Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Στο CoD BlackOps εδωσα με το καλημερα μια 60αρα ευρουλακια και αλλα δυο 15αρια για τα dlc.

κι εγώ περίπου το ίδιο. 60€ για το παιχνίδι + 15€ για 1 dlc.

τα πιο πολλά και πεταμένα λεφτά που έδωσα για cod από την εποχή του cod1.:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως σας πηρανε χαμπαρι οτι ειστε Pro και σας κανανε αυτη την προσφορα ; :hehe:
Παρακαλείται ο χρήστης ne-fail-im να μη ποστάρει απο άλλα accounts :p:hehe:

^^

:p :P

Οσο για το post AA εγω πιστευω πως χρειαζεται εστω και στο low γιατι τακτοποιει πολλα jaggies απο φραχτες κλπ που το κλασσικο MSAA τα αφηνει οπως ειναι. 2x MSAA + post AA low λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα jets είναι αστεία... Οι ταχύτητες πρέπει να είναι γύρω στα 80-90 χαω... :hang3:

Πήγαινα με Τ-90 με 54χαω και το F-18 περνούσε από πάνω μου σα να με περνάει 90χρονος στην εθνική οδό με Scoda Fabia...

Αυτό είναι κάτι που σίγουρα πρέπει να διορθωθεί...

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με το link το antiliasing deferred δεν προσφέρει κάτι που να δικαιολογεί το πετσόκομα στα fps. οπότε οff και η 6870 πάλι στα 60 fps.:shout::shout::shout::clap::clap:

Σε όσους αρέσει το antialiasing αλλά θέλουν καλά frames, κλείστε το deferred, βάλτε το post στο High και βάλτε το Motion Blur on.

Έχει παρόμοιο αποτέλεσμα με πολύ καλύτερα frames απ'ότι να βάλετε 2x ή 4x MSAA.

Link to comment
Share on other sites

Δείτε την υπογραφή μου:

"Longest headshot: 691.44" :D

Στην open beta ήταν 635.6 το ρεκόρ :p

Γαμώτο δεν είχα και το fraps ανοιχτό...

Που το έκανες αυτό; Εκεί που ήμασταν στημένοι χθες στο pad του αεροπλανοφόρου;

Link to comment
Share on other sites

Που το έκανες αυτό; Εκεί που ήμασταν στημένοι χθες στο pad του αεροπλανοφόρου;

Όχι χθες. Είμουν στην Canals και πέτυχα ένα Αμερικανάκι το οποίο έκανε βόλτες πάνω στο αεροπλανοφόρο :p

Link to comment
Share on other sites

για τα dc από τον server βρήκα αυτό και τελικά δουλεύει

Battlefield 3 - You were disconnected from the login server SOLVED!!! I deleted the information written in the host file and it worked nicely! You go to the folder C:\Windows\System32\Drivers\Etc , open the host file using your notepad, delete all the information writen in the file, save it, and try to play again. I strongly suggest that you copy your host file to a safe place, as a backup, before deleting the information inside it, just in case you need the original file further.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.