Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Οι διαφορες μεταξυ Μ4Α1 με Μ4 ή αντιστοιχα σε αυτες του Μ16 ειναι αυτο που λες.

το ενα ειναι πληρως αυτοματο ή ΒΚΒ ενω το αλλο εχει 3burst και ΒΚΒ.

Το καλο ειναι οτι μοιραζονται τα ιδια unlocks.

Αθανασιες τελικα αν ισχυουν αυτα που ποσταρες ειχα δικιο που πιστευα οτι ουσιαστικα εχει 8 διαφορετικα οπλα και απλα αλλαζει το "περιβλημα" τους.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Αθανασιε τελικα αν ισχυουν αυτα που ποσταρες ειχα δικιο που πιστευα οτι ουσιαστικα εχει 8 διαφορετικα οπλα και απλα αλλαζει το "περιβλημα" τους.

κάπου είχα δει/διαβάσει ότι όλα τα όπλα "πατούνε" πάνω σε έναν Χ αριθμό όπλων και μετά παίζουν οι τιμές τους... ή εννοείς ότι στην ουσία έχουμε 8 όπλα με πανομοιότυπα χαρακτηριστικά - εκτός του περιτυλίγματος?? :...:

Link to comment
Share on other sites

κάπου είχα δει/διαβάσει ότι όλα τα όπλα "πατούνε" πάνω σε έναν Χ αριθμό όπλων και μετά παίζουν οι τιμές τους... ή εννοείς ότι στην ουσία έχουμε 8 όπλα με πανομοιότυπα χαρακτηριστικά - εκτός του περιτυλίγματος?? :...:

yep.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτησούλες...

1. Το Μ16Α4 το έχει κανείς; Δεν έχει αυτόματο ή μου φαίνεται;;; Πατάω να ρίξει και κάνει μια ριπή με 3-4 σφαίρες και μετά σταματάει... Άλλαξα το mode αλλά το άλλο είναι βολή-κατά-βολή...

2. Το ΤΜ δεν το χρησιμοποιείτε; Σήμερα ήμασταν μέσα τουλάχιστον 8 άτομα από το Λάμπη, θα μπορούσαμε να μιλάμε και να τους τσακίζουμε.

1. Από τα λίγα που ξέρω για τα όπλα, το M16A4 είναι όπως και το πραγματικό.

Έχει 3 modes, Safe, Semi-auto, 3 rounds burst

2. Το ποιό ?

Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο ματσάκι που κάναμε τώρα στην Grand Bazaar

Κάπως έτσι ήταν και πριν λίγο, μόνο που ήμουν εγώ, το beacon, εσύ κι ένας άσχετος :)

1. Από τα λίγα που ξέρω για τα όπλα, το M16A4 είναι όπως και το πραγματικό.

Έχει 3 modes, Safe, Semi-auto, 3 rounds burst

Τελικά είναι όπως είπε ο [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] , το ένα έχει burst, το άλλο έχει auto.

2. Το ποιό ?

TS, teamspeak ήθελα θα γράψω :p

Εγώ πάντως έχω να πω ότι έκλεισα σαν παίκτης... Πήρα στην ίδια πίστα dt από [MENTION=5325]Zenor[/MENTION] & [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] :dance3:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρατήρησα το εξής. Πριν κανά 2ωρο που παίζαμε Seine Crossing ο server μου έκανε timed out. Στο μεταξύ είχα ξεκλειδώσει όπλο και είχα ανέβει και rank. Οπότε λέω πω ρε λαλαη μου ξανά μανά. Αμ δε!! Μόλις έκανα πάλι connect τα είχε κρατήσει. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που κανεις Deploy κανει SAVE το Progress.(γιαυτο αργει λιγακι αν το παρατηρησεις καλα)

ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Εβαλα Devamant/Rush δοκιμαστικα στο ΒΑΖΟ και ας λεει ο προεδρος οτι ειναι παλτο.

Ξεκινησα Support αλλα περαν των C4 δεν εχει το χαβαλε του Engineer.

Επισης εχω παιξει 20 ωρες και θελω MOAR MAPS.

Ειμαι καλα γιατρε μου?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα Support αλλα περαν των C4 δεν εχει το χαβαλε του Engineer.
Δεν εχεις δικιο....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ικανοποιηση να ανατιναζεις τα τανκς και αφου πεθανουν να ψαχνονται απο που τους ηρθε.....

captureaeu.png

I'm loving it :triniti:

(αν δειτε στο πεδιο μαχης εναν τρελο να κυνηγαει τανκ....εγω θα ειμαι) :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις δικιο....δεν υπαρχει μεγαλυτερη ικανοποιηση να ανατιναζεις τα τανκς και αφου πεθανουν να ψαχνονται απο που τους ηρθε.....

Που να δεις εμένα που κρύβομαι και περιμένω να βγουν από το άρμα λίγο πριν διαλυθεί για να τους πετσοκόψω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.