Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

νερακι παει το παιχνιδακι παντως,μια χαρα σε high settings χωρις lag ,και πιστευω στην final θα στρωσει ακομα περισοτερο σε ταχυτητα και θα φυγουν και τα ηλίθια textures που υπαρχουν καμια φορα

Παντως την caspian border αν και δεν επαιξα και παρα πολυ αφησε και θετικα και αρνητικα

Τα ελικοπτερα ηταν γενικα οκ,ta jet ηταν λες και τριγυριζαν κουνουπια και εψαχνα ολη την ωρα την μυγοσκοτώστρα !

Εριξα μερικα heli κ κουνουπια με το machinegun απο το τζιπακι

Παντως εχει μια κλιση προς medal of honor k COD .θα δειξει η final να δουμε τι λενε οι αλλοι χαρτες ,γιατι η μετρο δεν μου αρεσει και τοσο επειδη δεν εχει οχηματα .(και εχω την ειδικοτητα engineer)

Link to comment
Share on other sites

Χθες που έπαιζα Caspian Border ξαφνικά όπως περίμενα για το jet μαζί με άλλους από το team, βλέπω ένα ελικόπτερο αντιπάλων(νομίζω) να εκρήγνυται, και φεύγει η ουρά και σκάει πάνω μου...

Έφαγα γύρω στο 50% dmg... lol

Τρελή η Frostbite 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω σερβερ!!!
κια γω τα ιδια εδω και ωρα,το παρατησα

οχι τιποτα αλλο μονταρα και το fov και δεν μπορω να το δω τωρα

Εγώ παιδεύομαι σήμερα...

Μία μου λέει ότι έχω special characters στο password και να το αλλάξω...

Άντε το αλλάζω...

Μπαίνω στο battlelog αλλά μου λέει ότι το session is exipred να βγω και να μπω...

Τα κλείνω όλα, τα ανοίγω πάλι (origin, browser, game) και μου βγάζει general game error...

Μετά από πολλές προσπάθειες, και άνοιξε κλείσε, μπήκα, έπαιξα 5' και με πέταξε όξω...

Μετά πάλι τα ίδια... Δε μπορώ να μπω... :suicide:

Link to comment
Share on other sites

θα δειξει η final να δουμε τι λενε οι αλλοι χαρτες ,γιατι η μετρο δεν μου αρεσει και τοσο επειδη δεν εχει οχηματα .(και εχω την ειδικοτητα engineer)

Εγώ την έχω καταβρει με την Metro και τις οδομαχίες, ειδικά μέσα στο μετρό γίνεται τις κακομοίρας, πώρωση τρελή λέμε. :smoke:

Και κάτι άλλο τώρα, το Level του χαρακτήρα σου μετράει κατα πόσο εύκολα ή δύσκολα σκοτώνεσαι? Γιατί έχει τύχη να ρίξω μια γεμιστήρα ολόκληρη ή 5 σφαίρες απο sniper σε χαρακτήρες με μεγάλο level και δεν νιώθουν με τίποτα, αντιθέτως με τεντώνουν με μια σφαίρα. wtf? τόσο noob είμαι?

Έγινε επεξεργασία από Dovakin
Link to comment
Share on other sites

1) μπορείτε να αλλάξετε το key binding του ποντικιού???? εμένα δεν με αφήνει δεν αναγνωρίζει κανένα mouse button όταν προσπαθώ να τα αλλάξω.

2) ειμαι με 11.9 και στο ultra πιάνω 60-80 fps 1080p είμαι νορμάλ ή αλλάζω driver?

(6970 cf @ 1090t)

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο, έκανα reset και πιάνω 95-110 με μερικά dips στα 80-90 και ανεβάσματα στα 130-140 έξωτερικα

μέσα είμαι πάνω από 120 σταθερά σχεδόν.

O 1090t δουλευει με τους 6 πυρήνες στο 90% , όλοι οι πυρήνες!!

θα ήθελα να δω πως πάει σε sandy με cf 6970....

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να προσθεσω στα αρνητικα το αδικαιολογητα μικρο zoom sensitivity ratio, στο BC2 μπορουσα σε 40cm να κανω στροφη 360 μοιρων οταν ειχα ADS, εδω αμα βαλω ADS στο BF3 πρεπει να τριπλασιασω τα dpi για να μπορεσω να στριψω πισω μου χωρις να τα βγαλω, το ro2 εχει ρυθμιζομενο sens για ADS και φυσικα 1:1 αποκριση, πως καταφερανε τωρα στην dice να εχει negative acceleration η αποκριση με raw input πραγματικα ειναι αξιοθαυμαστο :p

τόσο noob είμαι?

Ναι :p

Αν δεν βλεπεις την ενδειξη οτι οντως εγινε το hit, ( τα κλασσικο X ) προφανως κατι κανεις λαθος, για αρχη βαλε το οπλο στο 1 ( single fire mode).

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ο φωτισμος ειναι φοβερος, η κινηση του παικτη πιο ρεαλιστικη και η πιστα της beta σχετικα καλη,αν και σιγουρα θα υπαρχουν πολυ καλυτερες στο game.Το Battlelog μου φανηκε λιγο δυστροπο αλλα ισως ειναι και θεμα συνηθειας.Θετικο για μενα το πρωτο δειγμα και αναμενουμε το τελικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με τη 4850 μου δεν πάω πουθενά....

Και σαν θύμα αύριο ή Δευτέρα πάω για αναβάθμιση...

Κανείς που παίζει με 6950 υπάρχει να μου πει περίπου τι θα δούμε απο fps?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ξεχνάτε τι πίκρες φάγαμε με τον προηγούμενο in-game server browser και ότι πέρασε 15 γενιές patch για να έρθει στα ίσα του; Το είχαμε κράξει πατόκορφα, και τώρα που βγάλανε το battlelog που έχει και τον server browser το κράζετε κι αυτό; :confused:

Από τα όσα έχω δει έως τώρα, το battlelog με άφησε εντυπωσιασμένο πρωτίστως όσον αφορά την υλοποίησή του, μετά επειδή είναι web application που σημαίνει ότι θα πηγαίνει σφαίρα, καθώς ένα web-app είτε είναι php είτε asp μπορεί να πάρει τέτοιο optimization το οποίο σε συνδυασμό με γρήγορους server, θα μας δώσει συνεχή και real-time stats, ανανέωση των server γρηγορότερα και auto-refresh με τους παίκτες που βρίσκονται αυτή τη στιγμή μέσα για να μη χρειάζεται να κάνεις refresh κάθε λίγο και λιγάκι, ενδελεχή στατιστικά για κάθε match που έγινε ποτέ με πληροφορίες το ποιος νίκησε, τι στατιστικά είχαν οι παίχτες κ.ο.κ.

Εμένα μου έχει αφήσει καλές εντυπώσεις, ωστόσο έχει ακόμη αρκετό χώρο για βελτίωση.

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω ρε παίδες, στο κανονικό παιχνίδι όταν βγει θα μπαίνουμε σε σερβερ μέσο της ηλίθιας ιστοσελίδας?

Το ηλίθιο δεν είναι η ιστοσελίδα, (που είναι κάτι πρωτοπόρο και έχει πέσει τρελή δουλειά πιστεύω) αλλά το ότι δεν έχει ingame server browser κτλ, παράλληλα με την σελίδα.

Δε νομίζω πως ήταν κάτι δύσκολο να κάνουν, εφόσον έχουν ρίξει τόση δουλειά σε αυτό το παιχνίδι,

απλά προσπαθούν για κάποιο λόγο να προωθήσουν αυτό το facebook style και στο gaming, ίσως λογικά για να προσελκύσουν πιο πολλά άτομα...

Link to comment
Share on other sites

Το ηλίθιο δεν είναι η ιστοσελίδα, (που είναι κάτι πρωτοπόρο και έχει πέσει τρελή δουλειά πιστεύω) αλλά το ότι δεν έχει ingame server browser κτλ, παράλληλα με την σελίδα.

Δε νομίζω πως ήταν κάτι δύσκολο να κάνουν, εφόσον έχουν ρίξει τόση δουλειά σε αυτό το παιχνίδι,

απλά προσπαθούν για κάποιο λόγο να προωθήσουν αυτό το facebook style και στο gaming, ίσως λογικά για να προσελκύσουν πιο πολλά άτομα...

no ingame server browser? No buy :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.