Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Μου την σπάει......

.....και που να δεις φίλε Kopritis τι θα πληρώνουμε μετα για την συντήρησή τους (μιλάμε για τρελλά ποσά) - αν δεν τους φωτίσει τίποτα να τις ξηλώσουν - και ας γελάσουμε μαζί τους (τουλάχιστον δεν θα πρέπει να κοιτάμε πίσω απο τον ώμο μας μη μας βλέπει κανένας για να ξυθούμε) ..... (η μήπως να το κάνουμε ολοφάνερα και όλο χάρη για να τους δείχνουμε που τους έχουμε γραμμένους) θεωρέιται έργο εξυβριση αυτό ????? :mad: μου τη σπάει που μπήκα στα πρώτα -άντα, και μερικά ανιψούδια μου που τα κράταγα νεογέννητα τώρα μου ρίχνουν και μισό κεφάλι. ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ που δεν με αφήνουν εκβιαστικά να φτιάξω ένα σπίτι απο κορμούς δέντρων για να μήν αναπαράγω και εγώ τη φρίκη του μπετόν γιατί άκουσον άκουσον το θεωρούν ΛΥΟΜΕΝΟ (με βάση βασιλικά διατάγματα απο την εποχή που ο κόσμος έφτιαχνε παραπήγματα) και φοβούνται τι ?? μη το πάρω και φύγω ??? και που να πάω βρε ΒΛ@ΜΕΝΟΙ ???:OT: μου τη σπάει που με θεωρούν εξουσία ενώ δεν είμαι, που ΟΟΟΟΛΟΙ με τα βαριά @@ βαράνε το σαμάρι επειδη δεν τολμάνε να ακουμπήσουν το γαίδαρο, που οι αγαπημένες τους φράσεις είναι ''ξέρεις ποιός είμαι εγώ ?'' και '' κάτσε να φωνάξω τα κανάλια '' ..... τελικά όλοι είναι κάποιοι ... και εγώ είμαι ο κανένας ... μου τη σπάει η νοοτροπία μερικών ''πρωτευουσιάνων'' που έρχονται για μια εβδομάδα ξεκούρασης και φέρονται λές και ήρθαν να επιθεωρήσουν τίποτα νοτιοαφρικάνους δουλοπάροικους .... ''ήρθαμε στας επαρχίας...'' ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΔΩ !!! μου τη σπαει τέλος που ήθελα να πάρω το AVENSIS σε ντήζελ και με πρήξαν ότι δεν γίνεται γιατί δεν θα μπορώ να το βάλω στην Αθήνα - Θεσαλλονίκη επείδή απαγορεύεται .... ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΛΥΝΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ !!!!!:wall::wall::wall: ε ρε αμόλυβδη με ξηλωμένο καταλύτη που σας χρειάζεται....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Γιατι οταν φευγεις απο μια δουλεια μετα απο τοσα χρονια, το στηθος πρεπει να ζυγιζει εναν τονο; Τελευταια μερα σημερα και δεν μπορω να ανασανω...

Έτσι είναι :) Ειδικά όταν έχεις γύρω σου ανθρώπους που είσασταν μαζί και εκτός γραφείου...

Καλό κουράγιο...

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα .....

μου τη σπάνε οι απανταχού καλαμοκαβαλάρηδες που νομίζουν οτι επειδή α) πήραν ενα αμάξι με 1234566 δόσεις β) τους έδειξε η τηλεόραση ή γ) βγάζουν πολλα με κομπίνες, έχουν πιάσει τον πάπα απο τα @@, μου τη σπάει που το μισό σύμπαν αποχαυνόνεται με τις μ@λ@κίες του big brother και της φάρμας: ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ !!!! (και για σας δεν έχει και έπαθλο) επιτέλους κλείστε το ρημάδι !!!! ανοίξτε και κανένα τιμημένο (για να μην το πώ αλλιώς) βιβλίο να ξεστραβωθείτε και λίγο μου τη σπάει που επιβεβαιώνεται αυτός που είπε οτι ο λαός κυβερνάται απο αυτους που του αξίζουν, μου τη σπάει που ενώ έχουμε νόμους κανένας δεν τους εφαρμόζει, και χρίσαμε τον κάθε ευαγγελάτο πρόεδρο και γκρινιάζουμε απο πάνω που δεν εφαρμόζονται οι νόμοι.... τελικά ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ????? μου τη σπάει όταν βλέπω σε άλλα κράτη νοοτροπίες που θα παρακαλούσαμε να υπήρχαν και εδώ (όποιος έχει βρεθεί στο κέντρο του Μιλάνου νομίζει οτι έχει κουφαθεί γιατι ΔΕΝ ακούγονται κόρναρίσματα !!!!! ) μου τη σπάει όταν λένε για την ''αδιάφορη πολιτεία'' και μετά δεν τρέχουν να μουτζωθούνε αφού δεν έχουν καταλάβει οτι η πολιτεία έιμαστε ΕΜΕΙΣ και όχι καμία ασώματος κεφαλή.... μου τη σπάει αυτό το ποτάμι με τους ελαμωρίτες και τους ωχαδερφίστες που με έχουν πετάξει και δεν υπάρχει πουθενά σχοινί να πιαστείς...

.... τελικά αυτο το τοπικ είναι όλα τα λεφτά :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

colt3003, από που στην Κέρκυρα αν επιτρέπεται?

Συντοπίτης εδώ, πρώτη φορά που δεν θα κατέβω φέτος καλοκαίρι :(

απο κέντρο πόλης .

Γιαυτό και μου τη σπάει που δεν υπάρχει πουθενά να παρκάρω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από colt3003

Γιαυτό και μου τη σπάει που δεν υπάρχει πουθενά να παρκάρω :)

και που έχει μείνει μέρος για να παρκάρουμε :cry: τα βουνά και τα λαγκάδια πρέπει να πάρουμε μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

τα βουνά και τα λαγκάδια πρέπει να πάρουμε μου φαίνεται...

Αμ αυτό θέλω να κάνω ελπίζω σύντομα ελέω πολεοδομίας , τραπεζών και εργολάβων. και όχι τόσο για το πάρκινγκ,αλλά γιατί με σιχάθηκα να μπορώ να κοιμάμαι με τον πανικό που γίνεται απ'έξω 24/7, να μην ακούω ούτε το ξυπνητήρι μου, ενώ τα πουλάκια και τα τζιτζίκια με περιμένουν εκεί για να μου τραγουδάνε δωρεάν !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η απαγόρευση οχημάτων που κινούνται με πετρέλαιο σε Αθήνα-Θεσ/κη μάλλον θα αλλάξει σύντομα.Αυτό γιά να λέμε καί κανενα καλό.

Με σαλτάρουν αυτοί με τα καρπούζια,ντομάτες,χαλιά,είδη προικός που βάζουν ενα μεγάφωνο στο αμάξι τους και κάνουν γύρους στα τετράγωνα ξεκουφαίνοντας τον κόσμο,που προσπαθεί να χαλαρώσει,γιατί δουλεύει ή μόλις γύρισε από τη δουλειά του. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method

Με σαλτάρουν αυτοί με τα καρπούζια,ντομάτες,χαλιά,είδη προικός που βάζουν ενα μεγάφωνο στο αμάξι τους και κάνουν γύρους στα τετράγωνα ξεκουφαίνοντας τον κόσμο,που προσπαθεί να χαλαρώσει,γιατί δουλεύει ή μόλις γύρισε από τη δουλειά του. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χεχε, το είχα ποστάρει κάπου πέρυσι, αλλά μιας και καλοκαίριασε πάλι σας δίνω την ατάκα που με ξυπνά το πρωί..

"Ζάααχαρη και μέεεελιη, τα καρπούζα του Βαγγέλιη" :cry:

Link to comment
Share on other sites

Στους Πειριωτες θα θυμιζει κατιτις....

[γυφτοφωνη] Ο ανθωπόλης....Γλαστρακια για μεταφυτεμα, Κοκκινόχωμα Βασιλικά σε γλάστρες,[/γυφτοφωνη]

Η καπως ετσι τεσπα.....Γυρναγε με το Datsun στη Πειραϊκή/Καλλιπολη συνηθως

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Χεχε, το είχα ποστάρει κάπου πέρυσι, αλλά μιας και καλοκαίριασε πάλι σας δίνω την ατάκα που με ξυπνά το πρωί..

"Ζάααχαρη και μέεεελιη, τα καρπούζα του Βαγγέλιη" :cry:

Φαντάσου να ζείς και σε δρόμο που γίνεται λαική κάθε 4-5 μέρες.Ολά τα λεφτά,από τις 5 το πρωι σου κάνει τα νεύρα χορδές ο Βαγγέλιης καί τα καρπούζα-μπάμιες-φασολάκια-παντόφλες κτλπ του.Ευτυχώς άλλαξα σπίτι και ησύχασα.

αλλά από τους καταραμένους με την κινητή ηχορύπανση δεν γλυτώνει κανείς.:cry: :cry: :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Χθες, στις 22:57]

Αυτό ήταν, πάω για format. !!!!!:nuke: :whip: :devil:

Πασχαλία με καταράστηκες επειδή γέλασα ε?:tomato::p

Εμ και εσυ.. ποιος σου ειπε να γελασεις?

Καλα να παθεις.. :p

Και το ονομα ειναι Πασχαλιά οχι Πασχαλία :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Με εξοργιζει αφανταστατο γεγονος

οτι στην Ελλαδιτσα του βασικου μισθου των 490ευρω...

ΞΟΔΕΥΤΗΚΑΝ 75.000.000.000. ΔΡΧ:eek:

για καμερες παρακολουθησης στους δρομους.....

λογω της τρομοφοβιας των Αμερικανων και των Μπλαιρτανων..... :whip:

μα καλα δεν μπορουσαν να τις νοικιασουν για τις ημερες του Ολυμπιακου Παζαριου???

ηταν αναγκη να τις αγορασουν???

!@#$%

φερτε τα γκαζακια τωρα :wall:

Λίγο ετεροχρονισμένη η απάντησή μου αλλά δεν πειράζει.

Παρακαλώ πολύ τα πράγματα να λέγονται όπως έχουν. 530 είναι ο βασικός αν δεν με γελάει η μνήμη μου.

Είναι όπως στις προσφορές. 999. Ούτε 1000 δηλαδή. Κελεπούρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.