Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Δηλαδή άφεση αμαρτιών στους γενοκτόνους ενός ολόκληρου Έθνους και να τους συντηρήσουμε μέσα στην φυλακή με τα δικά μας λεφτά.

Λαικό Δικαστήριο και εάν δεν θανατωθούν, τότε αφαίρεση όλων των περιουσιακών στοιχείων και μετά άστεγοι και άποροι στους δρόμους.

Μην ξεχνάμε ότι η θανατική ποινή ίσχυε και στην Αρχαία Ελλάδα.

Μήπως και αυτοί ήταν απολίτιστοι και βάρβαροι??????

LOL γιατί διαστρεβλώνεις αυτό που λέω...Δεν μίλησα για καμία άφεση αμαρτιών...Να τιμωρηθούν ASAP..Με στοιχεία όμως και όχι αδιακρίτως όπως γίνεται στα λαικά δικαστήρια που αναφέρεις παρακάτω.

LOL στο λαϊκό δικαστήριο....LOL στην θανατική ποινή...YES στην αφαίρεση των πάντων...

Δεν με ενδιαφέρει τι ίσχυε στην Αρχαία Ελλάδα ή στην Αρχαία Κίνα. Τώρα υπάρχουν νόμοι και κάποιες αρχές και υπάρχουν για κάποιο λόγο. Αν είναι να το γυρίσουμε σε αναρχία, χάος και ζούγκλα...sorry δεν θέλω..

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

LOL γιατί διαστρεβλώνεις αυτό που λέω...Δεν μίλησα για καμία άφεση αμαρτιών...Να τιμωρηθούν ASAP..Με στοιχεία όμως και όχι αδιακρίτως όπως γίνεται στα λαικά δικαστήρια που αναφέρεις παρακάτω.

LOL στο λαϊκό δικαστήριο....LOL στην θανατική ποινή...YES στην αφαίρεση των πάντων...

Δεν με ενδιαφέρει τι ίσχυε στην Αρχαία Ελλάδα ή στην Αρχαία Κίνα. Τώρα υπάρχουν νόμοι και κάποιες αρχές και υπάρχουν για κάποιο λόγο. Αν είναι να το γυρίσουμε σε αναρχία, χάος και ζούγκλα...sorry δεν θέλω..

Τι LOL και LOL, Λαικό Δικαστήριο σου λέω με συνοπτικές διαδικασίες.

Σαν Έλλην θα έπρεπε να σε νοιάζει και να ξέρεις τι ίσχυε στην Αρχαία Ελλάδα, μιας και ο πολιτισμός τους ήταν έτη φωτός ανώτερος.

Χάος , ζούγκλα και αναρχία επειδή πρέπει να καταδκαστούν ακόμη και εις θάνατον, εσχάτη προδοσία φίλτατε!!!

Ζούγκλα, χάος και αναρχία έχουν προκαλέσει οι πολιτικοί μας, καιρός να γευτούν το πιάτο που μας σερβίρουν

Και σου ανέφερα ως παράδειγμα την Αρχαία Ελλάδα γιατί ονόμασες βάρβαρους τους Άραβες.

Link to comment
Share on other sites

Οι αρχαίοι έλληνες έτη φωτός μπροστά; Σε σύγκριση με σήμερα;;; :rofl: Άμα είναι έτσι να πιστέψω και στο 12θεο και εγώ ότι είμαι ημίθεος...

Δεν είπα τους Άραβες βάρβαρους..Αυτούς που λίντσαραν τον Καντάφι όμως Diablo 3 barbarians κανονικότατους... Για αυτό

LOL TROLOL, ROFL γιατί ξαναδιαστρεβλώνεις αυτά που λέω...

Χάος, αναρχία και ζούγκλα άμα θες πήγαινε στην Αφρική...Εδώ υπάρχει σύνταγμα...

Link to comment
Share on other sites

Οι αρχαίοι έλληνες έτη φωτός μπροστά; Σε σύγκριση με σήμερα;;; :rofl: Άμα είναι έτσι να πιστέψω και στο 12θεο και εγώ ότι είμαι ημίθεος...

Δεν είπα τους Άραβες βάρβαρους..Αυτούς που λίντσαραν τον Καντάφι όμως Diablo 3 barbarians κανονικότατους... Για αυτό

LOL TROLOL, ROFL γιατί ξαναδιαστρεβλώνεις αυτά που λέω...

Χάος, αναρχία και ζούγκλα άμα θες πήγαινε στην Αφρική...Εδώ υπάρχει σύνταγμα...

Eλπίζω ΟΝΤΩΣ να κάνεις πλάκα ότι η Αρχαία Ελλάδα δεν ήταν έτη φωτός σε σύγκριση με το σημερινό χαμαιτυπείο...διαφορετικά υπάρχει πλήρη άγνοια, την οποία πιστεύω ότι δέν έχεις.

Επίσης βρίσκεις κάτι το γελοίο στο Δωδεκάθεο ή την πίστη σε αυτό κάτι που πρέπει να μας προκαλεί τον γέλωτα?

Να γελάσουμε κι εμείς οι μη Χριστιανοί ρε παιδάκι μου, με τις ουτοπικές θεωρίες ενό μαραγκού.

LOL , TROLOLOLOL!

Y.Γ Δεν υπάρχει σύνταγμα φίλτατε , αλλά καταπάτηση του συντάγματος και αναδιάρθρωση πάντα υπερ των δυνατών.

Η Αφρική έχει χώρες ΠΛΕΟΝ με μεγαλύτερο κατα κεφαλήν εισόδημα, οπότε κράτα τα ρατσιστικά σχόλια για άλλους ή ενημερώσου καλύτερα.

Το πολύ Diablo 3 βλάπτει.

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

δεν κάνω καθόλου πλάκα...Σεβαστός ο πολιτισμός των προγόνων μας και είμαι περήφανος, αλλά έχουμε εξελιχθεί σε όλα τα επίπεδα...

Δικαίωμα σου να γελάς με το 12θεο ή τον Χριστιανισμό ή οτιδήποτε...

τέλος εδώ γιατί το σκίσαμε...

Link to comment
Share on other sites

δεν κάνω καθόλου πλάκα...Σεβαστός ο πολιτισμός των προγόνων μας και είμαι περήφανος, αλλά έχουμε εξελιχθεί σε όλα τα επίπεδα...

Δικαίωμα σου να γελάς με το 12θεο ή τον Χριστιανισμό ή οτιδήποτε...

τέλος εδώ γιατί το σκίσαμε...

Συγνώμη αλλά με το να προσβάλεις την δική μου Θρησκεία (12θεό)και να το αναφέρεις ως σημείο αναφοράς γέλιου , είναι προσβλητικό.

Επίσης σε ΤΙ έχουμε εξελιχθεί ως Έθνος , σε τι,σε τι , σε τι σε σύγκριση με την Δομή και την Λειτουργία της Αρχαίας Ελλάδος????

Μην λέμε ότι μας κατέβει απλά για να την μπούμε σε κάποιον.

Διαβάζουμε για τους Αρχαίους Πολιτισμούς και μετέπειτα παραθέτουμε επιχειρήματα και όχι του στυλ "LOL, KARALOL,ROFL "

Η μόνη θέση που αξίζει , στους πολιτικούς, είναι πρώτη θέση μέσα στον Καιάδα.

Σε χαλάει? Απόλυτα σεβαστό αλλά είναι η δική σου άποψη , η οποία διαφέρει από την δική μου.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα ελευθερία άποψης υπάρχει...και μπορώ να λέω ότι μου κατέβει..Άμα θεωρώ γελοίο το 12θεο δικαίωμα μου...όπως δικαίωμα σου που θεωρείς γελοίο τον μαραγκό...Λίγο με νοιάζει...

Στην ερώτηση σου έχουμε εξελιχθεί σε όλα.

Σαφώς και με χαλάει που κάποιοι γουστάρουν εικόνες χάους, αναρχίας, λιντσαρίσματος και προτιμούν τις λύσεις που προτείνεις...Γιατί τέτοιες τακτικές λίγο θέλουν να εξαπλωθούν σε όλους και όχι μόνο στους πολιτικούς...

και βάζω τελεία και παύλα. Φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα ελευθερία άποψης υπάρχει...και μπορώ να λέω ότι μου κατέβει..Άμα θεωρώ γελοίο το 12θεο δικαίωμα μου...όπως δικαίωμα σου που θεωρείς γελοίο τον μαραγκό...Λίγο με νοιάζει...

Στην ερώτηση σου έχουμε εξελιχθεί σε όλα.

Σαφώς και με χαλάει που κάποιοι γουστάρουν εικόνες χάους, αναρχίας, λιντσαρίσματος και προτιμούν τις λύσεις που προτείνεις...Γιατί τέτοιες τακτικές λίγο θέλουν να εξαπλωθούν σε όλους και όχι μόνο στους πολιτικούς...

και βάζω τελεία και παύλα. Φτάνει.

Θα μου επιτραπεί να πω τότε: LOL!

Συγνώμη που ενοχλώ έναν εκπρόσωπο του εξελιγμένου είδους , δεν θα συμβεί ξανά.:alien:

Να περιμένουμε και ανακοίνωση για την προσγείωση των Νεφελίμ , το 2012?

Καλύτερα να το γυρίσουμε στο "Με 500 Ευρώ είμαι ευχαριστημένος" topic.

Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτραπεί να πω τότε: LOL!

Συγνώμη που ενοχλώ έναν εκπρόσωπο του εξελιγμένου είδους , δεν θα συμβεί ξανά.:alien:

Να περιμένουμε και ανακοίνωση για την προσγείωση των Νεφελίμ , το 2012?

Καλύτερα να το γυρίσουμε στο "Με 500 Ευρώ είμαι ευχαριστημένος" topic.

το bold το θεωρώ προσβλητικό...ποτέ δεν είπα κάτι ανάλογο (ότι είμαι ανώτερος δηλαδή). To έχουμε εξελιχθεί παντού και σε όλα μας βάζω όλους..Αλλά για 4η φορά διαστρεβλώνεις...

Περίμενε ότι θες δεν με νοιάζει...Δεν ασχολούμαι και με τις θρησκείες πολύ εξ άλλου...

Εννοείτε καλύτερα να το γυρίσουμε εκεί γιατί αυτό είναι και το thread.

Link to comment
Share on other sites

το bold το θεωρώ προσβλητικό...ποτέ δεν είπα κάτι ανάλογο (ότι είμαι ανώτερος δηλαδή). To έχουμε εξελιχθεί παντού και σε όλα μας βάζω όλους..Αλλά για 4η φορά διαστρεβλώνεις...

Περίμενε ότι θες δεν με νοιάζει...Δεν ασχολούμαι και με τις θρησκείες πολύ εξ άλλου...

Εννοείτε καλύτερα να το γυρίσουμε εκεί γιατί αυτό είναι και το thread.

Kι εγώ θεωρώ προσβλητικό το να υπονοείς ότι η Πατρώα Θρησκεία είναι κάτι το γελοίο και ας μην έβαλες bold.

Ιστορική αναδρομή ενός μεγάλου πολιτικού:

NewsIt.gr: Πολιτική | Ύμνοι για Σαμαρά: «Είναι το καλύτερο λιμάνι στην καταιγίδα»

Link to comment
Share on other sites

Στα 4 δισ. ευρώ η διαφορά κυβέρνησης-τρόικας - Capital.gr

Επειδή έχω μπερδευτεί. Η συζητήσεις ολοκληρώνονται όταν η διαφορά φτάσει τα 11,5 δις ή όταν τα υπερβεί; Το σίγουρο είναι ότι συνεχώς μεγαλώνει.....

Link to comment
Share on other sites

Στα 4 δισ. ευρώ η διαφορά κυβέρνησης-τρόικας - Capital.gr

Επειδή έχω μπερδευτεί. Η συζητήσεις ολοκληρώνονται όταν η διαφορά φτάσει τα 11,5 δις ή όταν τα υπερβεί; Το σίγουρο είναι ότι συνεχώς μεγαλώνει.....

Όταν τα φτάσει, είμαστε όλοι ευχαριστημένοι! Αν δεν τα φτάσει απλά.. πέρνουμε κακό βαθμό, και μας σώζουν με μνημόνια.

Όσο για την πορεία της διαφοράς, είναι σαν εμένα (και πολλούς άλλους) και τα deadlines (προγραμματιστικών) ασκήσεων.

10 μέρες πριν το deadline. -Θα σκίσω, θα κάνω και το μπόνους, θα πάρω 11!

8 μέρες πριν το deadline. -Θα σκίσω, θα ρίξω και μια ματιά στο μπόνους αν μείνει χρόνος από το περίεργο που μας ζητάει στο 4ο ερώτημα.

5 μερες πριν το deadline -Ε οκ, μάλλον δεν θα αγγίξω το μπόνους, ας σιγουρέψω το 10άρι..

3 μέρες πριν το deadline -Δεν βγαίνει το 2.γ, δεν ξέρω τι να απαντήσω στο 3.β και το 1.δ με έχει κουράζει, θα είμαι ευχαριστημένος με το 8.

1 μέρα πριν το deadline, -Ξέχνα το 4ο ερώτημα, ευτυχώς ΣΧΕΔΟΝ λειτουργούν τα υπόλοιπα..

1 βδομάδα μετά...

6.5?? εε οκ.. το άξιζα.

Link to comment
Share on other sites

"Τραγικό τέλος στη ζωή του έδωσε ο πρώην υφυπουργός Εσωτερικών Λεωνίδας Τζανής, λίγες ημέρες μετά την δημοσιοποίηση της λίστας του ΣΔΟΕ, στην οποία περιλαμβάνεται και το όνομά του."

Πηγή: newsbeast.gr

Link to comment
Share on other sites

"Τραγικό τέλος στη ζωή του έδωσε ο πρώην υφυπουργός Εσωτερικών Λεωνίδας Τζανής, λίγες ημέρες μετά την δημοσιοποίηση της λίστας του ΣΔΟΕ, στην οποία περιλαμβάνεται και το όνομά του."

Πηγή: newsbeast.gr

Διαβάζω καμιά φορά για γεγονότα τόσο τραγικά και για καταστροφές τόσο ισοπεδωτικές που απορείς για ποιο λόγο κάποιος θα θέλει να συνεχίσει να ζει μετά από αυτές. Τελικά τίποτα δεν είναι πιο ισοπεδωτικό από τις ίδιες σου τις επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Και καλά του έκαναν του φοροφυγά! Ελπίζω μόνο, για να είμαστε δίκαιοι, να του έδωσαν το δικαίωμα να τα πληρώσει σε 4000 δόσεις όπως έγινε με το ΙΕΚ ΞΥΝΗ... Επιτέλους να μπαίνει μια τάξη!

attachment.php?attachmentid=52638&stc=1&d=1349428502

post-173-1416076658,378_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.