Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Προσπαθούν να ξεφτυλίσουν στο χειρότερο βαθμό τη χώρα σε συνεργασία με την φανταστική μας κυβέρνηση. Γιατί τόσο μίσος για αυτή τη χώρα ρε γαμώτο; Ή είναι απλά καθαρή κερδοσκοπία; Να ξεζουμίσουν ότι μπορούν και μετά να μας αγοράσουν για ψίχουλα.

Mάλλον το δευτερο αν και πολλοι θα λεγανε οτι ειναι ενα μίγμα όλων μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούν να ξεφτυλίσουν στο χειρότερο βαθμό τη χώρα σε συνεργασία με την φανταστική μας κυβέρνηση. Γιατί τόσο μίσος για αυτή τη χώρα ρε γαμώτο; Ή είναι απλά καθαρή κερδοσκοπία; Να ξεζουμίσουν ότι μπορούν και μετά να μας αγοράσουν για ψίχουλα.

Για τους Βόρειους ανήκουμε στα Βαλκάνια, εκεί μας ήθελαν και εκεί μας οδήγησαν.

Θέλουν φθηνό εγχώριο εργατικό δυναμικό για να πλουτίσουν Λάτσης, Κόκκαλης κτλπ ακόμη περισσότερο, θέλουν φθηνό εξαγώμενο εργατικό δυναμικό για να στελεχώσουν δικές τους θέσεις ( 1,5Εκατομμύρια θέσεις εργασίας είναι ανοικτές στην Γερμανία), θέλουν τον πλούτο μας βλέπε την ξεφτίλα που λαμβάνει χώρα με τις φασαρίες σχετικά με το χρυσό μας, θέλουν τον ήλιο μας, τις θάλασσες μας, τα νησιά μας, θέλουν να ελέγξουν αυτό που οι Πέρσες και οι Τεύτονες δεν μπόρεσαν να κάνουν στο παρελθόν.

Έλεγχος της απόλυτα καίριας γεωγραφικής θέσης και υποδούλωση του Ελληνικού Έθνους.

Τα ίδια έκαναν και στην Ουγγαρία, στην Αργεντινή και όπου πήγε το ΔΝΤ.

Δεν είνα μίσος ή καταστροφή , είναι η Νέα Τάξη Πραγμάτων, όπως δήλωσε και ο Ισραηλινός χεχλές στον δικό μας Εθνοπροδότη Παπούλια

Ας ασχοληθούμε τώρα με τον Άδωνι ,τον Pizza Boy Σα(χλα)μαρά,τον Κουνέλι από την ΡΗΜ.ΑΔ, τον χοντροκούκι Βενιζέλο, τα Χρυσά Αυγά και τον απουσιόλογο ο οποίος ετοιμάζεται νας μας κυβερνήσει και αυτός

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούν να ξεφτυλίσουν στο χειρότερο βαθμό τη χώρα σε συνεργασία με την φανταστική μας κυβέρνηση. Γιατί τόσο μίσος για αυτή τη χώρα ρε γαμώτο; Ή είναι απλά καθαρή κερδοσκοπία; Να ξεζουμίσουν ότι μπορούν και μετά να μας αγοράσουν για ψίχουλα.

Αν πιστέψουμε τον κάθε Λιακόπουλο(?) η παγκοσμιοποίηση δεν θέλει λαούς με μεγάλη ιστορία και υπερηφάνεια, ούτε καν ψωρό-υπερηφάνεια. Από την άλλη έχουμε το καλύτερο οικόπεδο και όταν έχεις το καλύτερο οικόπεδο δεν μετράει το αν είσαι μικρός, καλός, τίμιος, ήρεμος, οτιδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Αν πιστέψουμε τον κάθε Λιακόπουλο(?) η παγκοσμιοποίηση δεν θέλει λαούς με μεγάλη ιστορία και υπερηφάνεια, ούτε καν ψωρό-υπερηφάνεια. Από την άλλη έχουμε το καλύτερο οικόπεδο και όταν έχεις το καλύτερο οικόπεδο δεν μετράει το αν είσαι μικρός, καλός, τίμιος, ήρεμος, οτιδήποτε.

Πλαστικές σφαίρες σε κατοίκους της περιοχής...οι οποίοι ΑΠΛΑ διαδήλωναν ήρεμα και ωραία.

πιτσιρίκος | Ολυμπιακό πνεύμα

Και η Υγεία φυσικά καταρρέει:

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63695075

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

@DJD - Ακριβώς όπως το λές στην τελευταία σου φράση. Τίποτα προσωπικό , μόνο μπίζνα θα σου ΄λεγε και ο τελευταίος χαρτογιακάς.

Αυτό βέβαια χωρίς να βάλεις μέσα θεωρίες συνωμοσίας , Νέα Τάξη Πραγμάτων κλπ , αλλά βλέποντας τα όσα μας έχουν κάνει και συνεχίζουν να μας κάνουν , μου μπαίνουν ψύλλοι...

Κάπου αλλού - ΑΤΕ: Ξεκίνησε η υπογραφή νέων συμβάσεων εργασίας

Εντύπωση δεν κάνει η είδηση αλλά το σχόλιο από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

πεσ τα καλέ μου άνθρωπε... (παλιό βέβαια αλλά εγώ σήμερα το διάβασα)

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ | Στ. Μάνος: «Το μνημόνιο δεν υπάρχει πια»

Μόνο που ξέχασε να μας πει ο ξεφτυλισμένος ότι είναι ένας από τους λόγους που είμαστε εδώ σήμερα. 20 χρόνια βουλευτής σε κυβέρνηση κι αντιπολίτευση.

Link to comment
Share on other sites

πεσ τα καλέ μου άνθρωπε... (παλιό βέβαια αλλά εγώ σήμερα το διάβασα)

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ | Στ. Μάνος: «Το μνημόνιο δεν υπάρχει πια»

Ειλικρινά τώρα, υπάρχει Έλληνας που να κάθεται να διαβάζει αυτό το λαμόγιο?

Υποστηρικτής του μνημονίου, της ισοπέδωσης των εργασιακών , τσιράκι των τραπεζικών , κ#@$#@%$#γλύφτης της σαπίλας που μας έφτασε ως εδώ και wannabe καχέκτυπο της Θάτσερ.

Υ.Γ.

Ενώ εμείς "τρωγόμαστε" και βαφόμαστε με τα μνημονιακά ή αντιμνημονικά χρώματα, όλοι αυτοί οι βρωμιάρηδες έτρωγαν παρέα στον Διόνυσο Zonras (sic!)

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

όχι 150.000,

300.000 γίνεται? το 1980 πως δούλευε η μηχανή (με 300.000 περίπου Δ.Υ.) χωρίς καν γραφειοκρατεία (μηχανογράφηση ήθελα να πω) και με περίπου τον ίδιο πληθυσμό;

ο Μάνος μπορεί να ήταν/είναι λαμόγιο, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι εδώ κάνει λάθος...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για εμάς φίλε μου αυτοί που μας κυβερνάνε δεν είναι καθόλου UFOs , ξέρουν πολύ καλά τί τους γίνεται και τί κάνουν. Αυτό είναι σίγουρο.

Για αυτούς που τους ψήφισαν και τους έφεραν στη θέση αυτή , δεν είμαι και τόσο σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που ήσουν «περήφανε» Ελληναρά; - Eagainst.com

Εκτός από το κείμενο - που στο μεγαλύτερό του μέρος με βρίσκει σύμφωνο - ρίξτε και μια ματιά στα σχόλια (και πριν βγάλετε συμπέρασμα), αξίζει τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.