Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ειπαμε ~100 ωρες ΑΝΑ class για να ξεκλειδωσεις ταπανταολα.

Ετοιμαζουν πατσακι που θα εχει καλυτερο Squad management,βελτιωμενα after match reports (ειναι τελειως ported απο κονσολες ) και γενικα παμπολλες βελτιωσεις.

Ξεχωριστα απο το μεγαλο patch αυτο,ε.

Παντως δεν κρασαρει.Δεν εχει disconnects δεν δεν δεν.

Αγοραστε αυθεντικα windows.:p

A επισης η DICE ειπε οτι στη μεση της αναπτυξης του game η κυρια πλατφορμα αλλαξε.

Δεν αναπτυχθηκε με βαση το PC αλλα με βαση τις κονσολες.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

καλα νταξει.....τα 4 map του bf2 στο bf3 θα αποτελεσουν πιστευω το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΨΙΜΟ....κατι operation metro ειναι αστεια μπροστα σε αυτα τα ΕΠΙΚΑ maps...

προσοχη το παιχνιδι μπορει να προκαλεσει τα παρακατω συμπτωματα

1:διαζυγιο-χωρισμος-τσακωμοι

2:τσουξιμο ματιων

3:ατροφια μυων

4:μεγαλη συσωρευση λιπους

5:αποκοπη απο τον εξω κοσμο

Link to comment
Share on other sites

καλα νταξει.....τα 4 map του bf2 στο bf3 θα αποτελεσουν πιστευω το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΨΙΜΟ....κατι operation metro ειναι αστεια μπροστα σε αυτα τα ΕΠΙΚΑ maps...

καλά ε, είδα Sharqi με πλημμύρησα από αναμνήσεις (ακόμη σφουγγαρίζω) :D

την είχα παίξει και στο 2142 (modded map στο TGW)

παίδες, όπως ξέρουμε, και με ΕΝΑΝ χάρτη ένα BF μπορεί να κρατήσει ΧΡΟΝΙΑ. Πόσο μάλλον με 4.........

Link to comment
Share on other sites

Ότι τόσο. Επίσης, νομίζω ότι πάει μέχρι Lvl 100 και όχι 50, άρα έχουμε περισσότερο δρόμο. Επίσης τα αρκετά unlocks είναι ανά όπλο, οπότε αν θέλεις μπορείς να φτάσεις γρήγορα στο αγαπημένο σου και μετά να το κάνεις τούμπανο. Εγώ προσωπικά θέλω να ξεκλειδώσω τα πάντα (όπλα, άρματα, αεροπλάνα, ελικόπτερα, κλάσεις) έτσι από βίτσιο.

?

Το rank φτάνει μέχρι 45 και απο κει και πέρα έχει άλλα 100 ranks με σήμα τον αετό και χρυσά, κίτρινα, σκατουλί χρώματα στο νούμερο από κάτω (κάτι σαν το αντίστοιχο prestige του COD) οπότε έχει φαί. Όπως είχε γράψει και κάποιος πιο πριν είναι γύρω στα 16.000.000 πόντοι αν θες να φτάσεις το rank cap.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δύο απορίες:

  • Αν ένα squad perk το έχουν κάνει equip 2 άτομα ταυτόχρονα μετράει επί δύο,και ούτω καθ'εξής?Αν έχουν 4 το squad speed γίνονται κεντέρηδες δηλαδή?:p
  • Όταν σε κάνουν revive δεν μετράει +1 στα deaths,αφαιρείται και από τον "φονιά" το kill?

Link to comment
Share on other sites

Οχι.

Δεν διπλασιαζεται αλλα καλο θα ειναι να φορανε διαφορετικο squad perk καθε μελος της SQUAD.

Το Kill μετραει κανονικα, το μετραει σαν Death ΜΟΝΟ οταν τελειωσει το respawn time.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το battlelog έχει βελτιωθεί σημαντικά! Τα φίλτρα είναι καλύτερα τα pings επιτέλους δουλεύουν χωρίς την αλλεπάλληλη χρήση του F5 και βασικά νομίζω ανανεώνονται μόνα τους ενώ μου δίνει μια αίσθηση καλύτερης απόκρισης.:T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.