Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από vgiozo

Υπάρχει καποιο sequence του "desperados: wanted dead or alive"; Έστω κάποιο που να του μοιάζει πολυ;

Δεν έχω βρεί άλλο παιχνίδι που να μ' έχει απορροφήσει τοσο...μόνο στην αρχή λίγο το Civilization...

Sequel δεν υπαρχει αλλα μπορεις να δοκιμασεις την σειρα Commandos

Link to comment
Share on other sites

παιδια..απο δω η γυναικα μου...λιγα τα σχολια.....ε εχει λιγο μεγαλη μυτουλα...αλλα καλη ειναι σε ολα τα αλλα.....α!μονο στο μαγειρςμα ειναι λιγακι

:confused: ....αλλα μην ανυσηχειτε....μας πηρε ο πατερας της ολοκληρο catering.....:p

5971_hilton88640550.jpg

5971_hilton88640547.jpg

5984_hilton88666556.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

παιδια..απο δω η γυναικα μου...λιγα τα σχολια.....ε εχει λιγο μεγαλη μυτουλα...αλλα καλη ειναι σε ολα τα αλλα.....α!μονο στο μαγειρςμα ειναι λιγακι

:confused: ....αλλα μην ανυσηχειτε....μας πηρε ο πατερας της ολοκληρο catering.....:p

5971_hilton88640550.jpg

5971_hilton88640547.jpg

5984_hilton88666556.jpg

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

κι εγω...αφου χτες το βραδυ κοιμηθηκα μαζι της(για να μην γινω χυδαιος) :p ...paris hilton....mmmmmm

σε θυμαμαι ρε.....οταν εφευγα εγω....εσυ της χτυπουσες την πορτα...ετσι δεν ειναι?εσυ δεν κρατουσες εναν mytho?:p.....τουλαχιστον περασες καλα η ηταν κουρασμενη?

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ένα κουτί πάνω στο γραφείο ,, 1.5 μέτρο κάτω απο το γραφείο θα μπέι το κουτί με το chiller ,.

Ερώτηση . Υπάρχει προέκταση 2 μέτρα :D ας πούμε ώστε να τραβήξω ένα 4πίνο απο το psu [ocz 520] μέσα στο chiller και να τροφοδοτώ neon , και 2-3 ανεμιστήρια ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.