Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ποιος ειπε για οκτωβρη ? Εγω ξερω πως η beta ειναι ετοιμη για public release αλλα περιμενουν την microsoft και την σονυ να εγκρινουν την κυκλοφορια της αντιστοιχης σε 360 και ps3, αναρωτιεμαι παντως γιατι με εχουν τοσο γραμμενο, bc2 limited edtion - lvl4 veterancy - moh tier one edition, vietnam και spec act απτο EA store, ουτε καν invite δεν ελαβα για την alpha, γιατι δεν αφηνουν τουλαχιστον εμας τους (Θεωρητικα) προνομιουχους να παιξουμε λιγο πιο πριν απτους υπολοιπους εστω και μονοι μας, αφου πιο μετα η ολη φαση με την beta θα ειναι public αν καταλαβα καλα με beta keys σκορπισμενα εδω και εκει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σε 10 μέρες που λέει ο Νεφ είναι ουσιαστικά 26 Σεπτέμβρη και η μεγαλύτερη διάρκεια είναι μέσα στον Οκτώβρη.

Όσο για εσάς τους για-άγνωστο-λόγο-πήρα-το-χάλια-MOH νομίζω ότι έχουν πει πως θα μπείτε στην beta 2 μέρες νωρίτερα :p

Link to comment
Share on other sites

source: [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION].

Δεν σου κάνει; :p

υπάρχουν άπειρα trolls στο internet και στα EA forums, μέχρι και sites βγήκαν που δίνουν και καλά beta keys

όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, αν δεν γραφτεί κάτι στο επίσημο bf blog ή δεν tweetαρει κάτι ο zhinito ή κάποιος άλλος μέσα από την dice, όλα τα άλλα είναι φήμες/troll/κουβένταναγίνεται

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειπε για οκτωβρη ? Εγω ξερω πως η beta ειναι ετοιμη για public release αλλα περιμενουν την microsoft και την σονυ να εγκρινουν την κυκλοφορια της αντιστοιχης σε 360 και ps3, αναρωτιεμαι παντως γιατι με εχουν τοσο γραμμενο, bc2 limited edtion - lvl4 veterancy - moh tier one edition, vietnam και spec act απτο EA store, ουτε καν invite δεν ελαβα για την alpha, γιατι δεν αφηνουν τουλαχιστον εμας τους (Θεωρητικα) προνομιουχους να παιξουμε λιγο πιο πριν απτους υπολοιπους εστω και μονοι μας, αφου πιο μετα η ολη φαση με την beta θα ειναι public αν καταλαβα καλα με beta keys σκορπισμενα εδω και εκει.

Καλύτερα... η alpha ήταν for the lulz όπως και το map.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειδατε με την επιστροφη μου πλεον εχουμε και ΕΠΙΣΗΜΗ αλλαγη ονοματος του thread.

Η ΒΕΤΑ θα ειναι κοντα σας (μας? :p) σε 10 ημερες περιπου και θα διαρκεσει ~15 ημερες.

Και επειδη γυρισες εσυ δηλαδη τί λεει; Θα κλασει η ΕΑ και θα εχει καλυτερο net code? :p

Ελπίζω να βρω χρονο να σας ξεκοιλιάσω

Link to comment
Share on other sites

επειδή έχω γεράσει και δεν τα πιάνω με την πρώτη....τι κατεβάζετε; την beta ή το παιχνίδι και θα περιμένετε να βάλετε τον κωδικό στις 25/10; Για κοψτε την τραπουλα ξανά (κάντε το λιανά)

Link to comment
Share on other sites

Έθεσα ερώτημα στη σελίδα του BF3 στο FB και η απάντηση ήταν ότι η beta θα κυκλοφορήσει εντός 5 ημερών για όσους έχουν το moh limited edition* και σε 15 ημέρες για τους υπόλοιπους.

*ξέρει κανείς τι είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.