Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Kαι συνεχίζουν να μου σκάνε προβλήματα.Έπαιζα μια χαρά για λίγο καιρό και τώρα μετά την αναβάθμιση του origin δεν μου επιτρέπει να κάνω login.Στο battlelog ολα καλά αλλά origin νιετ....Καμία ιδέα; Ότι βρήκα στο web δεν έχει δουλέψει...Με windows 7 64bit

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, κοιτώντας λίγο το thread προς τα πίσω είδα και αυτό αλλά λέει για ρωσική έκδοση όπου μπορείς να αλλάξεις αν κατάλαβα καλά την γλώσσα.Τι παίζει με αυτό αλήθεια?

Δωσε 18 ευρωπουλα τωρα Battlefield 3 Standart Edition - CD Key Buy (IN STOCK) και αν σου αρεσει το παιχνιδι παιρνεις μετα το Karkand.

Το προεξοφλώ ότι θα μου αρέσει :p

Έγινε επεξεργασία από Peter_Line
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθείς τις οδηγίες και κατεβάζεις κάτι αρχεία, το language pack(αγγλικά) είναι γύρω στο 1GB, τα κάνεις εγκατάσταση και αλλάζει η γλώσσα εγκατάστασης από Ρώσικα σε Αγγλικά.
Link to comment
Share on other sites

επιτελους κυριες και κυριοι.το τραγικο και ενοχλητιko stuttering που ειχα εξαληφθηκε,και το παιχνιδι βουτυρο σε λιωμενο τηγανι..

τα ματακια μου βλεπουν το παιχνιδι οπως πραγματικα πρεπει να ειναι..τοσο ξεκουραστο φινο ρε αδερφε!

σκεφτειτε οτι ειχα stuttering ακομα και στο mini-map και στο δεξιο πινακακι που ειχα τα οπλα.

drivers οι 285.79 Beta :dance3::dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα, απλά σκέφτομαι μην τυχόν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα-πρόβλημα

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα κι εγώ με ρώσικο είμαι.

Το παιχνίδι είναι άκρως εθιστικό, χθες το βράδυ μπήκαμε κατά τις 12 με ένα φιλαράκι να παίξουμε κάνα δυο ωρίτσες και ξαφνικά κοιτάζω την ώρα... 4:30!!! :tomato:

Επειγόντως---> more maps plz!!! Αν εξαιρέσουμε τα "χαζά" maps που το κάθε squad καμπερώνει σε ένα πέρασμα και σπαμάρει rpg/smaw τι μας μένουν? 3-4 maps καθαρά για ΒF.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είναι ένα θέμα παλαιότερα, είχα στο pass special characters ($%#@*&).

Μόλις το άλλαξα, μπήκα κανονικά. Αν έχεις, δε χάνεις να δοκιμάσεις.

Mπα δεν έχω special characters.Aλλαξα το password και συνεχιζει να μην συνδεεται.Ακόμα και το forgot your password απο το origin δεν συνδέεται με server...

edit

Eτσι απλα που κράτησε για κάποιες μέρες έτσι απλά λύθηκε από μόνο του...

Έγινε επεξεργασία από sosaid
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση , εχετε καμια φορα πρασινα flashes ?

Ειδα και αλλοι ειχαν αυτο το προβλημα :

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=scgMwRpu6po]Battlefield 3 - Flickering Textures, and Flickering Green Screen - YouTube[/ame]

Green flashing? - Battlefield 3 Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.