Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Το πιθανότερο να έπαιζε πόλο.

Συνήθως είναι νταρντάνες και επειδή το λίπος δίνει πλευστότητα τις αφήνει ο προπονητής ελεύθερες μάσας .

Μόλις κόψουν την προπόνηση γίνονται βόδια

Πριν την θάψεις ρώτησε την

Τι λες ? οχι, ειλικρινα τι λες ???

Κερναω καφεδακι και ελα να γνωρισεις μια φιλη οποια ηταν πολιστρια

Η τυπισσα εχει τη διπλη πλατη απο μενα,

Ειναι νταρντανα και οχι βοδι.-

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ? οχι, ειλικρινα τι λες ???

Κερναω καφεδακι και ελα να γνωρισεις μια φιλη οποια ηταν πολιστρια

Η τυπισσα εχει τη διπλη πλατη απο μενα,

Ειναι νταρντανα και οχι βοδι.-

Που πίνουν καφέ οι πολίστριες είπαμε????? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ? οχι, ειλικρινα τι λες ???

Κερναω καφεδακι και ελα να γνωρισεις μια φιλη οποια ηταν πολιστρια

Η τυπισσα εχει τη διπλη πλατη απο μενα,

Ειναι νταρντανα και οχι βοδι.-

Κάτσε να πάει κι αυτή 55...:p

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ? οχι, ειλικρινα τι λες ???

Κερναω καφεδακι και ελα να γνωρισεις μια φιλη οποια ηταν πολιστρια

Η τυπισσα εχει τη διπλη πλατη απο μενα,

Ειναι νταρντανα και οχι βοδι.-

Τι λέω εγώ η τι λες εσύ με την εμμονή σου να θάψεις τη γυναικούλα επειδή πάχυνε.!!

Να ζήσουμε να δούμε εσένα και τι είδους κρασοβάρελο θα είσαι στα 55 σου , γιατί όποιος κοροϊδεύει τα αλείβεται

Στην πάρα κάτω φωτογραφεία πως λες να γίνουν στα 55 (αν συνεχίσουν να τρώνε το ίδιο) η σκυμμένη δεξιά και η δίπλα της με σιμωμένο το δεξί χέρι.;

782186.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνετέ το ρε σεις με τις πολίστριες, έχετε φύγει απ' το θέμα.

750.000 θα πάρει ο Τζήμερος από το κρατικό ταμείο! - alfavita www.alfavita.gr

Τώρα αυτό δεν μπορώ να το κρίνω καλό ή κακό, για κάποιους λόγους.

Θυμίζω όμως ότι ήταν υπέρμαχος του "πολιτικού πολιτισμού".

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, στην επικείμενη σύνοδο κορυφής δεν θα πανε πρωθυπουργός και υπουργός οικονομικών και θα παει ο Αβραπουλος ;; Κατάλαβα καλά ;;

Μόνο με ασθενοφόρα θα μπορούσαν να πάνε αυτοί οι δύο και ως γνωστόν έχουμε έλλειψη από ασθενοφόρα.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα 14 δις, πεσαμε στα 12.5, στα 11 και τωρα 8.5? Πιο σταθεροι προυπολογισμοι, πεθαινεις!

Λογαριασμός 8,5 δις ευρώ για τους πολίτες - NEWS247

ΥΓ: Αβραμοπουλος στην συνοδο κορυφης? Α dream come true?

ΥΓ2: Ο Σαμαρας γιατι δεν περιμενε καμια εβδομαδα για την εγχειρηση, δεν καταλαβα ανωτερος ειναι? (Τι ρωταω λολ :tomato:)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από τον φόρο εισοδήματος, την εισφορά αλληλεγγύης και το τέλος επιτηδεύματος το οικονομικό επιτελείο, σύμφωνα με την Καθημερινή της Κυριακής, προσδοκά έσοδα 5,1 δισεκατομμυρίων ευρώ όταν πέρυσι από τις ίδιες πηγές είχαν εισπραχθεί 1,1 δισεκατομμύρια ευρώ.

Αυτό ονομάζεται "μεγάλες προσδοκίες"..

Μεγαλύτερες πιθανότητες έχουν να πιάσουν το τζόκερ.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ2: Ο Σαμαρας γιατι δεν περιμενε καμια εβδομαδα για την εγχειρηση, δεν καταλαβα ανωτερος ειναι? (Τι ρωταω λολ :tomato:)

Με τα μάτια σου δεν παίζεις. Εσύ θα πήγαινες; θα καθυστερούσες την εγχείρηση; Εγώ πάντως όχι. Θα μου πεις είσαι πρωθυπουργός και πρέπει να υποστηρίξεις τα δικαιώματα της χώρας σου. Υποθέτω ότι όταν απέναντί σου έχεις αγύριστα κεφάλια το να βρεις μια πολύ σημαντική δικαιολογία για να μην πας και ταυτόχρονα να προχωρήσεις μερικά μέτρα που δεν θα τα έβλεπαν με συμπάθια οι Ευρωπαίοι δεν είναι και άσχημη ιδέα.

Αλλά έτσι και αλλιώς προσωπικά δεν θα πήγαινα. Η χώρα δεν θα σωθεί από μια σύνοδο με άτομα που θέλουν να περάσει το δικό τους. Τόσες και τόσες έχουν γίνει μέχρι σήμερα. Τι καλό είδαμε μέχρι τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Wait, what? Δεν λεω αυτο...

Οποιοσδηποτε απλως πολιτης θα περιμενε καμια εβδομαδα στην ουρα για να κανει, ακομα και, τετοια εγχειρηση (οπως περιμενε ο παππους μου, γιατι ως ασφαλισμενος του ΟΓΑ ειναι σε 15η μοιρα). Και μαλιστα η εγχειριση θα γινοταν απο καποιον εφημερευοντα γιατρο, οχι τον Διευθυντη του τμηματος...

Link to comment
Share on other sites

Wait, what? Δεν λεω αυτο...

Οποιοσδηποτε απλως πολιτης θα περιμενε καμια εβδομαδα στην ουρα για να κανει, ακομα και, τετοια εγχειρηση (οπως περιμενε ο παππους μου, γιατι ως ασφαλισμενος του ΟΓΑ ειναι σε 15η μοιρα). Και μαλιστα η εγχειριση θα γινοταν απο καποιον εφημερευοντα γιατρο, οχι τον Διευθυντη του τμηματος...

Τι να σου πω πάντως. Η μάνα μου με ίδια πάθηση, έκλεισε ραντεβού στο Γενικό Κρατικό, (χωρίς μέσο απλά ξέραμε ότι ένας γιατρός εκεί ειδικεύεται σε αυτές τις περιπτώσεις) ύστερα απο τρεις μέρες εξετάστηκε, διαγνώστηκε με ολική αποκόληση και ύστερα απο 2 μέρες λόγω του επείγοντως χειρουργήθηκε. Αφαλισμένη στον ΟΓΑ

Στο Σαμαρά είχε διαγνωστεί το πρόβλημα πριν απο τις εκλογές οπότε η εβδομάδα που λες sounds legit

Link to comment
Share on other sites

Αν ήθελα να κάνω ένα καφρικο σχόλιο θα έλεγα ότι ο Σαμαράς έπρεπε να την είχε κάνει νωρίτερα.. Νομίζω δεν διαγνώστηκε τώρα το πρόβλημα..

Απλά προφανώς ήταν πιο σημαντικό να βγει Πρωθυπουργός, παρά να μπορεί να "διαπραγματευτεί" (δηλαδεί να σκύψει) καλύτερα αμέσως με το που γινόταν Πρωθυπουργος.

[MENTION=188]yanni[/MENTION] , Αν είναι έτσι, τότε γιατί να πηγαίνουμε καν? Άστους μωρέ να λένε ότι θέλουνε ε?

Είδε κανείς σήμερα το "ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ" στην ΝΕΤ?

Είχε μερικούς Έλληνες που ζούνε στην Ολλανδία, ωραία εκπομπή για όποιον σκέφτεται να φύγει για εκεί μεριά...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κατάλαβα εγώ είναι "μην φύγετε από την Ελλάδα":p

Γιατί το λες αυτό?

Δεδομένου ότι φευγω σε 2 μήνες για σπουδές εκεί, από την μία φοβήθηκα λίγο από τα θέμα ρατσισμού, από την άλλη αναθάρεψα λίγο από τα οικονομικά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω πάντως. Η μάνα μου με ίδια πάθηση, έκλεισε ραντεβού στο Γενικό Κρατικό, (χωρίς μέσο απλά ξέραμε ότι ένας γιατρός εκεί ειδικεύεται σε αυτές τις περιπτώσεις) ύστερα απο τρεις μέρες εξετάστηκε, διαγνώστηκε με ολική αποκόληση και ύστερα απο 2 μέρες λόγω του επείγοντως χειρουργήθηκε. Αφαλισμένη στον ΟΓΑ

Στο Σαμαρά είχε διαγνωστεί το πρόβλημα πριν απο τις εκλογές οπότε η εβδομάδα που λες sounds legit

Ο Σαμαρας ειχε ενοχλησεις καμια 10αρια μερες οπως λενε. Παρασκευη μπηκε για εξετασεις οπου και εγινε η διαγνωση. Σαββατο πρωι χειρουργηθηκε. Κοβεις στοιχημα πως και αν ειχε μεγαλυτερο προβλημα (πχ για μεταμοσχευση), την επομενη μερα θα ειχε βρεθει δοτης (ισως οχι στην Ελλαδα)... βλ. Χριστοδουλος powah?

Και χ3$τ1κ4 πραγματικα για την κρισιμοτητα της θεσης του ως πρωθυπουργος, δεν αξιζει παραπανω απο τον καθε αλλο.

Τεσπα τι συζηταμε...

Οχι δεν ευχομαι να παθει κατι, αλλα συνεχιζουν να προκαλουν...

EDIT: Και για να ειμαι ontopic, παμε...

[ame]

[/ame]

Βαλτε το απο το 7ο λεπτο και μετα. Οχι οτι δεν αξιζουν τα προηγουμενα βεβαια.

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=188]yanni[/MENTION] , Αν είναι έτσι, τότε γιατί να πηγαίνουμε καν? Άστους μωρέ να λένε ότι θέλουνε ε?

Αφού δεν είναι ο Τσίπρας τι νόημα έχει; :p

[MENTION=9665]z3et[/MENTION] Δεν ξέρω αν υπάρχει κράτος στον πλανήτη, με δεξιά, κεντρώα ή αριστερή κυβέρνηση, που δεν θα δώσει προτεραιότητα στον πρόεδρο/πρωθυπουργό/δικτάτορα/γενικό γραμματέα, στον υπουργό ή τον βουλευτή, στον δήμαρχο ή τον περιφερειάρχη, στον στρατηγό, στον αθλητή, στον θρησκευτικό ηγέτη, στον κινηματογραφικό/θεατρικό αστέρα ή τον τραγουδιστή.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.