Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Μαγειρευει η μανα μου κ μυριζει ολο το σπιτι.......!!!!!!!Μου την σπαααααααααααααει αυτο αφανταστα πολυ......!Κλεισε βρε μανουλα την πορτα της κουζινας,ανοιξε αποροφητηρα κ μπαλκονοπορτα κ μαγειρεψε μετα!χε!χε!:devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

ειμαι για δουλεια τωρα και ασε πολυ το ξυ.......μο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ασε που το παιδι που εχει τον κωδικο του σερβερ παιζει ΜU και δεν λεει να μου φκιαξει ενα κωδικο για να παιζω!!! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι προσπάθησα να κοιμηθώ χωρίς ανεμιστήρα (Καλαμάτα το ρεύμα ήρθε στις 6.30 το απόγευμα). Ήταν ο ορισμός του λυωσίματος. Καθόμουν ακίνητος στο κρεββάτι ίδρωνα. Ούτε στο στρατό τέτοια κατάντια....

Link to comment
Share on other sites

Οχι σκουπιδια ,οχι πλαστικα σε θαλασσες κι'ακτες .

Για να μπορουμε να χαιρομαστε ολοι μας την καθαρη θαλασσα κι'αυτο το καλοκαιρι

Μια κοινωνικη προσφορα της τιβι που μου ηρθε βλεποντας ενα σαιτ στο pathfinder

Link to comment
Share on other sites

Μου τη δίνουν τα ελληνικα νοσοκομεία που μας έβγαλαν τη ψυχή 3 μέρες για υπόθεση 15 λεπτών, θέλουμε και ολυμπιακούς οι τριτοκοσμικοί... Οι καημένοι οι επισκέπτες των αγώνων τι έχουν να τραβήξουν, εδώ στα ελληνικά δε μπορείς να συννενοηθείς, δε θέλω να φανταστώ σε κάποια άλλη γλώσσα...:help:

Link to comment
Share on other sites

Με εξοργιζει αφανταστατο γεγονος

οτι στην Ελλαδιτσα του βασικου μισθου των 490ευρω...

ΞΟΔΕΥΤΗΚΑΝ 75.000.000.000. ΔΡΧ:eek:

για καμερες παρακολουθησης στους δρομους.....

λογω της τρομοφοβιας των Αμερικανων και των Μπλαιρτανων..... :whip:

μα καλα δεν μπορουσαν να τις νοικιασουν για τις ημερες του Ολυμπιακου Παζαριου???

ηταν αναγκη να τις αγορασουν???

!@#$%

φερτε τα γκαζακια τωρα :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Με εξοργιζει αφανταστατο γεγονος

οτι στην Ελλαδιτσα του βασικου μισθου των 490ευρω...

ΞΟΔΕΥΤΗΚΑΝ 75.000.000.000. ΔΡΧ:eek:

για καμερες παρακολουθησης στους δρομους.....

λογω της τρομοφοβιας των Αμερικανων και των Μπλαιρτανων..... :whip:

μα καλα δεν μπορουσαν να τις νοικιασουν για τις ημερες του Ολυμπιακου Παζαριου???

ηταν αναγκη να τις αγορασουν???

!@#$%

φερτε τα γκαζακια τωρα :wall:

πως θα μπουμε αλιως στο σχεδιο τις πληρης παρακολουθησεις ρε αδελφε. ολα απο κατι ξεκινανε. εδω ριξαν τους πυργους για να περασουν τα δικα τους

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Και ποιος σου είπε ότι δεν θα μείνουν?? Ήδη εδώ κι ένα χρόνο και παραπάνω, στην Πάτρα φυτρώνουν γρηγορότερα από τα δέντρα! Και ήρθαν για να μείνουν! Στην Αγγλία έχουν και λογισμικό αναγνώρισης προσώπων έτσι ώστε να ξέρουν και ποιος είναι ο καθένας που βλέπουν!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.