Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Το "τραγικοι και το αισχροι" το καταλαβαινω πως μπορει να προεκυψε... Αλλα το "προστυχοι" με προβληματιζει λιγο... Μπας και φορανε πλεον καυτα shorts με σκισμενο μπουστακι οι υπαλληλοι και πισω απο το παγκο επισκευης κρυβουνε δονητες και πουλανε "e"???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Rma στο Πλαισιο....τραγικοι αισχροι προστυχοι.....

Τι ακριβως προσπαθησες να περασεις RMA και δεν στο περασανε? Κατ΄αρχας ποτε αγορασες κατι απο το Πλαισιο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Το "τραγικοι και το αισχροι" το καταλαβαινω πως μπορει να προεκυψε... Αλλα το "προστυχοι" με προβληματιζει λιγο... Μπας και φορανε πλεον καυτα shorts με σκισμενο μπουστακι οι υπαλληλοι και πισω απο το παγκο επισκευης κρυβουνε δονητες και πουλανε "e"???

τελευταια φορανε φανελες PUMA και καλα ειναι μια ομαδα και ετσι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Το "τραγικοι και το αισχροι" το καταλαβαινω πως μπορει να προεκυψε... Αλλα το "προστυχοι" με προβληματιζει λιγο... Μπας και φορανε πλεον καυτα shorts με σκισμενο μπουστακι οι υπαλληλοι και πισω απο το παγκο επισκευης κρυβουνε δονητες και πουλανε "e"???

Ο πεινασμένος, καρβέλια ονειρεύεται....

Αρχική απάντηση από ea6gka

τελευταια φορανε φανελες PUMA και καλα ειναι μια ομαδα και ετσι

LOL - Όντως ισχύει!

Τι τραβάνε τα παιδιά! Τους κάνει γυμνάσια αυτός ο Γεράρδος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Τι ακριβως προσπαθησες να περασεις RMA και δεν στο περασανε? Κατ΄αρχας ποτε αγορασες κατι απο το Πλαισιο?

Αγορασα μια μητρικη albatron πριν ενα χρονο για να κανω την δουλεια μου........Το θεμα ειναι εαν την αγορασα εγω ή καποιος φιλος μου δεν καταλαβαινω?Εγω πηγα να την δωσω πισω για λογαριασμο του φιλου και δεν με πολυενοιαζε καν εαν θα την αλλαξουν ή οχι τα υπολοιπα που ακουσα δεν μου αρεσαν.Και σαφεστατα δεν προκειται να βγαλω την ιστορια στο φορουμ δεν τα πολυ γουσταρω αυτα .......

P.S. Απο το πλαισιο εχω αγορασει επισης , γραφειο , καρεκλα ,στυλους , επαναφορτιζομενες μπαταριες , gatewatch , φυλλα Α4 και πολλα αλλα τετοια ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Εμενα μια φορα μου σκιστηκε μια Β3 και δεν μου την αλλαξανε! Ουτε καν πιστωτικο δεν μου δωσανε...

Υπερβολές!

Εμένα μου είπαν ότι είχε καταργηθεί το μοντέλο (Α3) και μου έδωσαν, με μικρή διαφορά τιμής, το νέο μοντέλο Α0 (μόλις είχε κυκλοφορήσει τότε)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Την αλλη Τεταρτη βραδυ μεχρι Κυριακη... κι οτι ηθελε προκυψει.... ;)

Αρα τελικα θα προλαβουμε να σε δουμε. Κουλ....Εστω τελευταια στιγμη το Σαββατο ή την Κυριακη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 16:36]

Την αλλη Τεταρτη βραδυ μεχρι Κυριακη... κι οτι ηθελε προκυψει.... ;)

τι θα μπορουσε δηλαδη να προκυψει απο μια απλη επισκεψη ενος απλου ατομου σαν τον σλν σε μια απλη και ταπεινη παρεα οπως των παλικαριων μας εκει πανω?

dmtruckee13xq.jpg

paparazzi σε θελω ετοιμοπολεμο.........:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω τι εννοειτε ρε παιδια...

Θα πιουμε ενα καφε... πολιτισμενα, ομορφα, συζητωντας με χαμηλους τονους, με ευγενεια και σεβασμο προς τον συνομιλητη μας.... Δηλαδη τι περασε απο το μυαλο σας???

"Ηθος και ευγενεια" ειναι το συνθημα μας!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.