Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Καψιμοοοοοοο! Ξεστραβωθήκαμε αλλά δεν ξέρω είναι από τα games που σταματάς μόνο σε περίπτωση σωματικής κόπωσης (κόκκινα μάτια,πιασμένη πλάτη). Γτ προσωπικά όταν παίζω BF3 αρνούμαι πεισματικά να νυστάξω. Ότι είχα πάθει με το CS:S τον πρώτο χρόνο.

Άντε όνειρα γλυκά...πάρτε δυνάμεις.... :p

Link to comment
Share on other sites

Βουρ!

Εμενα προσωπικα μου αρεσει ο αριθμος των ticket.

-oχι οταν παιζουμε ομως Op.Μetrο- :p

Η αυξηση των tickets ειχε την αποδοχη του κοσμου αφου εδω και δυο μερες τωρα ο BazoServer ειναι με κοσμο πρωι μεσημερι βραδυ.

Οσον αφορα την Op.Metro και το αιτημα απο πολλα παιδια να φυγει απο το map rotation λεω το εξης :

Δωστε λιγο χρονο στους CoDακιδες να αγαπησουν το BF3.

edit

Υπαρχει μια προταση απο τον Αντιπροεδρο Nephiλiμ να παμε τον BazoServer σε conquest large map και οχι οπως ειναι τωρα conquest small map παντα βεβαια στα 32 slots.

Για πειτε γνωμες.

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια προταση απο τον Αντιπροεδρο Nephiλiμ να παμε τον BazoServer σε conquest large map και οχι οπως ειναι τωρα conquest small map παντα βεβαια στα 32 slots.

Για πειτε γνωμες.

Επιτελους.....:T:
Link to comment
Share on other sites

πάντως στο μετρο πριν απο λίγο δεν ξέρω αν ήτανε κανείς μέσα εκεί που τα είχαμε πάρει όλα (μπλε ομάδα) ξαφνικά μας παίρνουν το πρώτο κλπ και μετά είχαν καμπερωθεί οι support με τα mashine guns και δεν πέρναγε μύγα ...

κατά τα άλλα ωραία tickets :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια προταση απο τον Αντιπροεδρο Nephiλiμ να παμε τον BazoServer σε conquest large map και οχι οπως ειναι τωρα conquest small map παντα βεβαια στα 32 slots.

Για πειτε γνωμες.

Θα συμφωνήσω!! :T:

Μια ερώτηση: Υπάρχει περίπτωση να βάλουμε και rush mode για κάποιους χάρτες; Το λέω αυτό γιατί έχω την αίσθηση ότι γίνεται πολύ ενδιαφέρον σε χάρτες όπως οι caspian, operation firestorm και kharg island. Άσε που τα jets αποκτούν περισσότερο νόημα ιδιαίτερα αν είσαι defender.

Link to comment
Share on other sites

Καψιμοοοοοοο! Ξεστραβωθήκαμε αλλά δεν ξέρω είναι από τα games που σταματάς μόνο σε περίπτωση σωματικής κόπωσης (κόκκινα μάτια,πιασμένη πλάτη). Γτ προσωπικά όταν παίζω BF3 αρνούμαι πεισματικά να νυστάξω. Ότι είχα πάθει με το CS:S τον πρώτο χρόνο.

Άντε όνειρα γλυκά...πάρτε δυνάμεις....

Κι εγώ εχθές σταμάτησα γιατί πιάστηκε ο (_|_) μου... Πρέπει να πάρω πιο μαλακιά καρέκλα, αλλά φοβάμαι μήπως με παίρνει ο ύπνος μετά :p

πως μπορώ να κάνω το batlelog να ανοίγει στον chrome ?

Ανοίγει στον default browser.

Link to comment
Share on other sites

Η αυξηση των tickets ειχε την αποδοχη του κοσμου αφου εδω και δυο μερες τωρα ο BazoServer ειναι με κοσμο πρωι μεσημερι βραδυ.

Οσον αφορα την Op.Metro και το αιτημα απο πολλα παιδια να φυγει απο το map rotation λεω το εξης :

Δωστε λιγο χρονο στους CoDακιδες να αγαπησουν το BF3.

edit

Υπαρχει μια προταση απο τον Αντιπροεδρο Nephiλiμ να παμε τον BazoServer σε conquest large map και οχι οπως ειναι τωρα conquest small map παντα βεβαια στα 32 slots.

Για πειτε γνωμες.

Οι CoDακιδες ομως μας εχουν πηξει στο rpg και τις 40αρες...:hang3:

Το conquest large ειναι σαφως καλυτερο :)

@billpeppas

Battlefield is Conquest, Conquest is Battlefield /argument

Link to comment
Share on other sites

Restricted Items -> RPG, tubes; CoDs leave :p

Και το Rush ωραίο είναι σε κάποια maps.

Κανε λιστα.

Δεν εχω παιξει RUSH ποτε, οποτε δεν ξερω.

Να μπει στο rotation.

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] Γιαννη 300 σε large ειναι πολυ λιγα.

Αμα παρει πανω απο τις μισες βασεις η μια ομαδα, τα tickets πεφτουν σαν τα χρηματιστηρια οταν ο Παπανδρεου κανει δηλωσεις.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Οι CoDακιδες ομως μας εχουν πηξει στο rpg και τις 40αρες...

Κι εγώ που δεν είμαι CoDs παίζω με 40ρες, αλλά όταν στη Grand Bazzar έχει κάτσει ολόκληρο squad σε δωμάτιο και σε γαζώνει, ή στην Seine Crossing έχεις sniper στα παράθυρα, δεν έχεις πολλές επιλογές.

Στην Damavand Peak όμως εχθές, μόνο παιχνίδι δεν έγινε... Κάθονται στη μία άκρη του tunel, και σε σαπίζουν στα RPGs. Τι να σου αρέσει από αυτό; Ο [MENTION=5325]Zenor[/MENTION] μόνο με έφαγε εμένα 6 φορές, νομίζω τις 4 με RPG. Περίμενα απλά να τελειώσει η πίστα να πάμε στην επόμενη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες σε ΟΛΕΣ τις πιστες, παντα υπαρχουν εναλλακτικες διαδρομες για να πας πισω απο αντιπαλο και να τους φας λαχανο.

Μονο στην Metro στη βαση Β αμα καθηλωθεις απλα δεν ....

Link to comment
Share on other sites

Αν όλοι χρησιμοποιούσανε RPG & 40s μόνο εναντίων οχημάτων θα παίζονταν όλα τα maps πολύ πιο ευχάριστα.

Δυστυχώς κάτι τέτοιο δεν γίνεται εύκολα, ιδιαίτερα σε public server.

Κανάς pistol-only server παίζει ?

Γουστάρω κάργα καθαρό πιστολίδι :)

Αν καταφέρω να γραπώσω τον dedi server όπως στο BFBC2 θα ανοίξω 3-4 serverόνια.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τους δω πάλι, δεν θυμάμαι ονόματα :D

Θα postάρω σε λίγο αφού τα παίξω μια γρήγορα να τα σημειώσω :D

n00b.

Portal:BF3 - Battlefield Wiki - Battlefield 3, Bad Company 2, Weapons, Levels, Maps, Characters and more! :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.