Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

[MENTION=9665]z3et[/MENTION] Χαίρομαι που πήρα μια απάντηση για τις φωτογραφίες.

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] Λυπάμαι φίλε που είσαι ακόμα τόσο ρομαντικός.

Φίλε μου δεν ξέρω αν είμαι ρομαντικός, αν κυνηγάω ανεμόμυλους αλλά το παρακάτω δεν πρόκειται να το χωνέψω ποτέ!

ggggggpa.png

Link to comment
Share on other sites

Ότι να ναι! Δε θα το προχωρήσω, για να μην αφρίσουν μερικοί, αλλά όσο πιο γρήγορα αποβάλλεται τα συναισθήματα σας και δεν είστε προκατειλημμένοι σε προβοκάτσια που σας πλασάρουν, τόσο το καλύτερο για όλους.

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά ρε φίλε δεν ξέρω τι να σου πω...κυνισμό και ηλιθιότητα σε τέτοιο βαθμό δεν έχει δείξει ούτε ο Πάγκαλος...

Δεν πρόκειται να σχολιάσω τίποτα από τα κατάπτυστα ποστ σου, μόνο θα ήθελα να 'ξερα στην θέση αυτού του ανθρώπου που σχολιάζεις ειρωνικά ήταν ο πατέρας σου, τι θα έκανες...

Απλά σε λυπάμαι...Τιποτα άλλο.-

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το thread έχει κρατήσει 1,5 χρόνο και 5.500 posts, μην έχουμε άλλα τώρα κρίμα είναι. Αν νομίζετε ότι ο άλλος λέει ότι να ναι υπάρχει και το ignore list, είπαμε όχι προσωπικές επιθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε με e-mail και παραθέτω αυτούσιες φωτογραφίες και σχολιασμό. Το spoiler το πατάτε με δική σας ευθύνη.

το mail δεν τα λέει ακριβώς σωστά. το θέμα δεν θάφτηκε... βέβαια ούτε και προβλήθηκε για μια βδομάδα σερί...

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει και μένα αυτό το e-mail και με παραξένεψε το γεγονός αφού γνωρίζω ότι έχουν διακοπή οι πλειστηριασμοί, μέχρι το τέλος του χρόνου

Προβοκάτσια;

Στυμμένο;

Πόσο απελπισμένος πρέπει να είναι κάποιος για να αναλάβει μια τέτοια δουλειά;

Που καταντήσαμε! Κουφάλα το τσίμπησες το μεροκάματο

Link to comment
Share on other sites

Πόσο απελπισμένος πρέπει να είναι κάποιος για να αναλάβει μια τέτοια δουλειά;

Αυτό ακριβώς. Όσο και να είχε στηθεί το θέμα, το γεγονός παραμένει: Κάποιος βρέθηκε που δέχτηκε να βάλει φωτιά στον ευατό του! Φαντάσου πόσο στο αμην έχεις φτάσει για να το κάνεις αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε με e-mail και παραθέτω αυτούσιες φωτογραφίες και σχολιασμό. Το spoiler το πατάτε με δική σας ευθύνη.

Μπροστά στην τράπεζα Πειραιώς, στην συμβολή της Τσιμισκή με την Εθνικής Αμύνης

αυτοπυρπολήθηκε ένας πολίτης αντιδρώντας στις απειλές της τράπεζας ότι θα του πάρει το σπίτι.

Τα κανάλια δεν τα δείχνουν αυτά. Αν είχε καεί το φουστάνι της Μενεγάκη θα έπαιζαν την είδηση 2 βδομάδες.

160911+32+AFTOPIRPOLISMOS+TRAPEZA+PEIRAIOS+copy.jpg

160911+28+AFTOPIRPOLISMOS+TRAPEZA+PEIRAIOS+copy.jpg

160911+29+AFTOPIRPOLISMOS+TRAPEZA+PEIRAIOS.jpg

ρε παιδια αν ειναι δυνατον δηλαδη ,ο τυπος πηγε κανονικοτατα και με τηλεβοα και μπιτονακι πουχει σηματακι πανω "ευφλεκτο" (σαν το Κογιοτ με τα προιοντα ACME ενα πραγμα)κοντα σε τραπεζα και δεν τον σταματησε κανεις,σε τετοιο αστυνομοκρατουμενο κρατος?Τοσο τυχερος αυτος ο φωτογραφος πια?Εδω ελεγχουν ενα σωρο αλλα πραγματα και δεν θα σταματουσαν εναν τυπο με τηλεβοα και μπιτονακι "ευφλεκτο" που πλησιαζει μια τραπεζα????

+1 ψηφος για το στημενο παντως...

Link to comment
Share on other sites

Μετά σου λέει μην απογοητεύεσαι...

Εχθές στη γειτονιά έκλεισε ο φούρνος και πλέον είμαστε χωρίς ψωμί.

Σημαντικός ο φούρνος για μία συνοικία, καθώς βγάζει τον κόσμο έξω για το καθημερινό ψωμί και δίνει ζωή στη γειτονιά.

Σήμερα το πρωί ακόμα δύο καταστήματα έκλεισαν οριστικά!

Εχθές διέρρηξαν το ψιλικατζίδικο στη γωνία με λεία σχεδόν 4.000...

Ο διπλανός μου με εργαστήριο που μετρά ήδη 26 χρόνια,την ψάχνει για να πάει Αυστραλία.

Κρανίου τόπος θα γίνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Στην Άνω Πεύκη, στο δρόμο με τα μαγαζιά, που είχε όλα κι όλα 25-30 μαγαζιά (ψιλικατζίδικα, σουβλατζίδικα, στεγνοκαθαριστήρια, καφενεία κλπ), έχουν ήδη κλείσει 9 ή 10. Ανοίγουν, βέβαια, δύο νέα, αλλά και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

To να το παραδέχεται δεν μου λέει κάτι.

Σωστά. Το πρόβλημα είναι οτι το συζητάνε άτομα, τα οποία δεν έχουν αισθανθεί τις συνέπειες όλων αυτών που συμβαίνουν στην Ελλάδα στο πετσί τους, δεν έχουν χάσει την δουλεία τους, δεν σκέφτονται να κλείσουν το μαγαζί τους που το έχουν εδώ και 30 χρόνια, δεν έχουν νιώσει το να φτάνει 10 ο μήνας και να μην έχουν άλλα χρήματα, ούτε το να βγαίνουν έξω με 10 ευρώ στην τσέπη, αντιθέτως από αυτή την κατάσταση έχουν βγάλει λεφτά (ΓΑΠ) και το παίζουν ήρωες και σωτήρες και θα τα φτιάξουμε όλα.... στο διάολο όργια....

Link to comment
Share on other sites

ότι και να πω, όπως και να το πω, είναι κατάντια φίλε, να μας λένε μλκς μέσα στα μούτρα μας, και να περιμένουν ευχαριστώ... και μεγάλο μέρος της χώρας δεν το έχει πάρει γραμμή αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.