Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Chosen

Η κατηγορία Off Topic είναι από τα subfora που τα posts δεν αυξάνουν το postcount.

Αυτό έλειπε, με thread όπως "Τι mp3 ακούτε;" να μετράγανε κι αυτά...

σε ευχαριστω Chosen:flower:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από giorikas [Σήμερα, στις 23:01]

ολοι εχουν βρει το ταιρι τους εγω μονο εχω μεινει μπακουρος :hehe: :hehe: :fist:

Όπως στην ταινία του Νίκου Ζαπατίνα «Ένας & Ένας» που λέει σε μια σκηνή... "όλη γ@μ@ν3 και εγώ τρώω πατατάκια" :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σαν σήμερα, στις 17 Μαϊου 1902 Ο αρχαιολόγος Σπυρίδων Στάης ανακαλύπτει τον «Μηχανισμό των Αντικυθήρων», που θεωρείται ένα από τα πρώτα υπολογιστικά μηχανήματα.

Ρε, έχει το nick μου γιορτή σήμερα :D

Link to comment
Share on other sites

....μια και το Thread για το ct-479 το έφαγε η μαυρη τρύπα ας το βάλω εδώ .....

είναι νέο wr στo κλασικό super pi 19 sec από τον duck της ιαπωνέζικης ομάδας .....

με Dothan και μνήμες στα 282 mhz......και 2-2-2-5 :)

post-1787-1416071927,518_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από R@tNET

Όπως στην ταινία του Νίκου Ζαπατίνα «Ένας & Ένας» που λέει σε μια σκηνή... "όλη γ@μ@ν3 και εγώ τρώω πατατάκια" :hehe: :hehe: :hehe:

λέει και τ' άλλο:

μέχρι κι ο γιατρός γ@μ@ει. κι εγώ που πιασα τον πραγασόπουλο... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πριτσικλεκι, ξερετε αν το φερνει κανα μαγαζι περαν του γερμανικου?

http://www.watercooling.de/catalog/product_info.php?cPath=1_17_42&products_id=27126

Βασικα καμμια Αγγλια, κατι τελως παντων με λιγοτερα μεταφορικα και με χρηση πιστωτικης....

κανονικα θα επρεπε να ρωτησω και αν μπορει να χωρεσει πανω στην καρτα... αλλα το ξεπερναμε αυτο το προβλημα...

CC-2502.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Αυτο το πριτσικλεκι, ξερετε αν το φερνει κανα μαγαζι περαν του γερμανικου?

http://www.watercooling.de/catalog/product_info.php?cPath=1_17_42&products_id=27126

Βασικα καμμια Αγγλια, κατι τελως παντων με λιγοτερα μεταφορικα και με χρηση πιστωτικης....

κανονικα θα επρεπε να ρωτησω και αν μπορει να χωρεσει πανω στην καρτα... αλλα το ξεπερναμε αυτο το προβλημα...

CC-2502.jpg

ελεος ρε, να ερθω να βαλουμε μια volcano να τελιωνεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.