Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Το Physical Warfare Pack ενεργοποιείται βάζοντας τον κωδικό που παίρνετε με e-mail από το Origin ή το κατάστημα που το πήρατε.

υ.γ. Πολύ καίγεστε βλέπω χθές και σήμερα μερικοί :D

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πρόβλημα με You were disconnected from the login server.

έχω κάνει update το pb και άνοιχα ports sto router.

δεν μπορώ ακόμα να συνδεθώ.

Έγινε επεξεργασία από xkandreas
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πρόβλημα με You were disconnected from the login server.

έχω κάνει update το pb και άνοιχα ports sto router.

δεν μπορώ ακόμα να συνδεθώ.

Εγω. Αμα συνεχισει θα φαει uninstall μεχρι να βγαλουν patch οι σκατιαρηδες :OT:

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτεροι Limited εχουν, δεν αυτο
Ξερουν τι γερο-τσιτερας εισαι και σε διωχνουν προκαταβολικα :p

Περα απο την πλακα τωρα και μενα μολις με πεταξε μετα απο 6 ωρες βεβαια :hang3:

Συνεχιζουν να μπορουν να σε θερισουν πισω απο καλυψη......

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με kicks και logins εδώ... Το μόνο που παρατήρησα είναι μερικές φορές κολλάει στο connecting to server και δείχνει μαύρη οθόνη και πρέπει να πατήσεις alt + f4 για να το κλίσεις.

Επίσης μερικές φορές κρασάρει το game, δεν ξέρω αν είναι θέμα server ή driver.

Εσάς σας αργεί όταν πρωτο μπαίνετε σε πίστα; αργεί αρκετά εμένα... σπαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με kicks και logins εδώ... Το μόνο που παρατήρησα είναι μερικές φορές κολλάει στο connecting to server και δείχνει μαύρη οθόνη και πρέπει να πατήσεις alt + f4 για να το κλίσεις.

Επίσης μερικές φορές κρασάρει το game, δεν ξέρω αν είναι θέμα server ή driver.

Εσάς σας αργεί όταν πρωτο μπαίνετε σε πίστα; αργεί αρκετά εμένα... σπαστικό.

αν αργει λεει?εχουν καταλαβει οι δικοι μου το Α και το Β και μετα μπαινω τα βρισκω ετοιμα,νιωθω εργολαβος.

α και αυτο με την μαυρη οθονη γινεται που περιμενεις περιμενεις και τελικα μαζι με την παναγια κατεβαζεις και τον γενικο απο τον πινακα.

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς πρόβλημα με You were disconnected from the login server.

έχω κάνει update το pb και άνοιχα ports sto router.

δεν μπορώ ακόμα να συνδεθώ.

οταν τελειώνω ενα γυρο και ενω ξεκιναω τον επομενο, μετα απο κανενα 5 λεπτο παντα με πετάει

post-13234-1416075579,8468_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σπάστηκα πολύ εχθές με το activation.

Σήμερα όμως σε γενικές γραμμές συμπεριφέρθηκε πολύ καλά. Με πέταξε μόνο μία φορά και ευτυχώς μπαίνοντας σε γύρο, έτσι δεν έχασα στατιστικά. Μπαίνω αρκετά γρήγορα αν και με είχαν τρομάξει τα διάφορα reviews που έλεγαν ότι κάνει ώρα να φορτώσει τις πίστες. Ακόμα και στην Caspian Border δεν είχα θέμα καθυστέρησης. Επίσης 2-3 φορές μου έκανε το "μπρος-πίσω", που όμως πιστεύω είναι δικτυακό, ή μπορεί να έγινε τίποτα στο δικό μου δίκτυο εκείνη τη στιγμή (δεν έχω βρει τρόπο να απενεργοποιώ της γυναίκας μου το pc χωρίς να φάω παντόφλα :fist: )

Οι πίστες γενικά είναι δύσκολες, σου έρχονται από παντού και έχει αρκετά σημεία για κρυψώνες κι ενέδρες. Επίσης είναι αρκετά μεγάλες, όπως η Heavy Metal (BC2), όμως στο ίδιο μέγεθος έχει πολύ περισσότερα κτίσματα, δέντρα, βράχους, στοές κλπ για να κρυφτείς και δεν είσαι εκτεθειμένος (το ίδιο κι ο εχθρός φυσικά).

Ο ήχος βελτιώθηκε πολύ με αυτό που μου έγραψε ο [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] παραπάνω. Αν έχετε SB μπορείτε να το δοκιμάσετε ειδικά στα μοντέλα X-Fi.

Τα γραφικά... Τα έχω όλα όπως τα βάζει στο Ultra με τις εξής αλλαγές:

έχω βγάλει το Motion Blur

Antialisting Low

Aniso 4X

Δεν έβαλα FRAPS αλλά δεν κάνει το παραμικρό έτσι και δε νομίζω να χάνω κάτι ιδιαίτερο σε ποιότητα. Επίσης, σε εικόνα είναι απόλαυση, μετά από αρκετή ώρα νομίζω ότι είμαι στο δάσος και περιμένω το αεράκι να μου φυσήξει το μέτωπο. Θυμάμαι τα γραφικά του BC2 και αναρωτιέμαι τι μας άρεσε... Αλλάζουν οι εποχές.

Έπαιξα και λίγο το Campaing, λιγότερο από περιέργεια και περισσότερο για να παίξω με τις ρυθμίσεις ειδικά του ποντικιού, ώστε να μην ψάχνομαι στο multi που γράφει πόντους... Αρκετά καλό, με μερικά λαθάκια ειδικά στα waypoints που δε γυρνάνε στο επόμενο αν δεν είσαι στον πόντο. Γραμμικό αρκετά, όπως ειπώθηκε ήδη. Κ@λα η αποστολή με το F-18. Για ένα περίεργο λόγο σου δίνει μια απίστευτη αίσθηση.

Κρίμα που είναι πίτα όλοι οι servers και δυσκολεύομαι πολύ να μπω μαζί με κάποιον. 2-3 φορές που κατάφερα, ή είμαστε σε αντίπαλες πλευρές ή δεν ήμασταν στην ίδια ομάδα για να το χαρούμε.

Τέλος, όπως είχα γράψει και πιο πάνω (αρκετά πιό πάνω :p) τσάμπα ανησυχούσατε. Είναι παιχνιδάρα και με το επόμενο patch, που δε νομίζω να αργήσει, θα διορθωθούν κι όλα αυτά που λέτε και θα το χαρούμε ακόμα περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.