Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Στα 3240x1920 στο low το παιχνιδι μου δινει απο 60 μεχρι 80 καρε που ειναι και το μονο playable set στην αναλυση αυτη.

Στα 1920x1080 με ultra εχω απο 90 μεχρι 120 καρε.

Και στα δυο setup to gpu load για το crossfire 6970 στο peak.

Το περιμενα ποιο ελαφρυ αλλα οκ αρχη ειναι βλεπουμε ....

Driver 11.10 preview

Link to comment
Share on other sites

Παντως με τοσα bugs σε τετοιου μεγεθους παιχνιδι συμπεραινει κανεις οτι για να ειναι ετοιμο το game τελη Οκτωβρη θα πρεπει στη DICE να προσευχονται και σε αλλους θεους. Γτ δεν φταινε οι developers εαν η ΕΑ για να παει κοντρα στην Activision αλλαξε το deadline.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς δε σου άρεσε ή τι θα ήθελες που δεν έχει...; :hm:

Θα ηθελα να ειναι in-game. Γιατι ολο αυτο το κακο να πας και καλα στο παιχνιδι αφου περασεις βολτα απο τον browser; :yawn:

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο το προγραμμα sonar client εχει να κανει με το bf3?

δεν συνδέεται κολλάει μια ώρα στο joining server, μήπως φταίει που δεν έχω βάλει το punkbaster?

Έγινε επεξεργασία από Dovakin
Link to comment
Share on other sites

το τρεξα,επιτελους

το λοιπον ειναι καλο,νομιζω η κινηση του παιχτη παιζει να ειναι οτι πιο ρεαλιστικο εχει βγει ποτε σε fps..

δεν νομιζω οτι ειναι πιο βαρυ απο crysis 2,πρεπει να κυμαινεται στα ιδια επιπεδα,με την 5970 αρκετα ανετα σε ultra τα πιο πολλα settings..

αυτα απο μια γρηγορη ματια,το παιχνιδι πιστευω θα μας κρατησει αρκετα..

υποψιν το επιπεδο της δυσκολιας,ειναι πολυ καλο

ψοφας οπως πρεπει,δεν θα χρειαστει χαρντκορ

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

@Jaco

Μήτσο θα στήσετε Kastro server?

Κάτσε να το πάρουμε πρώτα... μέχρι στιγμής έχει φάει ομαδικό άκυρο από την παρέα και μάλιστα με μίσος...

Αν πέσει πολύ η τιμή και ΔΕΝ έχει προβλήματα, τότε έχει μια πιθανότητα, αλλά για την ώρα bfbc2. μιας και θα αδειάσουν οι servers από την μπαζαρία και τα κλεφτρόνια...

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου χει κρασαρει ουτε μια,ειμαι με 11.10

νταξ παιζει πολυ μπαγκ,εντωμεταξυ οι σναιπεραδες αρχισαν τα δικα τους παλι..

σε κλειστο χωρο αζουμωτες με το καλημερα,ελεος ρε

παντως μεχρι στιγμης δεν υπαρχει και σε αυτο teamwork στη squad και καλα σαν το bf2,

ειναι λιγο γιουργια οπου να ναι

Link to comment
Share on other sites

Ολοι με gigabyte gtx560ti oc να κατεβασουν bios απο το official site

εγω εχω την GV-N560OC-1GI και κατεβασα απο εδω bios

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3707#bios

που εχει αυτοματη εγκατασταση bios αναλογα με την καρτα..απο το ελληνικο site gigabyte ειχε αλλο για samsung memory ,αλλο για hynix memory ,4 διαφορετικα bios για το ιδιο μοντελο καρτας αναλογα με τι μνημη φοραει..τρεχα γυρευε .το official κανει αυτοματη εγκατασταση κ βαζει το σωστο bios αναλογα με τι μνημη φοραει η 560ti oc .επισης ειναι με ημερομηνια 29/9/11 ,ενω στο ελληνικο ειναι μια version πισω με 27/9/11

Εστρωσε το παιχνιδι με τις μαυρες οθονες που εκανε.απο αποδοση δεν ειδα και μεγαλη διαφορα,παντως ποτε δεν πεφτω κατω απο 50 fps ακομα και σε αξωτερικους χωρουσ

Έγινε επεξεργασία από michalos
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καπιος να βοηθησει στο error(msvcr100.dll) Που περνω οταν παω να εγκαταστησω το παιχνιδι!Αυτο που ανεφερε πιο πριν ο Δημητρης μου ελεγε οτι εχω πιο καινουργια εκδοση!Καμια λυση!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καπιος να βοηθησει στο error(msvcr100.dll) Που περνω οταν παω να εγκαταστησω το παιχνιδι!Αυτο που ανεφερε πιο πριν ο Δημητρης μου ελεγε οτι εχω πιο καινουργια εκδοση!Καμια λυση!

Κοίτα, είναι beta, οπότε μπορεί να φταίει οτιδήποτε. Το αρχείο που σου χτυπάει όμως, είναι της Visual C++ Redistributable. Οπότε κάνε μια δοκιμή να την κάνεις uninstall και να τη βάλεις πάλι.

attachment.php?attachmentid=46042&stc=1&d=1317328287

Τώρα αν έχεις κι εσύ τόσες εκδόσεις εγκατεστημένες, προσπάθησε από τα properties του dll ή από το φάκελο που είναι να καταλάβεις ποιά είναι. Ενδεχομένως να παίξει και χωρίς να βάλεις άλλη έκδοση, απλά με το uninstall.

post-173-1416075516,7642_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5249]Jaco[/MENTION]

Ελα επειδη βιαστηκαν να βγαλουν μια θεοbugbeta+battlelog - ψωμι στον λαο δηλαδη - δεν σημαινει οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο. Λίγη υπομονη (καλά ισως περισσοτερη απ'όση ελπιζαμε.

Παντως λιγο metro που επαιξα πριν λιγο με πετσωσαν με το sv98 one shot σε prone οπότε

μια χαρα μου φαινεται το damage. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.