Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί η DICE δεν έβγαλε όλα τα maps και σε ημέρα αλλά και σε νύχτα.

Μπορεί να το κάνει αργότερα για να μας το δώσει σαν κάτι καινούριο. Πάντως γενικά στα maps έχει γίνει μέτρια δουλειά, όχι τόσο στην ποιότητα, όσο στην ποικιλία. Έρημος και πόλη. Χάθηκε η ζούγκλα, το δάσος, τα χιόνια κλπ που είχαμε στο BC2 ;

αρχίζω και το δουλεύω, αλλά το μόνο που κάνει είναι να βγάζει στο μαπ τον εχθρό?

Τον βλέπει όλη η ομάδα σου, με το κόκκινο τριγωνάκι πάνω από το χαρακτήρα κι επίσης το εμφανίζει στο χάρτη. Δεν είναι λίγο, ειδικά σε close combat να δεις ότι ο εχθρός είναι δίπλα σου πίσω από τον τοίχο.

Αυτό κι αν θέλει nerfing...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, και γω προχθές που έπαιζα Skyrim πατούσα το Q για να κάνω spot...

Έλεος.

Πάντως το MAV του recon πολλές φορές "κολλάει" και δεν κάνει spot.

Λογικά το έχουν κάνει έτσι για να μην σπαμάρεις spot σε όλο το map και συνεχώς... αλλά δεν επιτρέπεται με το που βγάζω το gadget να μην μπορώ να κάνω spot.

Δεν ξέρω γιατί, αλλά εγώ δεν έχω πάρει ποτέ Roadkill με το MAV παρόλο που το προσπάθησα πολλές φορές...

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

μα και εγώ αυτό το πρόβλημα έχω, όταν έχω ultra με φίλτρα μετά από λίγο αρχίζει τα κολλήματα ενώ έχω avg 80 fps.

εγώ μπορεί να μην έχω καθόλου για 1-2 maps και να μου κάνει 1-2 στον 3 δεν είναι στάνταρ.

δεν είπα ότι δεν θα βοιθησει γενικά η μνήμη αλλά το quote που είχες έλεγε οτι (σε sp) δεν βοηθάει και εσύ ετρεχες για ram :p

δεν μένει παρα να έρθει το μουλάρι των ελτα*, που φέρνει τις μνήμες για να δω..

*μονο σε μουλάρι μπορεί να τις έχουν φορτώσει και δεν έχουν έρθει ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβες Θανάση... μόλις θα το πόσταρα :p

Δείτε destruction στο expansion... μάλλον δεν θα ξαναπαίξω recon στο Back to Karkand.

Επίσης... "10 days early for PS3" fuuuu :fist:

δουλεύω αρκετά το magnum και μάλλον έχει θετική επίδραση σε όλα τα αντανακλαστικά :D

εγώ αυτό που είπα το ξαναλέω, μας βλέπω μετά το dlc να παίζουμε μόνο dlc maps. Ποιος δεν θυμάται τα Wake Island 24/7 κτλ

Link to comment
Share on other sites

Δειτε ΠΟΣΑ capture points/flags εχει στο βιντεο!!

Ουδεμια σχεση με τα "φτωχα" maps του BF3.

Οπως και να εχει, ανυπομονω να μπουν και αυτα στο rotation ενω θα ηθελα νυχτερινες εκδοσεις των maps που εχουμε ηδη, 2 πιστουλες Frostbyted 2 απο το BC2 και φυσικα νεες.

Link to comment
Share on other sites

imo το IRNV scope θα επρεπε να εχει την παρακατω συμπεριφορα για να ειναι balanced.

1) Οσο πιο μακρια ειναι καποιος τοσο πιο πολυ πρασινιζει το εκτεθιμενο δερμα του αντι να κιτρινοκοκκινιζει.

2) οποτε παταει καποιος δεξι κλικ εχει μια μικρη καθυστερηση μεχρι να βγει η κουκιδα, ( οχι οπως στα scopes τυπου RDS που πατας το πληκτρο και τραβαει τα sights αμεσως ) το ιδιο συμβαινει και οταν βγαζει καποιος την διοπτρα απτο ματι του για να βαρεσει απτο ισχυο.

3) ΜΠΟΛΙΚΟ sway, ειδικα οταν σημαδευει εκ του ορθιως και γονυπετως

4) οι φακοι + λοιπα φωτα προκαλουν παρεμβολες κανονικα και με τον νομο ! επισης δημιουργουνται παρεμβολες οταν καποιος ειναι τοσο τσατσος ωστε να εχει και φακο αναμενο κατω απτην καννη και διοπτρα IRNV στο ματι ταυτοχρονα.

Αν δεν εφαρμοστει τπτ απτα παραπανω το IRNV θα θεωρειται μια ζωη overpowered και η χαρα του νουμπα, σαν το abakan + M60 στο bc2 ενα πραγμα :)

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση λύσεις για κρασαρίσματα έχουμε ?

εγώ μόλις πέρασα pach στο o/s ξεκίνησε να κάνει ότι μου έκανε στο bc2 :fist: δηλαδή σε κάθε νέο γύρω μετά από λίγη ώρα freeze και ο ήχος κολλημένος

έβαλα τους νέους drivers της realteck τίποτα

για πείτε καμία για πείτε καμία λύση

Link to comment
Share on other sites

αρχίζω και το δουλεύω, αλλά το μόνο που κάνει είναι να βγάζει στο μαπ τον εχθρό?

Nαι κ στο map αλλα κ το κοκκινο τριγωνακι πανω απο το κεφαλι του στα normal difficulty maps.

Παιρνεις κ spot bonus 10points αμα τον φαει αλλος στην ομαδα ;)

Link to comment
Share on other sites

αυτή η ενημέρωση φταίει KB971033 για όλα ουστ m/s

μόλις κάνετε εγκατάσταση windows και πάτε να κάνετε update κατευθείαν την διαγράφετε την κάνετε hide και οτιδήποτε άλλο να μην γίνει

όποιος συναντήσει πρόβλημα εδώ είμαι να του δώσω ένα χέρι βοηθείας

Link to comment
Share on other sites

Δειτε ΠΟΣΑ capture points/flags εχει στο βιντεο!!

Ουδεμια σχεση με τα "φτωχα" maps του BF3.

Οπως και να εχει, ανυπομονω να μπουν και αυτα στο rotation ενω θα ηθελα νυχτερινες εκδοσεις των maps που εχουμε ηδη, 2 πιστουλες Frostbyted 2 απο το BC2 και φυσικα νεες.

Σωστά, δεν το πρόσεξα, αυτό έλειπε να μας έβαζαν τα maps με 4 σημαίες! :whip:

Επίσης, όπως το έχουνε δηλώσει, μιλάμε για το κλασσικό Conquest ("Assault CQ") όπου οι αμυνόμενοι έχουν όλες τις σημαίες (ίσως εκτός 1-2, τις πιο κοντινές στους defenders).

Όσο για maps από παλιά BF, εγώ μία Camp Gibraltar και μία Cerbere Landing θέλω... ΕΛΠΙΖΩ να τις δω σε αντίστοιχο dlc για 2143 :weep:

Camp%20Gibraltar%2032%20Players.gif

Cerbere%20Landing%2032%20Players.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτή η ενημέρωση φταίει KB971033 για όλα ουστ m/s

μόλις κάνετε εγκατάσταση windows και πάτε να κάνετε update κατευθείαν την διαγράφετε την κάνετε hide και οτιδήποτε άλλο να μην γίνει

όποιος συναντήσει πρόβλημα εδώ είμαι να του δώσω ένα χέρι βοηθείας

Μπορείς σε παρακαλώ να μην διασπείρεις άγνοια; Η ενημέρωση αυτή είναι απαραίτητη για το σύστημα και με τη μη εγκατάστασή της θα έχει κάποιος προβλήματα validation. Για να έχεις πρόβλημα μάλλον δεν έχεις αυθεντικά Windows ;) Και που κολλάει αυτή η ενημέρωση με το BF3; :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.