Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Pc xwris games sucks ΕΝΤΕΛΩΣ μα ΕΝΤΕΛΩΣ

Αστρολαβος τα παιχνιδια τα ειχα κατεβασει απο διαφορα σαιτς και δεν θυμαμαι καν απο που.

Ετσι μου ερχεται να το παω ξανα στον τεχνικο μου να το ξανακανει αλλαγη λειτουργικου και ας του παρει και 20 μερες..

Ειδα την διαφορα μεταξυ αυτου και τριτων και δινω δαγκωτη ψηφο στον τεχνικο μου.

ΘΕΛΩ τα παιχνιδια μου πισω γμτ.

Αχ να τα ειχε κρατησει καπου..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από paschalia

Pc xwris games sucks ΕΝΤΕΛΩΣ μα ΕΝΤΕΛΩΣ

Αστρολαβος τα παιχνιδια τα ειχα κατεβασει απο διαφορα σαιτς και δεν θυμαμαι καν απο που.

Ετσι μου ερχεται να το παω ξανα στον τεχνικο μου να το ξανακανει αλλαγη λειτουργικου και ας του παρει και 20 μερες..

Ειδα την διαφορα μεταξυ αυτου και τριτων και δινω δαγκωτη ψηφο στον τεχνικο μου.

ΘΕΛΩ τα παιχνιδια μου πισω γμτ.

Αχ να τα ειχε κρατησει καπου..

Και να σου ξανακάνει αλλαγή λειτουργικού δεν θα πάρεις πίσω τα παιχνίδια σου φίλτατη Πασχαλιά :p

Ευκαιρία να κάνεις μια καινούργια αρχή ;):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eiμαι σε αυτο μερος του μσν και θελω να κατεβασω αυτα που δειχνει.

Αυτο το dlx only ti σημαινει ομως?

H selida : http://zone.msn.com/en/jigsaw/deluxe_gallery.htm

Astrolavos το ξερω οτι τα παιχνιδια χαθηκαν.. αλλα οτι γραφω το γραφω απλα για να το πω.. πολλες φορες δεν χρειαζονται απαντησεις στα οσα γραφει καποιος..

Link to comment
Share on other sites

Hρθα ξανα να βρισω..

Μολις ειδα οτι δεν εχασα ΜΟΝΟ τα παιχνιδια αλλα και ενα σωρο εικονες που ειχα μαζεψει σε μια υποκατηγορια του μσν φακελλου..

Ποιον να βρισω πρωτον?

Τον τεχνικο μου που αφησε τον ΧΑΣΑΠΗ συνεταιρο του να αγγιξει το πισι μου η τον συνεταιρο του τον χασαπη?

Και δεν μπορω να μιλησω και στον τεχνικο μου γμτ μου.

Τι να του πω? να κατσω να βρισω τον συνεταιρο του που εσφαξε τα αρχεια του σκληρου μου?

Του το ειχα πει το κερατο μου οτι δεν ηθελα να το αναλαβει ο συνεταιρος του.. και μονο που δεν με εβρισε επειδη ειναι συνεταιρος του.

Που να πρωτοψαξω να βρω ξανα τις εικονες που ειχα μαζεψει γμτ μου.

:TD: :TD: :wall: :wall:

wrong method thanks για την εξηγηση :)

Webmaster βαλε pls + to emoticon που χτυπιεται απο τα νευρα του. ειναι απαραιτητο .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

8ελω ενα ψυγειο, μια κουζινα , ενα πλυντηριο και την ζωη μου πισω.

Για την καλητερη εξυπηρετηση σας παρακαλω καλεστε στο 090-666999666 κ κανετε την αιτηση σας ευκολα κ γρηγορα :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα ******** τα *****παιδα όταν τους λές να διαβάζουν σε συνδέουν με Κάιρο, δίνουν εξετάσεις, δε περνάνε και μετα σου πρήζεται το συκώτι και σπάς το κεφάλι σου να βρείς τι δεν έχεις κάνει καλά;;;;;;;:wall: :wall: :wall:

α, ρε &(*^$*^%$^$#)!!! κοινωνία!!!!:mad:

πολύ απλά ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!:wall: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

44 χρόνια μετά την πρώτη διοργάνωση του ευρωπαϊκού κυπέλλου, την 4η χρονιά της νέας χιλιετίας ( 2004) και την 4η Ιουλίου έγινε ο τελικός της Εθνικής Ελλάδας με την Πορτογαλία. Η Ελλάδα έφτασε στην 4η φάση της διοργάνωσης περνώντας από την φάση των ομίλων με 4 βαθμούς, 4 γκολ παθητικό και 4 ενεργητικό. Κατέκτησε το τρόπαιο κάνοντας την 4η νίκη της στη διοργάνωση σε βάρος των Πορτογάλων, και φτάνοντας έτσι στα μεταξύ τους παιχνίδια στις 4 νίκες, 4 ισοπαλίες και 4 ήττες.

Ε= 5

Λ= 12

Λ= 12

Α= 1

Σ= 19

Σύνολο= 49 --> 4+9= 13---> 1+3= 4

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικές εγχειρήσεις ...δωρεάν προσφέρει ο αμερικανικός στρατός σε όσους ανήκουν ή κατατάσσονται στις τάξεις του

Θέλετε να διορθώσετε κάποια ατέλεια στην εξωτερική σας και δε βρίσκεται τα χρήματα;

Μην πονοκεφαλιάζετε και μην παραπονιέστε, η λύση είναι απλή και μας έρχεται από την Αμερική.

Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να φθάσετε μέχρι της ΗΠΑ και να καταταγείτε στο στρατό τους, καθώς προσφέρει σε όλα του τα μέλη δωρεάν πλαστικές εγχειρήσεις.

Όπως αναφέρει δημοσίευμα του περιοδικού New Yorker, ο αμερικανικός στρατός παρέχει δωρεάν λίφτινγκ προσώπου, ρυνοπλαστικές, αλλά και λιποαναρροφήσεις σε όλους τους στρατιώτες, αλλά και τις οικογένειές τους.

"Οποιοσδήποτε φορά στρατιωτική στολή είναι δικαιούχος", δήλωσε στο περιοδικό ο επικεφαλής της πτέρυγας πλαστικής χειρουργικής στο Στρατιωτικό Ιατρικό Κέντρο του Σαν Αντόνιο.

Από έμπειρους πλαστικούς

Οι στρατιώτες το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να ζητήσουν την απαραίτητη άδεια από τον προιστάμενό τους. Να σημειώσουμε, ότι οι γιατροί που πραγματοποιούν τις εγχειρήσεις είναι έμπειροι αφού το συγκεκριμένο μέτρο εφαρμόζεται εδώ και χρόνια στις ΗΠΑ.

Αν, λοιπόν, σκέφτεστε εκείνη τη μικροεπεμβασούλα, μήπως ήρθε η ώρα να κάνετε το τόλμημα;

Link to comment
Share on other sites

Η αστυνομία του ρωσικού νησιού Σαχαλίνη, στην 'Απω Ανατολή, ανακάλυψε μια θερινή κατασκήνωση για μαθητευόμενους κλέφτες, την οποία διηύθυναν δύο υπότροποι κακοποιοί, ανακοίνωσε σήμερα η αστυνομία.

Τριάντα νέοι, όλοι ανήλικοι, που είτε είχαν παλιότερα καταδικαστεί είτε προέρχονταν από οικογένειες με προβλήματα, διέμεναν στην κατασκήνωση αυτή, που ήταν εξοπλισμένη με σκηνές, μαγειρείο και ηλεκτρική γεννήτρια.

Αντί όμως για δραστηριότητες στην ύπαιθρο, οι νέοι παρακολουθούσαν, υπό την καθοδήγηση των δύο κακοποιών, εκπαιδευτικά σεμινάρια στις κλοπές και τις διαρρήξεις, ενώ εκπαιδεύονταν επίσης στους κανόνες που διέπουν τον κόσμο του εγκλήματος και στους τρόπους με τους οποίους θα μπορούσαν να αντιδράσουν αν συλλαμβάνονταν, διευκρίνισε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας.

Η αστυνομία ενημερώθηκε για την ύπαρξη αυτής της ιδιαίτερης κατασκήνωσης από ανώνυμο τηλεφώνημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Πλαστικές εγχειρήσεις ...δωρεάν προσφέρει ο αμερικανικός στρατός σε όσους ανήκουν ή κατατάσσονται στις τάξεις του

Θέλετε να διορθώσετε κάποια ατέλεια στην εξωτερική σας και δε βρίσκεται τα χρήματα;

Μην πονοκεφαλιάζετε και μην παραπονιέστε, η λύση είναι απλή και μας έρχεται από την Αμερική.

Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να φθάσετε μέχρι της ΗΠΑ και να καταταγείτε στο στρατό τους, καθώς προσφέρει σε όλα του τα μέλη δωρεάν πλαστικές εγχειρήσεις.

Όπως αναφέρει δημοσίευμα του περιοδικού New Yorker, ο αμερικανικός στρατός παρέχει δωρεάν λίφτινγκ προσώπου, ρυνοπλαστικές, αλλά και λιποαναρροφήσεις σε όλους τους στρατιώτες, αλλά και τις οικογένειές τους.

"Οποιοσδήποτε φορά στρατιωτική στολή είναι δικαιούχος", δήλωσε στο περιοδικό ο επικεφαλής της πτέρυγας πλαστικής χειρουργικής στο Στρατιωτικό Ιατρικό Κέντρο του Σαν Αντόνιο.

Από έμπειρους πλαστικούς

Οι στρατιώτες το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να ζητήσουν την απαραίτητη άδεια από τον προιστάμενό τους. Να σημειώσουμε, ότι οι γιατροί που πραγματοποιούν τις εγχειρήσεις είναι έμπειροι αφού το συγκεκριμένο μέτρο εφαρμόζεται εδώ και χρόνια στις ΗΠΑ.

Αν, λοιπόν, σκέφτεστε εκείνη τη μικροεπεμβασούλα, μήπως ήρθε η ώρα να κάνετε το τόλμημα;

Και με το που σου κάνουν την πλαστική, βούρ για το Ιρακ για να γυρίσεις πραγματικά "αγνώριστος" :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

απο 30/07/04 1mb συνδεση!!! χιχιχιιχιχιχιχιχι με 4 λιρακια παραπανω τον μηνα :jump: :banging:

Moυ την εσπασες εμενα κ ειπες να την σπασεις κ στους υπολοιπους εεε.....?παλιοκοριτσο ε παλιοκοριτσο! :whip::hehe::whip:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.