Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kender [Σήμερα, στις 21:19]

Καλά το κατμαν έχει πιο πολλούς επισκέπτες κάθε μέρα και από το in.gr...

ε καλα... αν γινει διεθνες γνωστο, θα περασει και το google!!! :hehe: :hehe:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Έχετε να μου προτείνετε κανα καλό και αθόρυβο 90 fanάκι με blue led;(Πολλά ζητάω ε;;; )

Αυτός της Thermaltake πως σας φαίνεται;Στις 1300rpm έχει 17dB και 24,6cfm και πάει μέχρι 4000rpm,48.5dB και 78,7cfm.

Link to comment
Share on other sites

...στο καπάκι μετά τον Γονίδη......και το ρεκόρ του Tam είναι το δεύτερο 19αρι....τώρα πλέον οι Dothan πατάνε στα 19 sec με τα δυο πόδια όπως εχει αναφέρει και κάποιος άλλος χρήστης .....

...αντε ρε unseen .....που είσαι ......εμείς θα τον δούμε τον άσσο .....μπροστά....... στο 1 MB ???

οι γιαπωνέζοι τι παραπάνω έχουν δηλαδή?.......καλύτερο άζωτο???

post-1787-1416071936,7839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Χθες, στις 14:11]

Βαριέμαι να διαβασω

Βαριέμαι να κάτσω στο PC

Βαριέμαι να πάω για καφέ

Βαριέμαι να φάω

Βαριέμαι να μιλήσω με κάποιον

Βαριέμαι τη ζωή μου

Όχι, δεν κοροϊδεύω!

....μήπως είσαι κάπως έτσι.....? :bye:

Link to comment
Share on other sites

E το SN της μητρικης ειναι αυτο που εκτυπωνεται μαζι με την αποδειξη.

Αυτο δεν ειναι ο φορολογικος μηχανισμος?

Ε???Οχι.

Κοιταχτε η μητρικη ειναι εντος εγγυησης απο την Αlbatron αλλα εκτος εγγυησης απο το πλαισιο.

Μπα γιατι?

Γιατι δεν εχετε αποδειξη

Μα περασε ενας χρονος και υπαρχει και το αρχειο.

Δεν γινονται αυτα ,

Ποιο να περασει ενας χρονος απο την αγοπρα του προιον?Δεν μου λετε συμφωνα με τα SN σε αυτο το mail η albatron λεει οτι η συγεκριμενη εχει πουληθει στο plaisio ή κανω λαθος?

Οχι κυριε δεν νομιζω.

Βαλτε λιγο την μητρικη στο πιστολακι με τις υπερθρες να δουμε ποτε και που αγοραστηκε.

Τελικα το πλαισιο δεν ηθελε να την αλλαξει , στα @@ μας κιολας γιατι για 30 δεν θα γινω καρδιακος.Αλλα ηθελαν και το τελευταιο λογο , η ατακα του κυριου υπευθυνου κοιταχτε μην κανετε ετσι για μια μητρικη.Ετσι και αλλιως και την αποδειξη να ειχατε δεν θα ειχαμε να σας δωσουμε την ιδια και θα σας την πιστωναμε για να παρετε καποια αλλη οποτε και δεν θα σας συμφερε...Μπορειτε να δοκιμαστε καποια αλλη καινουργια μητρικη και να σας κανουμε εκπτωση 5%.....

Καθως χαζευω μεσα στο πλαισιο και λογω περιεργειας πεταγομαι στον κατω οροφο και περναω απο το πιστολακι την μητρικη , και δια μαγειας αναγνωριζεται του πλαισιου....μεσα σε 5 λεπτα ειχε "φτιαχτει¨αποδειξη.

Η παραλαβη Κ.ΧΧΧΧΧΧ εγινε στο ονομα σας αλλα η μητρικη ειναι αογρασμενη σαν πελατης λιανικης και δυστηχως εχει περασει ο ενας χρονος εγγυησης( αλλος υπαλληλος) ξανα τα ιδια με το υπευθυνο ο οποιος απαντα Δεν μπορω να σας πιστωσω μητρικη ενος χρονου 150 κοντα οχι καπου στα 20 ναι μπορω να το κανω.Και τοτε ερχετεαι ο υπευθυνος του καταστηματος και μου ξεστομιζει δεν φερνουμε μονο εμεις τετοιες μητρικες ..........

Και τοτε ρε φιλε ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΦΕΡΝΕΙ να την στειλω σε αυτον και να τελειωνουμε γιατι με σας του καρμαρηδες δεν γουσταρω να ασχολουμε

Ε δεν ξερω.....

Ταυτοχρονα ζηταω και το 2ο service μου πισω ενας 3,2 Northie λεω δεν θελω να μεινει εδω φερτε το να τελειωνουμε.

Μα οχι ο επεξεργαστης ηταν εντος εγγυησης , και εχει γυρισει πιστωτικο διοτι οπως θα γνωριζετε δεν υπαρχει στην αγορα αφου καταργηθηκε και κυκλοφορει ο αντιστοιχος 3.2 πρεσκοτ με 1 mb cache.....

Παλι καλα λεω ποσο πιστωθηκε ...30 μου λεει.......

Καπνοι κακο ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΜΜΕΝΟ πισω να τελειωνουμε.Μα οχι εχει πιστωθει.Εκει το μονο που εγινε ηταν ενα τηλ στον πωλητη χονδρικης για το πλαισιο και να μαθω ενα παραλαβε τον επεξεργαστη και τα συναφη και μου λεει σαφεστατα και πιστωθηκε 258 + ΦΠΑ στην αρχικη πρωτη αξια που αγοραστηκε συμφωνα με το SN του.......

Φυσικα τα πηρα και τα 2 τα service μου πισω και τελειωσαμε......

Οι ανθρωποι ειναι η 8η συνεχομενη φορα που παιζουν πουστια , ειναι γυφτοι και θα παραμεινουν οι καλυτεροι για κανα gatewatch και κανα γραφειακι.Δεν πορεκειται να ασχοληθω με ΙΝΚΑ και π@παριες , ο προηγουμενος απο μενα που του καναν κατι παραμοιο θα ασχοληθει εγω οχι.Θα ζητησω μια χαρη απο τον ιδιο πωλητη να κοψει ολα τα rma του πλαισιου για μια μερα με την αισχρη δικαιολογια SN does not meet Vag standards και τελος......

Η albatron εχει 3 χρονια εγγυηση παρεμιπτωντος....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθές πήγα πλαίσιο στουρνάρη να αλλάξω ένα toshiba dvd που παρέδωσε πνέυμα (δεν είχα απόδειξη) ... πάω στο service.. του λέω το πρόβλημα αλλά ότι δεν έχω και απόδηξη... ξύνισε αυτός αλλά του είπα να κοιτάξει στο pc να το βρέι... έψαξε αυτός αλλά δεν βρήκε τπτ επιδή το είχα αγοράσει με απλή απόδηξη σαν πελάτης λιανικής γενικά και αόριστα... μου κόβει ένα χαρτί λοιπων και πάω στο κεντρικό να μου το αλλάξουν. Οταν είδαν στο κεντρικό οτι δεν έχω απόδειξη πήγε ένας εκεί σε ένα pc και έψαχνε να δεί αν θα το βρεί με το s/n έψαχνε έψαχνε τπτ δεν έβρησκε... και με ρωτάει σε μία φάση πότε το αγόρασα... εγώ επιτόπου σκέφτηκα ότι το είχα πάρει πέρσι τέτοια εποχή και φοβήθηκα ότι οριακά μπορεί να έχει λήξει η εγγίηση! Και αυθόρμητα του είπα ότι το πήρα τον Σεπτέβρη! Πάει αυτός ανοίγει μια λίστα με τα dvd του Σεπτεμβρίου πατάει εκεί ένα τυχάιο και μου βγάζει μια απόδηξη με ΑΣΧΕΤΟ όνομα! Το είδα εγώ δεν είπα τπτ και πήγα και πήρα ενα Lg και άσε που περίσσεψαν και 5 στο όνομα του άλλου

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρεμηστε , ειπαμε αν δεν εχεις την αποδειξη ειναι πιο δυσκολα απο οτι αν δεν την εχεις. Αφου το ξερετε οτι ειναι το φετιχ τους η αποδειξη , φυλαξτε τις σε ενα μπλοκακι

Link to comment
Share on other sites

3 - 0 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.