Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

...θεωρείται γκρίζα αγορά...

To σωστό λοιπόν είναι, ότι όταν αγοράζεις CD-Key στην πράξη δεν υπάρχει η έννοια της προπαραγγελίας. Απλά θα λάβεις την ημέρα της κυκλοφορίας ένα cd-key κι ας το έχεις κατεβάσει με torrent.

Αυτή τη λεπτομέρεια όμως, δεν τη διευκρινίζουν και η ΕΑ θα μπορούσε να το πει, αλλά δεν το κάνει γιατί κι αυτοί πελάτες της είναι και δε θέλει να τους κάνει δυσφήμιση. Αν διαβάσεις σε αυτό το thread θα δεις ότι πολλοί πιστεύουν ότι το να αγοράσουν μόνο ένα cd-key (εξαιρείται το Origin) είναι σα να έχουν κάνει προπαραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις σε αυτό το thread θα δεις ότι πολλοί πιστεύουν ότι το να αγοράσουν μόνο ένα cd-key (εξαιρείται το Origin) είναι σα να έχουν κάνει προπαραγγελία.

το θέμα δεν είναι τι πιστεύω εγώ και τι πιστεύεις εσύ, άλλα τι λέει η επίσημη αγορά. Προσωπικά ποτέ δεν ασχολήθηκα με αυτά τα sites, προτιμώ να πληρώσω λίγα λεφτά παραπάνω και να έχω κάθε επίσημη υποστήριξη από EA/Steam κτλ + το κεφάλι μου ήσυχο.

Και στην τελική για BF3 μιλάμε, όχι για κανένα one-pass τίτλο. Η συμβουλή μου είναι να δώστε λίγα παραπάνω σε official retailer για να μην ψάχνεστε και κυρίως για να μην βρεθείτε προ δυσάρεστων εκπλήξεων.

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Βασικα αρχιζει και ξεκαθαριζει το θεμα.

Αυτο που λεει ο Αθανασιος ισχυει.ΟΛΑ ΤΑ PRE ORDER ειναι limited edition.

Αρα ολα εχουν Karkand.(το οποιο απο οτι διαβαζω περιμενουν να διατεθει σε 6 εβδομαδες μετα το launch αν και αρχικα η DICE ειχε πει για διαθεση με το launch)

Αυτο που παρατηρησα σε οσα καταστηματα εχουν την "απλη" εκδοση (σε φυσικη κοπια) ειναι οτι το προσφερουν μια μερα ΜΕΤΑ το Launch του τιτλου.

Αρα πολυ πιθανων να συμβει το ιδιο ακριβως και τα cd keys stores.

So, τωρα που βγαλαμε ακρη, απο που να προπαραγγειλω?

Υ.Γ.1-φυσικη κοπια-

Υ.Γ.2-μενω σε Νησι-

Link to comment
Share on other sites

So, τωρα που βγαλαμε ακρη, απο που να προπαραγγειλω?

Υ.Γ.1-φυσικη κοπια-

Υ.Γ.2-μενω σε Νησι-

Ελληνικό νησί να υποθέσω :D

Αν στέλνει το ΠΛΑΙΣΙΟ τσίμπα το από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό νησί να υποθέσω :D

Αν στέλνει το ΠΛΑΙΣΙΟ τσίμπα το από εκεί.

Ε ναι.

Κυκλαδες to be precise.

Στελνει απλα δεν ξερω αν στελνει με ΕΛΤΑ, τοτε ψαχνουμε εναλλακτικες.

Αν στελνει με κουριερ εννοειται.

Τα ΕΛΤΑ στο νησι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι.

Κυκλαδες to be precise.

Στελνει απλα δεν ξερω αν στελνει με ΕΛΤΑ, τοτε ψαχνουμε εναλλακτικες.

Αν στελνει με κουριερ εννοειται.

Τα ΕΛΤΑ στο νησι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.

για να είσαι σίγουρος πες κανέναν φίλο σου να το παραλάβει από το κατάστημα και να στο στείλει με acs

Link to comment
Share on other sites

θελω και ενα βιδεο με τον...

images?q=tbn:ANd9GcQ1WSGW0NpBBxjkFbowp6A8WwjId-dYLTgRqEe_84PFCx43bEr6fhh6tlXK_Q

να παιζει σε πλεηστεσιουν bf3 beta...

ρε παιδιά, μην τα πετάτε έτσι αυτά, βάλτε κανένα warning, μερικοί τρώμε/πίνουμε, άλλοι μπορεί να έχουν καρδιά... δεν είναι αστεία αυτά :...:

:D

Link to comment
Share on other sites

εδώ πάντως Battlefield 3 Game CD Key : Pre Order Battle Field 3 CD Key : Buy Game CD Keys ξεκάθαρα λέει αλλα πράγματα

Back to Karkand Expension Pack, Physical Warfare Pack and Battlefield Play4Free items are available in Battlefield 3 Limited Edition only.

...δεν ξέρω τι να κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Πριν την Alpha μας έλεγαν ότι δεν χρειάζεται κανα τέρας για να το τρέξουμε τώρα λένε πως τα Recommended(GTX 560) είναι για Medium.

Άρα με 580 δεν το κόβω να τρέχει σε 60fps+ ή τουλάχιστον όσο καλά όσο το BC2 με όλα τέρμα + AA.

Το κόβω να είναι στα 40 fps για να τρέξουμε να αγοράσουμε και δεύτερη κάρτα :p

Και μην μου πείτε πως εντάξει θα το δούμε σε λίγες μέρες που θα βγει η beta, καθώς το map ούτε τεράστιο είναι, ούτε 64 παίχτες θα έχει, ούτε τα τρελά οχήματα των άλλων maps.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.