν την ελάχιστη προστασία...? Ότι να' ναι...

Link to comment
Share on other sites

είναι πολλά τα λεφτά από το εμπόριο των Hacks, υπάρχουν εκατομύρια άνθρωποι που έχουν πληρώσει για hack.

εδώ και πολλά χρόνια η απορία μου είναι αυτοί οι άνθρωποι που τα χρησιμοποιούν ακόμα κι επί πληρωμή,

τί ικανοποίηση και χαρά παίρνουν από το παιχνίδι, ξέρωντας οτι δεν παίζουν και κερδίζουν με την αξία τους;

εγώ πχ όταν φτάσω στο σημείο να παίζω πολύ καλά ένα παιχνίδι το έχω σχεδόν βαρεθεί.

αυτός που παίζει με cheat από την 1η μέρα και κάθε σφαίρα του είναι kill, δε βαριέται;;;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.