Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ερώτηση 1: Στο multiplayer θα μπορώ να αλλάξω το όνομα μου? γιατί αυτή την στιγμή στο campaign έχω το όνομα του Οrigin account.

Ερώτηση 2: Πατάω να παίξω, ανοίγει Origin, ανοίγει firefox και.. ερρορ η σελίδα, και δεν μπορώ να πάω σε campaign, τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

8:25 το πρωί και ήρθε @ Παλαιό φάληρο!

Στις 8:30 χτύπησε το κουδούνι και νάτο :dance3:

Περιοχή Ηλιούπολη...

08:40 ολεεεεεεεεε το πακετακι στο σπιτι μου νικαια!!!! με ξυπνησε πρωινιατικα αναθεματον!!! κατεβηκα με την τσιμπλα στο ματι ολο χαρα να παραλαβω :D
8:30 παρελαβα και εγω, περιοχη Χαλανδρι.

Να υποθέσω δεν σας είχε έρθει ειδοποίηση για εκείνη την ώρα ε;

Ήρθε μήνυμα στον κινητό να περιμένω απο 9.00-17.00

Δηλαδή πολυέλεος!!! Όλη μέρα σπίτι να περιμένω τους μάπες? Καλύτερα να πήγαινα από το κατάστημα

Εμένα πάλι ποτέ δεν μου έχει έρθει μήνυμα στο κινητό για την κατ' οίκον παράδοση.

Πάντως αν με ξυπνούσαν πριν τις 9 για παράδοση θα του έπαιρνε και θα τους σήκωνε :p

Πριν λίγο που μίλησα με μία απίστευτα ευγενική (κάτι έχουν πάθει τελευταία) κοπέλα και απορούσε που δεν είχα λάβει SMS. Όπως και να χει της ζήτησα να με ενημερώσει ο οδηγός μισή ώρα πριν φτάσει...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο που μίλησα με μία απίστευτα ευγενική (κάτι έχουν πάθει τελευταία) κοπέλα και απορούσε που δεν είχα λάβει SMS. Όπως και να χει της ζήτησα να με ενημερώσει ο οδηγός μισή ώρα πριν φτάσει...

Καλά μην αγχώνεσαι... Εγώ παρέλαβα 9:35 και το sms ήρθε στις 10:20 :slap:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι είναι πολύ περιοριστικό. Σου λέει κάνε 5 βήματα σκότωσε αυτούς τους 3, κόψε αυτό το καλώδιο, ακουλούθησε αυτούς, κατούρα εδώ...

Πάντως έχει πολύ καλά γραφικά..

Είμαι δυστυχώς στη δουλειά και δεν τα λέω από δική μου εμπειρία...

Προς το βράδυ θα πω και δικές μου εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ απ όσα διάβασα κατάλαβα ότι το campaign είναι too much scripted...

Αλλά ποιος αγόρασε το BF3 για το campaign του ; :)

Y.Γ Πάντως η συσκευασία απογοήτευση και πάλι... Ένα βιβλιαράκι της προκοπής δεν μπορούσαν να βάλουν? Για ποιο λόγο "κατακρεουργούμε" τον Αμαζόνιο δηλαδή? :p

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.