Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Τι φταίω εγώ Πασχαλιά μου , απλά φαίνεται υπερθερμάνθηκε ο εγκέφαλος μου και υπολειτουργεί . Θα ρωτήσω τον ειδικό που έκανε και την διάγνωση .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ελληνίδα

Τι φταίω εγώ Πασχαλιά μου , απλά φαίνεται υπερθερμάνθηκε ο εγκέφαλος μου και υπολειτουργεί . Θα ρωτήσω τον ειδικό που έκανε και την διάγνωση .

ειμαι εδω για να σε βοηθησω:)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις πρόβλημα με τις γυναίκες αγαπητέ enduracell ?:o

Οσο για εσάς γιατρέ μου , κάνω τα μπανάκια μου καθημερινώς και φαίνεται δεν βελτιώθηκε η κατάσταση μου . Εχετε να προτείνετε κάτι άλλο ?

Link to comment
Share on other sites

Kai συνεχιζω εγω..

Ειναι δυνατον να θεωρειται καποιος σεμνοτυφος ,καλογρια κλπ κλπ..επειδη δεν βριζει?!

δυο χρονια στο τσατ και κατοπιν εορτης να μαθαινεις οτι οι περισσοτεροι σε θεωρουσαν οτι ειπα παραπανω ..απλα και μονο επειδη ΔΕΝ σου βγαινει να βρισεις..!

Δλδ τι θα καταλαβει ο αλλος αν τα παρεις επειδη καταλαβες κατι τετοιο και αρχισεις τα μπινελικια..?

Θα νιωσει ωραια ,οτι και καλα καταφερε να σε κανει να βρισεις σαν λιμενεργατης ?

Ουφ ! (μην απαντησετε ,για μενα τα λεω μπας και γραφοντας τα ξεδωσω..γιατι αν τα λεω μονη μου δεν ξεδινω )

Προς καθε κατευθυνση : ανατολη -δυση -βορας-νοτος ,και προς απανταχου αρσενικα.

Καποια που δεν βριζει ΔΕΝ ειναι απαραιτητο να ειναι σεμνοτυφη ,καλογρια και Λουκα..!

Απλα δεν της βγαινει το μπινελικι βρε αδερφε ..!

Πρεπει να την θεωρησεις ντε και καλα ,οτι ειπα πιο πανω, επειδη δεν βριζει σαν χαμαλης ?!

ΕΛΕΟΣ πια !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 12:34]

Kai συνεχιζω εγω..

Ειναι δυνατον να θεωρειται καποιος σεμνοτυφος ,καλογρια κλπ κλπ..επειδη δεν βριζει?!

δυο χρονια στο τσατ και κατοπιν εορτης να μαθαινεις οτι οι περισσοτεροι σε θεωρουσαν οτι ειπα παραπανω ..απλα και μονο επειδη ΔΕΝ σου βγαινει να βρισεις..!

Δλδ τι θα καταλαβει ο αλλος αν τα παρεις επειδη καταλαβες κατι τετοιο και αρχισεις τα μπινελικια..?

Θα νιωσει ωραια ,οτι και καλα καταφερε να σε κανει να βρισεις σαν λιμενεργατης ?

Ουφ ! (μην απαντησετε ,για μενα τα λεω μπας και γραφοντας τα ξεδωσω..γιατι αν τα λεω μονη μου δεν ξεδινω )

Δεν χρειάζεται να βρίσεις κάποιον για να τον βάλεις στην θέση του , ούτε να κατέβεις στο επίπεδο να χρησιμοποιείς λέξεις που δεν αρμόζουν στον χαρακτήρα σου . Ουτε καλόγρια είσαι , ούτε σεμνότυφη . Ολοι ξέρουμε να βρίζουμε σαν λιμενεργάτες (εγώ προσωπικά έχω πλούσιο λεξιλόγιο) αλλά δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ . Μην εκνευρίζεσαι για τις βλακείες που θα σου πεί ο κάθε άσχετος στο ίντερνετ , όσο καιρό και να μιλάτε . Εξάλλου όλοι το ίδιο θέλουνε ...:jump: Και αν δεν τους κάτσει κακιώνουνε ! :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Loooool, αν εννοείς τον endu, ίσα ίσα... μια χαρά "συνεργάζεται" μαζί τους...

στη δουλεία μου οι γυναίκες δε μιλάνε τόσο πολύ, άντε λίγο στην αρχή, το μεροκάματο είναι σκληρό :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 12:54]

στη δουλεία μου οι γυναίκες δε μιλάνε τόσο πολύ, άντε λίγο στην αρχή, το μεροκάματο είναι σκληρό :p

Να υποθέσω ότι λένε τα φωνήεντα? "α" ..."ο"...?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.