Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Πάντως σε πολλές 3D εφαρμογές κλείνει αυτόματα το aero. Στο BF3 νομίζω πως αυτό δεν ισχύει...

Έχει τύχει 2-3 φορές να μου κλείσει το αερο μονο του. Κυρίως όταν κάνω κατι άλλο (skype πχ) και πατάω συχνα alt-tab.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε:

b_560_95_1.png

173-199-109-75-25200.png

Βάζοντας Hellenic Phalanx στο server search βρίσκετε τον server. Προς το παρόν είναι Normal Mixed (2 maps CQ large - 1 map Rush κ.ο.κ), τον Δεκέμβρη που βγαίνει το Karkhand πολύ πιθανό να παίζουμε μόνο DLC maps - οι παλιοί BF fans νομίζω καταλαβαίνουν τον λόγο.

Όπως φαίνεται στη 2η εικόνα ο server streamαρει σε PBBans, άλλα ακόμη και σε περίπτωση που κάποιο τσιτέρι μπει στο server, τα περισσότερα μέλη είναι Admins και θα το σουτάρουν asap. Περιμένουμε (όπως όλοι) να βγει κανένα Battlerecorder/PB screenshots για να τρώνε ban καθολικά και όχι μόνο τοπικά.

Όσοι ενδιαφέρεστε για περαιτέρω εγγραφή στην ομάδα, θα βρείτε όλες τις οδηγίες στο site μας: Hellenic Phalanx

See you in the battlefield ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε:

b_560_95_1.png

173-199-109-75-25200.png

Βάζοντας Hellenic Phalanx στο server search βρίσκετε τον server. Προς το παρόν είναι Normal Mixed (2 maps CQ large - 1 map Rush κ.ο.κ), τον Δεκέμβρη που βγαίνει το Karkhand πολύ πιθανό να παίζουμε μόνο DLC maps - οι παλιοί BF fans νομίζω καταλαβαίνουν τον λόγο.

Όπως φαίνεται στη 2η εικόνα ο server streamαρει σε PBBans, άλλα ακόμη και σε περίπτωση που κάποιο τσιτέρι μπει στο server, τα περισσότερα μέλη είναι Admins και θα το σουτάρουν asap. Περιμένουμε (όπως όλοι) να βγει κανένα Battlerecorder/PB screenshots για να τρώνε ban καθολικά και όχι μόνο τοπικά.

Όσοι ενδιαφέρεστε για περαιτέρω εγγραφή στην ομάδα, θα βρείτε όλες τις οδηγίες στο site μας: Hellenic Phalanx

See you in the battlefield ;)

Τιγκα ειναι 32/32 αντε να φυγει καποιος να μπουμε και εμεις οι αρχαριοι στο 3! :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πρέπει να βγει γρήγορα patch γιατί ορισμένες φορές σου σπάνε τα νεύρα...

1. Αδειάζω 2/3 γεμιστήρας σε sniper από απόσταση 4-5 μέτρων. Βλέπω το hr να ανάβει κανονικά. Πάει να τρέξει, πηδάει κι αναβαίνει σε βράχο... Γυρνάω κι αδειάζω την υπόλοιπη γεμιστήρα, πάλι πετυχαίνοντας τον (βλέπω το hr). Μου ρίχνει μία με Μ9 silenced και με σκοτώνει.... Βλέπω στο 3d cam, 100% health :shout:

2. Είμαι με άρμα, και ρίχνω την 1η. Μέχρι να γυρίσει, του ρίχνω και 2η (και οι δύο από πίσω που και καλά είναι πιό ευάλωτα). Μου ρίχνει μία από μπροστά και με σκοτώνει κατευθείαν!

3. Βλέπω τύπο που πάει να μαχαιρώσει δικό μου. Τον ακολουθώ ανάμεσα στα containers και τον πετυχαίνω τη στιγμή που τον έχει ήδη καρφώσει. Πάω να τον μαχαιρώσω εγώ, και παίρνω ένα @... Γυρίζει και με σκοτώνει... Την ώρα δηλαδή που κρατάει τον άλλον, ΔΕ δουλεύει το μαχαίρι.

Link to comment
Share on other sites

To μαχαίρι έχει counter move. Αν την ώρα που ξεκινάει το animation έχεις μαχαίρι έξω και clickάρεις εσύ το κανει. Eπίσης, από μπροστά ακριβώς πέφτεις με τη μία. Από το πλαι και μετά σηκώνει το μαχαίρι πάνω και πας για animation και Τags. Στον ενδιάμεσο χώρο και χέρια-πόδια περίπου 30 dmg.

Έγινε επεξεργασία από Stolis
Link to comment
Share on other sites

2. Είμαι με άρμα, και ρίχνω την 1η. Μέχρι να γυρίσει, του ρίχνω και 2η (και οι δύο από πίσω που και καλά είναι πιό ευάλωτα). Μου ρίχνει μία από μπροστά και με σκοτώνει κατευθείαν!

μου συνεβει προσφατα λέω ώπα τι έγινε headshot Και στο αρμα.....τόσο άχρηστος πια είμαι?

Πάω να τον μαχαιρώσω εγώ, και παίρνω ένα @... Γυρίζει και με σκοτώνει... Την ώρα δηλαδή που κρατάει τον άλλον, ΔΕ δουλεύει το μαχαίρι.

εμ που πας αφου δεν χωραει το χεράκι σου να μπει αναμεσα στο λαιμό του αντίπαλου και στο σβέρκο του team mate..........:getlost:

Link to comment
Share on other sites

πως τα κανουνε ρε γμτ αυτα τα σκηνικα.εγω εναν τρωω αντε 2 και μετα ...τεζααα:):dance3::p

πραγματικα τους χαζευω ωρες ωρες.ωραιο βιντεακι

edit.αδειος ο bazo...

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.