Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Τελειως ασχετο αλλα μου κολλησε με το που γυρισα απο τη δουλεια και ειδα την απαντηση της πασχαλιας...

Αν καποια αγνωστη μου χαρισει :daisy: θα ειναι γιατι τη βαρεσε ο ηλιος στο κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

μου την σπαει η ηγμοριτιδα το καλοκαιρι, η ζεστη σε συνδιασμο του να μην ειμαι απλωμενος σε μια παραλια τις καθημερινες, τα χαζα posts για αλλα πεθαμενα και μη forum λες και πρεπει να απολογουμαστε γιατι "κτισαμε¨ το TheLab.gr (γιατι ετσι γουσταραμε και ετσι μας καπνισε),, οι οδηγοι αυτοκινητων που αδειαζουν τα τασακια τους στο δρομο, το τσιγαρο που πρεπει να κοψω, το Φαρμα ΙΙ και το Fame Story, ο εθνικος παροξυσμος και η εθνικη συσπειρωση που προηλθε απο την Εθνικη μας ομαδα που συντομα θα κοπασει, η Ολυμπιακη με τα ακριβα της air tickets, τα ΚΤΕΛ και ο ΟΣΕ με τα πρωτογονα τρενα, το οτι ειμαστε 50 χρονια πισω απο τους Ευρωπαιους, το οτι εχω καιρο να δω τους φιλους μου και η εξαγωγη δοντιου που πρεπει να κανω.....

συνηθως δεν ειμαι τοσο γκρινιαρης

Link to comment
Share on other sites

γμω το κερατο μου για κλιματιστικο που αποφασισα να βαλω.......................2βδομαδες καθεται ασυναρμολογητη η μονδα στον παγκο της κουζινας γιατι πριν μπει επρεπε να................

1)βγαλω απο τον τοιχο το παλιο κλιματιστικο που ζυγιζε 60κιλα

2)να χτιστει ο τοιχος απο εκει που βγηκε το γομαρι γιατι ηταν παλιας τεχολογιας και αρα διαμπερες

3)να σοβατιστει το μερος

4)να βαφτει

μετα απο 2 βδομαδες αναμονης μπορω επιτελους αυριο να το βαλω.......ειχε παει διακοπουλες ο μλκας που θα μου το τοποθετουσε............

και ολα αυτα παιδια για να φερω ατομα γνωστα μου και να γινει η ολη αλλαγη στο τσαμπε.......γαμω τα 150ευρω μου γαμω !

Link to comment
Share on other sites

τα χω παρει με τις γυναικες και το καλοκαιρινο προγραμμα διακοπων.πεσανε ολες μαζι και δεν ξερω με ποια να κανονισω διακοπες......τα φιλαρακια σκανε τηλεφωνα για να παμε κρητη και χαλκιδικη και μεσολλογγι....στα 2 χωρια μου πρεπει να παω(μη στεναχωρησω και τα συγγενολογια)

τα οικονομικα ειναι χαλια.............

απο παρασκευη θα μεινω χωρις μητρικη και επεξεργαστη καθως βρηκα να τα πουλησω.......δεν θα παρω τωρα αλλα....δεν λεει για 10μερες που θα μεινω ακομα........αμα γυρισω απο διακοπες τον αυγουστο βλεπουμε για μητρικη(γμω το Α64 μου που δεν λεει να βγαλει μια μαμα της προκοπης).........................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.