Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παιξε σε μια καρτα, vsync off και flip queue size 1 αν παιζει radeonpro ( ΚΑΚΩΣ δεν παιζει για οποιον ειναι σε crossfire )

vsync παντα οφ,γιατι ρε να το ριξω σε εναν πυρηνα? θα σερνομαι,εντωμεταξυ φορεσα το προφιλ 3 απο τους 11.9 και 11.10 ,υποτιθεται ειναι οκ για βφ3

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω βιαζομαι.

Ποτε βγαινει το kepler ειπαμε ; :hehe:

^^ lol @ sig "EAH6970 DCII CF No MS" :hehe:

Εγώ πήγα ρώτησα εδώ plesio.bg, μου λένε στις 27 σκάει μύτη το καμιόνι από greece no problemo senior. Α ρε θα μου κάνουν κάνα χουνέρι θα έχουμε θύματα, θα μας δείτε και στις ειδήσεις... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

O τύπος λέει ότι με 5850 σε High, έχει γύρω στα 60-100 fps σε 1920χ1080.... :dance3:

Με trifire 5870 σε high αν φτιάχνουν το scaling οι τελευταίοι drivers θα παίζει με 180 εώς 300!

Στο ultra όλα θα βλέπω από 60 εώς 150...

:tomato::baby::bad:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησούλα. Μολις κατέβασα με το origin το παιχνίδι και επειδη θέλω να το μεταφέρω στον κανονικό μου υπολογιστή ,εχει ιδεα κανεις σε πιο φάκελο αποθηκεύεται το κατεβασμένο setup του bf3 ?

Εδώ! :)

post-21684-1416075571,7122_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ! :)

ναι τον εχω δει αυτο τον φάκελο αλλα επειδή εγκατέστησα και το παιχνιδι δεν ημουν σιγουρος εαν ηταν ο φακελος εγκατάστασης , ο φάκελος κατεβάσματος του setup ή ενα ποτ πουρι. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ο server μας του BF3 ειναι online και σας περιμένει . Ειναι 64 slot ρυθμισμένος για conquest με ολους τους χάρτες από μια φορά τον κάθε γύρο ώστε να μάθουμε τους χάρτες .

Αντε και καλό ξεκίνημα .

banner_560x95.png?random=675899

Θα σας βρώ μέσα από πέμπτη πρωι!!:dance3:

Και στον bazoserver επίσης, όπου βρω χώρο!

[MENTION=14956]uNick[/MENTION], teamspeak θα παίξει??

Link to comment
Share on other sites

vsync παντα οφ,γιατι ρε να το ριξω σε εναν πυρηνα? θα σερνομαι,εντωμεταξυ φορεσα το προφιλ 3 απο τους 11.9 και 11.10 ,υποτιθεται ειναι οκ για βφ3

Εαν δεις τα πρώτα screenshot ειμαι vsync off και 35-50fps το παιχνίδι τρεχει νερό! ( σε αυτο τον χάρτη)

Υπάρχει περίπτωση με CF on να εχω στα 70-80fps μια χειρότερη αίσθηση... δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω... lag ισος.

Οι drivers (μάλλον) κάνουν κόλπα... εχω φαει καμια δεκαριά κολλήματα πηγαίνοντας να αλλάξω settings.

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν και εμένα τηλέφωνο από το ΠΛΑΙΣΙΟ για να παραδώσουν δωρεάν στο σπίτι την προπαραγγελία στις 27 :)

Τελικά μάλλον δεν καταλάβαμε καλά ή δεν μας τα είπε καλά αυτός που μας πήρε τηλέφωνο.

Μόλις τους πήρα, για να χρεώσουν την προπαραγγελία στο πιστωτικό που ήδη έχω. Οπότε μου λέει η ευγενικότατη κοπέλα, ότι η τιμή θα είναι 37.90. Μα λέω, μου είπε το παιδί ότι θα είναι χωρίς μεταφορικά άρα περίμενα άλλη τιμή. Αφού μίλησε με τον υπεύθυνο μου είπε εν ολίγοις, ότι μάλλον το παιδί είπε ότι η τιμή θα παραμείνει η ίδια χωρίς επιβάρυνση (38€ ήταν με παραλαβή από το κατάστημα, 37.90 θα είναι τώρα με παραλαβή σπίτι, άσχετα αν η τιμή internet ήταν χαμηλότερη...). :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το Fraps αλλα εγω δουλευω το Msi afterburner γιατι εχω φτιαξει προφιλ για τους ανεμιστηρες των καρτων.

Fraps έχω, αλλά δείχνει μόνο τα frames και όχι τα υπόλοιπα details για την καρτα.

Το afterburner δουλεύει με οποιαδήποτε κάρτα, σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.